Západ slunce

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 26. 3. 2013 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2086×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jednou jsem se rozhodl vyrazit na výlet do Prahy. Vše klapalo podle plánu, prohlídka památek, oběd, a nakonec cestko hotelu. Hotel jsem měl levný, na kraji města, takže jsem musel jet autobusem. Podívám se na hodinky a zjistím, že za dvě minuty má jet. Rozběhl jsem se k zastávce, ještě jsem ho tam viděl stát ale před nosem mi ujel.
„Prevít!!“
Vedle mě zabrzdila mladá pohledná a taky udýchaná slečna. Optal jsem se, jestli chtěla jet taky tím busem a ona jen zoufale přikývla. Podíval jsem se na jízdní řád a další bus jel až za dvě a půl hodiny. Zmínil jsem se slečně a ta jen tiše zaklela. Slovo dalo slovo a zjistil jsem, že bydlí nedaleko hotelu. Představila se mi jako Šárka. Šla zrovna od kamarádky a měla slabě připito, nejspíš slavily.
Tak jsme se oba vydali na cestu. Ani jeden z nás si nezavolal taxi, ona měla jen kartičku na autobusy a já prachy utratil a zbytek peněz byl v hotelu. Šli jsme asi dvě hodiny, nijak jsme nespěchali a docela dobře jsme se zapovídali. Byla milí a velice sympatická.
Když jsme dorazili na místo, už se začalo stmívat. Nabídla mi, že jestli chci, mám s ní jít na střechu jejího paneláku. Že od tama jde skvěle vidět západ slunce. Neodmítl jsem a následoval jsem ji. V tu chvíli jsem neměl žádné postraní úmysly, byla pro mě prostě nová kmoška, milá holka. 
Chvíli jsme tak stáli na střeše a koukali… Oba dva jsme mlčeli, nakonec jsem pochválil nádherný výhled a oba jsme se odebrali ke dveřím. V té chvíli se vše zvrtlo. Šlápla na něco, podlomila se jí noha a se slabým syknutím začala padat. Okamžitě jsem jí chytil a podepřel. Dokulhala ke zdi, aby se opřela. Chtěl jsem se zeptat, jestli je v pohodě, ale nebylo to nic vážného. Byla opřená zády o zeď, podívala se mi do očí a poděkovala mi, v té chvíli to mezi náma začalo jiskřit. Ani jeden z nás to neplánoval. Já byl strašně nervózní a nejistý. Přivřela oči a naklonila se ke mně. Začali jsme se líbat, bylo to nádherné. Se svou bývalou jsem se rozešel před půl rokem a už jsem si skoro nevzpomínal jaké to je… líbání. 
Nevěděl jsem, co si mohu dovolit, tak jsem s každým dalším krokem postupoval pomalu. Nejprve ruka okolo pasu a přitáhl jsem si ji k tělu. Poté jsem jí pomalu začal hladit zadek, nijak se nebránila a začala mě líbat na krku. V kalhotách mi začínalo být velice těsno, a protože byla přímo na mě, ucítila to. Přestala mě líbat a svůdně se na mě podívala. V té chvíli mi bylo jasno, že tohle u mazlení neskončí.
Jemně mě od sebe odrazila se slovy. „Máš dnes večer něco v plánu?“ Přikývl jsem se slovy „Myslím, že teď už ano“. Nikdy bych na to nevlít s cizí dívkou, ale jak jsme si povídali, měl jsem pocit, že ji znám odjakživa, tak milá, tak chápavá, tak skvělá a ta její postava! Vzal jsem jí do náruče a odešli jsme k ní do bytu. Po celém dni jsem byl spocený a optal jsem se, jestli si mohu dát sprchu.


Samozřejmě jsme v ní skončili oba. Ani netuším, jak jsme se s tím vším co se dělo zvládli i umýt. Stálé líbání, mazlení… Rukou začala kontrolovat moji velikost a honit mi. Já ji taky začal prsty dráždit a polibky se přesouvaly z jejího krku hezky na krásné mladé prsíčka. Nejdřív jsem jí na prsa líbal, pak jemně cucal, slabě jazykem kroužil okolo bradavek a nakonec jsem jí slabě kousnul. Zasténala jak při vyvrcholení. 
Po sprše jsme se přesunuli do ložnice. Lehla si na záda a já vlezl na ní. Zase jsem jí začal líbat… zase jsem přešel na krk… prsíčka… a začal jsem klesat níž… šlo na ní vidět jak je nedočkavá, ale chtěl jsem si s ní pohrát. Ikdyž měla roztáhnuté nohy, jak jen dovedla, rozkrok jsem vynechal a líbal jsem jí na stehnech a na bříšku. Byla ze mě zoufalá. Nakonec jsem zamířil k rozkroku, nejprve líznutí na ochutnávku. Pak jsem jí podráždil klitoris a nakonec jsem jí začal vylízávat.
Docela mě překvapilo, když mě chytla za vlasy a odtáhla. Už to prostě nemohla vydržet. Vyměnila si semnou pozice, trochu mi ho olízala, aby mi pořádně ztvrdl a nasedla na mě. Naprosto si to užívala a já byl spokojený, když jsem viděl její blažený výraz. K tomu všemu jsem jí začal poctivě masírovat prsa a její sténání nejspíš slyšeli všichni sousedi v domě. Protože byla na rozdíl odemě pořádně načnutá, udělala se první. Celá se zachvěla, položila se na mě a uvolnila se. 
Tak jsem změnil polohu, vrazil jsem ho do ní v kleče zezadu. Zadek na mě vypínala a vypadala tak strašně sexy. Držel jsem ji pevně v pase a začal jsem přirážet rychleji a silněji, šlo na ní vidět že se jí to líbí. Po chvíli jsem nevydržel a nastříkal jsem jí tam. Byla naprosto úžasná, měli jsme ještě 5 čísel za tu noc a spali jsme jen dvě hodiny.
Druhý den mi výlet končil. Celou dobu věděla, že nejsem zdejší a že budu muset odjet ale i tak mě nechtěla pustit na vlak a já nechtěl odejít, ale nedalo se nic dělat. Dlouze jsem jí políbil a vyrazil jsem na vlak. Nasedl jsem do vlaku a vyjel domů, když jsem si uvědomil, že já debil na ni nemám kontakt. Nepanikařil jsem a chtěl jsem si na internetu na mapě najít její adresu, abych jí poslal poštu. Nahmatal jsem v kapse mobil a papírek co tam dřív nebyl. Na papírku bylo napsané telefonní číslo a polibek v barvě Šárčiny rtěnky.

Vlkoun

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a dvanáct