Bastarde na kolena

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 16. 3. 2014 v kategorii Nedělní masturbačka, přečteno: 2384×

Bydlím ještě s dvěma kámoškama a každej nás má za lesby. Přitom všechny do jedné milujeme ocasy tvrdé jak žulu. S vibrátorem to skoro neznáme, ale když máme chuť na jemnější zacházení, uděláme si to jak nejlepší kamarádky. To, že ujíždím na obou pohlavích ze mě nedělá lesbu a hodně mě štve, když mě za ní považují lidi, kteří mě neznají prakticky vůbec. Nejsem lesbička, ale kundičkou kamarádky neopovrhnu. Máme to rády a proto žijeme pospolu. Většinou ani jedna z nás nezůstává sama. Jsme pohledné, v nejlepších letech... Muži nás oslovují a balí různými způsoby. Sexu holdujeme a vychutnáváme si ho pokud možno denně, ale jak už jsem se zmínila výše, když nám chybí cit, něha a jemné zacházení, hrábneme jedna druhé pod sukýnku a vydráždíme klitoris, a pak už to jede jak po másle. Nožky do široka, studánka je vlhká, laskáme si bradavky, pipinky a jazýčky se nám proplétají, když tváře k sobě přilnou.

Umíme se udělat a děláme to spolu dlouho, přece jen, se musí vynaložit větší úsilí, než se uděláme všechny tři. Já lížu, druhá líže mě a třetí se snaží vylízat zas mi, jsme hravé kočičky, většinou stočené v klubíčku, které si rády lížou pipinky. Jak ucítím kundí nektar na jazýčku, nedokážu se od kundičky odtrhnout. Laskám jí, hraji si s ní, koušu jí po stranách a prstíky bořím co nejhlouběji aby kamarádka, která vzdychá, hekala ještě víc. Jsme sehrané jak koncert a vášnivé výkřiky pobuřují naše sousedy.

Ten z přízemí je nejhorší, jak se vracím domů, čeká mě už na schodech, aby mi zase vyzpíval ale já si s jeho řečí nic nedělám. Je na něm patrné, že sexu neholduje a díky našemu koncertu, nemůže v noci spát, ale to je jeho problém, ne náš! Je prudérní a jednou se pokusil se mnou o fyzický kontakt, ale já ho odmítla.. Nedokáže to přenést přes srdce a pomlouvá nás kudy chodí. Už i paní v pekárně na mě díky němu hází očkem, ale já mám Michalu a Lenku, jinou nechci. Navíc jsem se seznámila s Jindřichem, a poprvé v životě mám pocit, že tento by mohl být ten pravý. Jindra ví o mých kamarádkách, ví i co děláme a moc ho to vzrušuje, a to nás přitom ani neviděl.

Jednou jak se zase spolčíme a na sedačce začneme mazlit, těším se až svléknu kalhotky. V kuchyňce se vzájemně svlékneme a uděláme si koktejl, popíjíme a brnkáme prstem té, po levé straně mezi nohy a vyruší nás takový zvláštní zvuk.. "Co to je?" "Já nevím.." úplně jsme se zarazily a opatrně nakoukly do kuchyňky... "Co tu děláš?" křiknu vzteky bez sebe na souseda z přízemí, který klečí na podlaze a čichá k našemu spodnímu prádlu. Koukal jak opařený, asi nečekal, že to s námi pohne a chtěl nás přitom šmírovat, ale my ho přistihly. Michala ho chytla za límec a plivla mu do obličeje. Lenka ho začala škubat za vlasy a kopala do něj zezadu, on na čtyřech kvílel a bědoval.. Já mu sedla na záda a plácala ho po prdeli. Všechny jsme věhlasně křikly.. "To si zaslouží potrestat!" a on se po chvíli ani nevzpíral a čekal, až si na něm vybijeme zlost.

Šmíráky mám nejradši, zapálila jsem si cigaretu a foukala mu dým přímo do jeho obličeje. Michala ho za vlasy zvedla ze země a Lenka kopala do koulí zezadu. Svíjel se a zároveň na něm bylo vidět, jak ho to vzrušuje. Čiko jsem mu nacpala do úst a držela dlaň na jeho rtech, dokud ho celé nepozřel.
Chtěla jsem mu spočítat vše, za celé ty měsíce pomlouvání, a bila ho hlava nehlava. Vůbec jsem se s ním nesrala, nacpala mu kalhotky do úst a na hlavu, a s těmi třetími jsem mu mávala před obličejem. Usmíval se a líbilo se mu to. Zmáčkla jsem mu vší silou koule v dlani a drtila mu je, dokud mu nevyhrkly slzy do očí. Lenka ho pak jedním kopem srazila na kolena a polonahá na něm skákala. Míša mu vlhkou pipinku strkala pod nos .

Já popadla sklenici a práskla mu s ní o hlavu. S Jindrou si čas od času potrpíme na sex s bičíkem a jak jsem ho zahlédla v koutě, skočila jsem pro něj, jak děvečka pro pírko přes plot. Popadla jsem ho a spráskala tomu mezkovi prdel, až kvičel bolestí. Michale se to zalíbilo, sedla mu na záda a pleskala ho všemi směry, že byl pruhovaný ze všech stran. "Jaké pak to má krásné pyžamko?" povzdechla si Lenka, která nás poté požádala o pomoc, a popel z cigarety mu klepala do úst, a udělala si z jeho pusy popelník. Soused už se vzpíral, bylo vidět, že toto ho už moc nebere, ale nám se to zalíbilo a pěkně jsme mu to nandaly, aby se chlapec ponaučil.

Na zem jsme vysypaly jahody a svázaly mu ruce za záda lanem, nutily ho jíst z podlahy i z podpatku rozmačkané jahůdky. Chodily po něm v botách a ocas mu drtily podpatkem. Soused trpěl jak to zvíře a dle toho i vyváděl a řval. Michala už byla ráži a mlátila ho hadicí od vysavače, pak nás to ovládlo také a všechny jsme měly v ruce nějaký předmět, kterým jsme ho tloukly tak dlouho, dokud nepadl k zemi. Ležel před námi zmlácený jak pes, prosil o odpuštění, ale, aby toho nebylo málo, přiměly jsme ho koukat na naše hrátky až do konce. Vzrušil se a ocas mu stál jak svíčka, a když už vypadal, že se udělá. Míša pod jeho úd přidala pohárek a když jej naplnil, polily jsme ho jeho spermatem od hlavy až k patě, rozmazaly to po něm a poté ho poslaly domů. Nahého a ze suvenýrem na hlavě, aby na nás nikdy nezapomněl. Po tomto zážitku, už na mě nečíhá a není ho ani vidět. Že by se poučil?

S přátelským pozdravem Sexy Lucca

http://lucie.quicksnake.cz/


 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a deset