Zvrhlá hra IV.

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 7. 1. 2012 v kategorii Muži v akci, přečteno: 1974×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Doma už sem neměl náladu na nic myslet. Šel jsem radši hned spát. Byl jsem již z těch předešlých dní tak unaven že jsem usnul tak rychle že ani nevím kdy. Ráno mě opět budil otec a to opět až k obědu. Už mu to nedalo a ptal se mě co se mnou je že teď spávám tak dlouho.

Jen jsem mu na to řekl, že jsem teď nějaký unavený.

Po obědě jsem pouklízel pokoj a poté pomáhal na naší malé zahrádce se sečením trávy a zametáním. Vše bylo absolutně jako každá jiná sobota, až na to že mi přišla sms od Mirky. V sms bylo jen že mě ve 3 hodiny čeká.

Věděl jsem že dnes večer již odjíždí takže sem čekal že se rozloučíme a ještě povykládáme, protože tento týden toho vykládání moc nebylo.

Vše jsem si podělal a přesně ve 3 jsem byl u ní. Její babička mě zase pozvala a Mirka téměř ve dveřích mi řekla ať se jdu připravit do pokoje, že ona jen jde pojíst. Tak jsem tedy šel. První co mě v jejim pokoji zarazilo byl velký nápis na papíru: Obleč si to!!!

A vedle něho na posteli ležel nátělník, sukně, tanga podprsenka a něco z papíru což sem brzo pochopil že tím si mám vycpat podprsenku.

Vše jsem tedy na sebe začal soukat. Prsa jsem si vycpal a otočil jsem se na její velké nástěnné zrcadlo.

  To snad není možné… pomyslel jsem si. Vypadal jsem v tom hrozně a ještě horší jsem se cítil. Chvíli jsem tam jen tak stál a pak Mirka už přišla.

Zavřela dveře a zamkla. ,,Podívejme se co to tu máme za kurvičku“ mi řekla s úsměvem.

" Něco tomu ale chybí“ sotva to dořekla už se začala hrabat v šuplíčku. Vytáhla řasenku a nějakou rtěnku. Chtěl jsem se bránit jenže opět mi přiletěla facka a já stejně jako dřív rezignoval. 

Až své dílo dokonala řekla mi ať se podívám do zrcadla. Podíval jsem se a jediné co mě napadlo bylo že vypadám jak barová kurva v což mě vzápětí přitvrdila Mirka:,

, Vypadáš jak ta nejšpinavějši kurva jakou jsem kdy viděla“ A já myslel že se tam pod tíhou ponížení snad i rozbečím.

Jen sem tam tak stal a ona pěkně ležela na posteli a vysmívala se mi do očí. Když si pak roztáhla nohy a řekla ať ji vylížu jako ta nejlevnější kurva.

Hned jsem klekl na kolena a začal ji lízat. Byla pěkně vlhka. Lízal jsem a poslouchal jak hezky u toho vzdychá.

Tak si nechala dělat dobře pěkně dlouho až řekla že chce vidět striptýz až do spodního prádla. Já ze sebe jen vydal s údívem: ,,Striptýz?“ a než bych napočítal do dvou dostal jsem další facku.

A tentokrát pěkně silnou. Opět si lehla a řekla ať si pohnu že tu předce nebude čekat. Tak jsem se tam začal nějak kroutit a vůbec jsem nevěděl jak to mám dělat.

Jeji posměšky už jsem radši ani neposlouchal, protože už tak jsem se cítil ponížen na své dno. Až jsem se teda vyslékl do spodního prádla tak mě ještě chvilku nechala kroutit ,až mi řekla že mám kleknout.

Tak jsem tam klečel a ona za mnou něco chystala. Celkem jsem se bál co mě ještě čeká. 

Když v tom přišla ke mně s něčím co měla nasazeného na sobě. Bylo to něco umělého co hodně připomínalo čuráka.

Co s tím jako chce dělat? Dlouho jsem na odpověď nečekal…  ,,To je velký čurák co? Ne jak ten tvůj, Tak pojd ty děvko pěkně mi ho vykuř“ to snad nemyslí vážně řekl jsem si ,ale rychle mě dokázala že myslí.

Násilně mi ho strčila do pusy a já tam před ní klečel jak štětka a kouřil jí toho umělého čuráka. Jen kuř. Ukaž mi jak to dělají děvky.

Až jí toto přestalo bavit. Řekla ať jdu na čtyři. A mě už bylo jasné co bude následovat.

Chvilku jsem tam tak klečel když jsem ucítil jak se mi něco dere do mého zadku. Bolelo mě to jenže to ji evidentně nezajímalo. Tlačila tak dlouho až byl celý ve mě. Šukala mě a mě se hnali slzy do očí.

Byla to hrozná bolest a ještě větší ponížení. Nevím jak dlouho to trvalo ale přišla mi to jako věčnost. Až si ten pocit užila, řekla mi ať si vyhoním a vše slížu.

Vše jsem udělal jak si přála a už se těšil dom. Podívala se mi do očí a řekla mi, že doufá že jsem si to všechno užil.

Řekl jsem jí na rovinu že ani moc ne.

Dál už jsme se bavili normálně. V klidu jsme se rozloučili a ona jela zase zpět domů. Byl to zajímavý týden. A v té době jsem byl strašně rád že už ho mám za sebou. A co bylo dál?

Bylo toho ještě moooooc. Ale to už je jiné vyprávění.

Takže podle ohlasů na první sérii budu pokračovat a nebo taky ne.

Snad se vám Zvrhla hra líbila a vše co je v ní psané je holá skutečnost

Díly předchozí najdete v této sekci 

http://lucie.quicksnake.cz/Muzi-v-akci

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a třináct