Žár letního dne

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 4. 6. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2601×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Znáte to, parný letní den, na teploměru ve stínu 35 stupňů, bazény přelidněné k prasknutí.

Naštěstí máme vlastní bazén za barákem a tak se smažím bez jakéhokoliv mačkání na zahradě u bazénu za domem. Manžel musel jít po práci ještě něco vyřídit, takže jsem věděla že přijde později. Doma vše uklizené, navařené tak sem si dala menší siestu.

Najednou slyším jak někdo zvoní. Naštvaná kdo mě zrovna teď otravuje jdu otevřít a tam 4 kamarádi od manžela. Ptají se zda je Robert doma, nato jím odpovídám že šel něco vyřizovat a oni jestli na něj můžou počkat na zahradě že se trochu schladí než přijde.

Řekla jsem si proč ne, blížila se hodina kdy by se měl objevit, tak sem je pozvala dál a zeptala se jestli si dají něco k pití. Chtěli pivo, ale to jsme tam neměli, tak si dali jen limonádu. Já se natáhla zpátky na lehátkoa chlapi už byli domluveni asi s manželem, se svlékli, na sobě měli plavky a skočili do bazénu. Tam blbli jak malí kluci.

Já na ně očkem pokukovala, bodejď by ne vždyť to byli urostlí hasiči. Po chvilce mě volali abych se šla taky ochladit do vody. Prvně jsem odmítala, ale nakonec jsem přece jen šla. Postavili mě doprostřed mezi sebe a navzájem si házeli s míčem a já ho musela chytat. Byla to celkem sranda. Nemohla jsem míč chytit, byli moc rychlí až sem si řekla dost.

Skočila jsem po tom jednom zrovna když měl míč a on mi v rychlosti chytl ruce a ani nevím jak a ocitla jsem se před ním, objal mě a držel mi ruce v obětí. V takovém postavení jsem trošku zavlnila zadečkem a cítila jak se mu penis topoří. Odpor jsem vůbec nekladla protože se mi to líbilo tak jsem začala pomaloučku zadečkem přirážet a on pochopil.

Ptáka mi vrazil do mé mrduchtivé kundy a přirážel důrazně a hluboko. Ostatní chlapy už věděli která bije, tak ukázali že jdem z vody ven. Když v tom si jeden z chlapů všiml že jde na zahradu můj manžel. Hodil mezi nás míč a já akurát cítila jak ten hřebeček stříká jednu dávku spermatu za druhou do mé kundičky. „Ahoj miláčku“ vylezlo ze mě.

„Promiň že jsme ti trochu zabavily manželku“

říká jeden z kamarádů. Přišli jsme se zchladit jak jsme se v práci domlouvali. Ale nemáš pivo.

“ Manžel nato odpoví: „tak já zajedu něco koupit, přece tu nebudeme na suchu.“

Jakmile manžel odjel ihned jsme vylezli z bazénu a všichni jsme zalezli do sauny kterou jsme měli hned vedle. Posadili se vedle sebe a pěkně jak vojáci jim stály čuráci v řadě. Já kouřila jednoho po druhém, mezi tím se střídali na mé kundě.

Byla jsem pěkně v předklonu, takže to neměli těžké. Mrdali mě snad ze všech stran do kundy i do zadečku a já je mezitím kouřila a připadala jsem si jak v ráji. Po pár minutách se přede mě všichni čtyři postavili a honili si ty svoje hadice.

A úplně jsem čuměla jak začali stříkat všichni najednou. Sperma jsem měla snad úplně všude. Na závěr jsem ještě jednoho po druhém pěkně vysála do poslední kapky a krásně je jazýčkem umyla. Oni si pak šli zase blbnout do bazénu a já se vyčerpaná natáhla na lehátko.

Writed Rooni

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a nula