Zvrhlá hra III.

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 6. 1. 2012 v kategorii Muži v akci, přečteno: 2739×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jen co zabouchla dveře jsem se letěl podivat do zrcadla. Ten pohled mě dostal… mé tělo bylo prakticky celé červené. 

Celý zniřený jsem se tedy osprchoval pojedl a šel spát.

Sotva sem si lehl tak jsem citil každý kousek těla. Nejen ta bolest mě nedala spát.  Dokonce ani myšlenky na to co to vlastně vše má znamenat.

Tentokrát mi v hlavě létalo uplně něco jiného.

Přemýšlel sem jak je možné že se mi to vůbec libi.  Ani nevím jak dlouho jsem nad tím přemýšlel. Vzbudil mě až taťka že mám jit k obědu.

Oběd proběhl v naprostém klidu. Samozřejmě že padaly otázky kde jsem byl, a jak sem se měl. Pravdu jsem říct samozřejmě nemohl. Po výborném obědě sem si lehl a zapl televizi.

Když v tom muj oblíbený seriál vyrušil zvuk smsky. Zvedl jsem se tedy k mobilu. Byla to sms od Mirky. 

,,Předtím než pujdem na chatu přijd k mojí babičce“.

NO co mi zbývalo. Odpoledne probíhalo v naprostém klidku. Bylo 5 hodin a já tedy vyrazil k Mirčiné babičce.  Zazvonil jsem a babička mě pozvala dál se slovy: ,,Mirka na tebe už čeka“.

Šel jsem tedy k ní do pokoje, který tu u babičky má. Zaklepal jsem a Mirka mě řekla ať si sednu na postel.  Seděl jsem když v tom Mirka zamkla dveře. A já vycítil že je zle.

Ona mi nedá pokoj ani dnes?

Přišla ke mě a začala mě svlékat. Najednou jsem před ní seděl uplně nahý.  A muj klacek se najednou zase postavil.

Přiblížila se kě mě a vší silou mi zmáčkla bradavky. Zmáčkla je tak že mi i slzy vyhrkli. Až jí hraní si s bradavkama nebavilo pomalu s rukama sjela níž až k mému postavenému klacku. 

Párkrát po něm přejela a já si začal myslet že mě chce vyhonit. Když v tom neskutečná bolest. Zatímco jednou rukou mi jezdila po klacku druhou mi drtika koule.

Začal jsem nahlas křičet na což mi strčila do pusy své ponožky.  Už mě koule hodně boleli a nejspíš to i z mého pohledu vyčetla.

Přestala tedy a postavila se přísně přede mě. Ted si tu hezky vyhoníš. Byl jsem celkem nadržený takže s tímto jsem neměl problém.

Začal jsem si  ho tedy honit a ona sem tam mi dala facku, zmačkla mě bradavku nebo mě škrábla. Bylo na ní vydět že si to náramně užívá.

,,než se uděláš tak mi řekneš“ jen suše prohodila a dál mě trápila. Už to na mě šlo a tak jsem ze sebe vyhrkl že už budu. Najednou se před mým klackem objevila malinka umělohmotná krabička.

,, pěkně to nastříkej do ní“ poručila mi.

Dlouho to už netrvalo a já se krásně vystříkal do krabičky. Ona ji zavřela a šla pro něco do šatníku. Najednou vyšla se svýma tangama. Toto si obleč a dělej ať nepříjdem pozdě. Jen sem na ní vypleštil oči.

To mám jít na chatu plnou kamarádu v tangach?

Viděla že váhám tak mě popohnala fackou. Nezbylo mi tedy nic jiného než si je tedy obléct.

Hned jak sem se oblékl jsme šli. Nemáme to zas tak daleko. Tanga mě neskutečně vadili.

Přišli jsme na chatu kde už tři lidi byli.  Vše probíhalo jako vždy jen se sedělo popijelo. Až tedy na to že sem tam mě Mirka nenápadně zařízla její tanga. Bylo velké umění se držet ,abych ze sebe nevydal ani ton. Pili jsme až jednou jak mi došlo pivo se nabídla Mirka že mi donese dalšího lahváče.

Odešla zatím co kámoš chystal klobásky  na oheň.  Netrvalo dlouho a já měl svého lahváče v ruce. Naklopil jsem to do sebe a nestačil jsem se divit. Než sem stihl ale cokoliv říct tak mě Mirka řekla ,že ať si pochutnám že víc toho ze sebe nedostala. 

Najednou jsem si uvědomil že tu chuť už znám. Cítil jsem se neskutečně poníženě. Sedět s kámošema a před něma pít Mirčinu moč bylo fakt drsné.

V klidu jsem to tedy tak popíjel. Co mi taky zbývalo. Sázku jsem prohrál tak se nedá nic dělat. Seděli jsme dál ,až kámoš teda vytáhl klobásky. 

Šli jsme tedy ke stolu a Mirka s kámoškama šli pro věci do kuchyně. Holky chystali pečivo a Mirka se iniciativně tázala kdo chce kečup a kdo horčici.

Všem porozdávala a nakonec se zeptala mě i když už věděla že budu chtít kečup. Jenže zjistila že na mě už talířek nezbyl ,tak že zajde do chaty pro další a odcházela aj s kečupem, což mi tehdy ještě nepřišlo divné.

Všichni už se chystali jest a Mirka přišla s talířkem na kterém už byl kečup , začali jsme v klidu jíst.

Měl sem v sobě první sousto a Mirka jen s usměvem mi zašeptala, ať si to své sperma vychutnám.

Už jsem opravdu nevěděl co říct. Až teď mě to vše došlo. Proto ta krabička. Proto můj talířek chyběl. Snažil jsem se na to nemyslet a jen to v klidu sníst. 

Další zbytek večera probíhal už normálně. Jen sem tam nějaké to štípnutí.

Po příchodu domů mé myšlenky byli strašně smíšené. Jediné co jsem věděl bylo, že už naštěstí mám další den za sebou.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a dvě