Vydírán dcerou

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 6. 7. 2012 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2801×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jmenuji se Michal a toto je příběh, který se mi nedávno přihodil s mojí dvacetiletou dcerou. Bylo horké letní odpoledne, manželka na služební cestě a dcera v práci,  tak jsem se rozhod, že jako už několikrát si pozvu svojí dlouhodobou milenku s kterou jsem se seznámil v baru do kterého chodíme s chlapama po práci.

Dělala tam číšnici a byla výrazně mladší, zhruba půl roku sem  po ní pokukoval, netvářila se, že by měla zájem o chlapa v letech jakým jsem já…

Ovšem jednoho dne mě k mému překvapení vyvedla z omylu. 
Přistoupila ke mě na toaletě a do ucha mi pošeptala, že mě chce šukat hned a tady. Tato nečekaná slova, mě okamžitě napumpovali, že sem se ani vymočit nemohl.

Chytla mě za ramena, otočila si mě a přímo u toho pisoáru mě začala kouřit, nevěřil jsem vlastním očím. Přesunuli jsme se do kabinky, opřel jsem si jí o zeď a začal jí šukat zezadu. Po deseti minutách si klekla a já ji zkropil pusinku krásně teplým spermatem a ona to vše spolkla.

Poté sem odešel domů s takovým až podezřele spokojeným úsměvem, na který manželka rozhodně není zvyklá, není se čemu divit po pětadvaceti letech manželství!
Pak už se to vezlo, měl jsem jí plnou hlavu, chtěl jsem jí lízat, chtěl jsem se nechat kouřit, chtěl jsem jí mrdat! Měl sem jí plnou hlavu.

Asi po čtrnácti dnech mi manželka oznámila, že pojede na čtrnáct dní z dcerou do lázní.

Samozřejmě, že jsem zklamaný nebyl!
Hned první den po odjezdu sem si Pavlu pozval domů, v práci sem si vzal volno na celých čtrnáct dní, abychom si to mohli pořádně užít, jenže ouvej!

Po třech dnech plných úžasného mrdání nás čekalo nemilé překvapení.

Moje dcera se vrátila předčasně s lázní, jelikož si zlomila nohu. Domů přišla, zrovna ve chvíli když sem měl Pavlu položenou na kuchyňské lince, hlavu měla zakloněnou přes okraj a stříkal sem jí semeno do pusinky. Dcera mi k tomu řekla, že to nehodlá matce říct pod podmínkou, že jí budu měsíc plnit všechny přání a já jelikož jsem nevěděl do čeho jdu sem přikývl.
První den mi řekla, že má kamaráda, který je homosexuál a že nás chce sledovat.

Přivedla ho domů otevřela vínko a pár hodin jsme si jenom povídali, když už nám pomalinku stoupal alkohol v žilách, sjel mi po stehně do rozkroku a pověděl jemným hlasem, tak pojď zlato, v ten okamžik se mi zatmělo před očima, ale věděl jsem co mě čeká, když to neudělám, tak jsem přikývl.

Přesun do ložnice byl rychlý a ja na jednou měl péro v jeho hubě, zavřel jsem oči a představoval si Pavlu, ale ty škrábající vousy mě od mých myšlenek hodně rychle odvedli!

Dcera stála nad námi a točila nás na kameru.

Jen co mi ho pokouřil, si klekl na postel a řekl, teď mě budeš šukat jako děvku!

Tak jo, co na tom, jednou to zvládnu a bude klid, snad bude mít příště lepší nápad. Projížděl jsem mu prdel jako by to byla Pavla.

Pojď teď chci mrdat já Tebe, otoč se a drž!

Na prsty nanesl gel a už jsem měl prsty v prdeli, následoval jeho obrovskej kokot, auu zařval jsem bolestí! Po desíti minutách jsem ucítil teplo v prdeli, nikdy víc!
Druhý den mi řekla, že se jí to líbilo a že chce abychom si to zoopakovali, já ji řekl, že se radši rozvedu a druhej den to bylo na internetu!

P.S. Co chlap neudělá v dobré vůli, aby záchranil čest jedné slabomyslící ženě, přečtěte si příběh, který měla psát ona, výměnou toho, že smažu její foto na blogu, nesmažu jelikož příběh nepsala slečna, ale její ochránce, kterému děkuji za poutavé čtení. A zárověň bych chtěla dodat, že slečna používá fotografie stažené bůh ví odkud a vydává je za svoje Kali je podvodnice!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a čtyři