Zkrocení děvkaře

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 27. 9. 2014 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2622×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Práce jsem míval vždy přespříliš. I tak se pár volných večerů vždy našlo, nicméně na vážný vztah ani pomyšlení. Však je také třeba užít si mládí. No jestli to tak půjde dál, ani ve stáří se nebudu nudit.A kdyby mi přestalo sloužit nádobí, mám smělý plán založit skupinu Ukojitel, kde bude škola sexu pro mladé hejsky jako jsem býval já. Teď mi to ale pořád dupe. Jediný způsob, jak mít někoho rychle, bývaly inzeráty, seznamky a mí věrní dohazovači v barech. Ti nikdy nezklamou.


Balím odjakživa na prachy. Myslím, že jsem k světu a v hlavě též není úplné prázdno. Na ženy však nikdy nezabíralo povídání. Ukázka solventnosti prakticky pokaždé. Často se chytaly mladé dívky, často na studiích. Podle kamaráda docela brzy, podle mě ve správný čas, objevily výnosnost stýkání se se slušně postavenými muži relativně příjemného vzhledu a povahy.
Autem, jaké mám nikdo neodmítal jezdit a tak jsme se často vydávali do jiných měst, na výlety a tak. Většnou jsme pak strávili hodinku v obchodech, kde si vybraly "výplatu". Málokterá mi odolávala. Stávalo se občas, že některá nepřišla na první schůzku, ale to je riziko povolání.

A jedno pravidlo: když už stála o další setkání, dodržoval jsem pravidlo měsíce. Nevidět se s nima dřív než za tuto dobu. Je to lhůta, za kterou se pro ni zase stanete cizím a nehrozí riziko silnější citové zaujatosti.
Helenka, Jana, Romana, těch holek bylo. Nejraději jsem vždy měl štíhlejší blondýnky. Ale vždy s jiskrou v oku, ne nějaké leklé ryby. S jednou takovou jsme onehdy vyrazili se staženou střechou do Hukvald. Byla docela jiná.

Mnohem přemýšlivější a hlubší. No co vám mám povídat, vydrželo to s ní déle. Všechny ostatní hravě strčila do kapsy. Dokonce jsem kvůli ní omezil práci a stýkal se s ní častěji. Zrušil jsem i inzeráty. Život jí naučil a na svůj věk byla vyzrálá. Líbilo se mi, jak byla zásadová. Často pochybovala a naznačovala marnivost. To byla výzva, postavit ji znovu na ty její překrásné dlouhé nohy.
Jeli jsme, jenže ani auto za mega neni dokonalé. Zastavili jsme. "Koukám, že ti plán vychází"
"Jaký plán?"
"No jakože máš poruchu a teď se na mě vrhneš"
Chvíli jsem předstíral opravu auta, ale pak jsem zavolal asistenční službu a přiznal Nadě, že máme dvacet minut k dobru.

"Víš co, tak pojď ke mně"
Chvíli jsme se poznávali a pak jsem poklekl. Stáhl Nadě rajcovní kalhoty a pod nima na mě vykoukl upravený proužek. Nejdřív jsem jakoby políbil a pak postupně přidával a přidával, až Naďa ležela zády na kapotě a užívala si práci mého jazyka s její dokonalou kačenou.

Nohy mi zahákla přes ramena a skoro mě s nima drtila, jak stiskla, když to na ni přišlo. Stáhl jsem si trochu za nohy, za které jsem ji držel a ona si mě opatrně pustila do klína. Jen vykulila oči, když viděla, co mi vypadlo z kalhot a pak už jen doufala, že se do ní vejde.
"Ách, cítím ho snad v celém těle. Ukaž, co s ním umíš.."
A já ho do ní posílal. Schválně pomalu a dlouze, aby si užila a jen občas zrychlil. Ale jen na chvilku a pak zas pomalu. Přitáhla si mě na sebe a navzdory pravidlům líbala a navíc jak vášnivě.
"Znič mě"
a já zrychlil a snažil se překonávat. Dojem z prvního sexu už nikdy nenapravíte a proto dupejte, jak by to bylo naposled. Jemně jsem ji škrábal prstama, hladil a užíval si pohledu do jejích očí. V nich je totiž vidět, jak si stojíte. To je jediná možná vizitka. Nikde jinde. Vypadalo to dobře a mě se to s ní líbilo, že jsem se hodně brzy blížil k vrcholu.

Na chvíli jsem přestal, aby to mohlo být následně ještě delší, ale vytušila to. "To nemusíš, pust to do mě, já se udělám už jen z toho, jak ti ve mně cuká"
A taky že jo. Jak mi v ní skákal radostí, dodělalo jí to.
Seděli jsme si naprosto dokonale. Jen jsme nevnímali, co se děje okolo. Najednou vedle nás stojí dva muži a za nimi auto se žlutými majáčky. "Koukáme, že na tohle asistenci nepotřebujete "

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a deset