Zavři očí, odcházím... II.

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 30. 4. 2011 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2375×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

 „Copak Lucinko, snad nemáš strach? Chtěla jsi to přece hezky tvrdě ne?“

dlaň z pasu vyjede výš k pravému ňadru a prsty brnknou o bradavku… V tu chvíli to Lucce všechno dojde… ten parchant to na ní ušil. Strach z ní spadl jako mávnutím kouzelného proutku a chuť na pořádnou mrdačku se vrátila s razancí kamionu s plným návěsem touhy. Jestli bylo na kalhotkách ještě něco suchého, tak teď už určitě ne.

„Ty hajzle, tohle si vypiješ…“ zasyčí. „Vypiju,…“ ruka držící vlasy jí nekompromisně zvrátí hlavu do zadu pak je konečně pustí a jazyk jí začne objíždět boltec ucha. Druhá ruka si zatím hraje s bradavkami, které chvilku hladí, chvilku kroutí, nebo jemně štípe.

 „…vychutnám,…“ dlaň z vlasů už je pod sukní, tře se o tu horkou skulinu. Při prvním doteku promočených kalhotek jen labužnicky zamručel, chvilku jí hladil přes ně, ale pak je odsunul na stranu a konečně zmáčkl v hrsti celou tu nádherně hladkou nadrženou kundičku. Mezi dva prsty uchopil poštěváček a jemně stiskl a zároveň na něj zatlačil. Lucka se vzdychnutím vystrčila zadeček a prohnula záda jak mrouskající se kočka…

 „… i vylížu.“ Klekl na jedno koleno za ní a jediným jistým pohybem jí sundal kalhotky. Rychlým štiplavým proplesknutím obou vnitřních stran stehen najednou jí donutil roztáhnout nohy od sebe. Velké ruce lehce plácly po pevných vyšpulených půlkách zadečku, jemně je roztáhly od sebe a pak zabořil obličej mezi ně… Dlouhým jazykem ochutnal píču od kořene klitorisu přes dírku, ze které už šťávičky tekly proudem, až k poševní hrázi.

Lucce dneska ne poprvé přeběhl mráz po zádech a vyskočila jí husí kůže. V bradavkách až trnulo, jak byly bolestivě ztopořené a nikdo se jim nevěnoval. Jednou rukou se pustila zdi a alespoň každou krátce zmáčkla aby jim trochu ulevila. Tím ovšem poprvé překročila hranici propasti a spustila stavidla orgasmu… Kunda jí pulzovala v křeči, tlumeně vzdychala a nohy se jí podlamovaly rozkoší.

 Vystrčila zadeček ještě víc, až se zadní dírkou zarazila o jeho nos. To jí znovu vyslalo elektrické brnění po celém těle a začala svou prdelkou vrtět a o jeho nos se třít. Přestal ji lízat a odtáhl se, na což okamžitě reagovala zklamaným zakňučením. Okamžitě ji upokojil dvěma prsty v pipině, kterými ji začal nemilosrdně hoblovat géčko… palec zároveň brousil poštěvák a když jí k tomu začal vylizovat zadní dírku, bylo jasné, že tohle bude rychlé. 

Než se s kvílením znovu udělala, blesklo jí hlavou, jestli se náhodou dřív nepočůrá… tlak prstu přes g-bod na močový měchýř byl k zešílení, ještě se pousmála nad tím, jaký by byl paradox se při orgasmu po…, když ona piss jako jedinou věc vůbec nemusí.

Ale pak  na ní extáze dopadla jako rychlovýtah z nedaleké vyhlídkové restaurace Pelikán. Všechno ztmavlo, začalo jí hučet v uších a všechny smysly jako by byly náhle ostřejší… Rozkoš s ní třásla jako už dlouho ne, ale než se stačila vzpamatovat, byl už zase na tahu on. Jestě jednou pořádně zakroužil jazykem v prdelce, narovnal se a jediným plynulým strkem jí zasunul čuráka až po koule do zadečku... Zavyla jako raněná šelma a trošku ucukla. Nebyl to sice žádný megabuchar jako v pornofilmech, ale přesto to na jeden zátah bylo tak akorát.

Nechal jí pár sekund zkousnout ten tlak v zadečku, pak si ji jednou rukou za bradavku a druhou za pičku stáhl zpátky k sobě. Dva prsty zaháknul zevnitř za stydkou kost a tím zase zatlačil na géčko, hranou dlaně dřel o hrbolek slasti a koncem zápěstí jí postrkoval přes podbřišek zpátky na svůj tvrdý ocas. Pár přírazů trvalo, než se podvolila a než vychytal ten správný rytmus.  „Tečeš jako správná nadržená coura.“ ocenil uznale čvachtající dírku a už z poloviny mokré stehna a dal jí do pusy k ochutnání prsty z její promočené kundičky. Když jí v tu chvíli ještě začal vášnivě kousat do krku, znovu se ochotně poddala zničující křeči orgasmu. On na její křečovité záškuby a hlasité vzdechy nebral ohled a mrdal ji pořád stejně divoce, což mělo za následek další dvě Lucčiny „malé smrti“, než s tlumeným zasténáním naposledy několikrát přirazil silněji než dřív a vyslal milióny spermií na beznadějnou migrační misi do hlubin Lucčina nádherného zadku.

 Znovu jí chytil za vlasy a teď už mnohem jemněji pootočil její hlavou a naposledy a vlastně i poprvé jí políbil. Ona, ještě stále z větší části ztracená v objetí extáze, automaticky opětovala polibek a pak jen jakoby zdálky zaslechla zašeptání... Oči měla Lucca zavřené už téměř od začátku, v tom problém nebyl, v čem naopak problém měla, bylo udržet se na nohách, které se podlamovaly prožitými orgasmy.

Z posledních sil vytočila půlpiruetu a zády opřená o zeď podchodu sjela do podřepu aby nabrala síly a stabilitu a to, že v té chvíli padla poslední hráz proti krizi a ona začala s úlevou čůrat, bylo spíše vítězství přírody, než její vědomé rozhodnutí... 

Teprve, když už seděla v téměř prázdné tramvaji, vzadu nejblíže posledních dveří jí došlo, že nejenom, že její promočené kalhotky zmizely zároveň s neznámým z blogu, ale že nakonec vlastně vůbec netuší, jak dotyčný vypadá. A dokonce při zpětné rekapitulaci celé akce zjistila, že v kundičce jeho ocas vůbec neměla... no co, snad jindy.

Při té myšlence jí mušlička znovu zapulzovala touhou a ona si jí pod krátkou sukní raději trochu pohladila ručkou... O jeden orgasmus a dvě zastávky později raději celé přemýšlení hodila za hlavu... Pořádně si užila a o tom to je...

DÍL PŘEDCHOZÍ http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci/Zavri-oci-odchazim

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a osm