POMÁHÁME LIDEM

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 25. 12. 2013 v kategorii Rady a tipy ... Máte problémy , starosti ?, přečteno: 1072×

Ahoj Lucco, dlouho jsem uvažovala, zda ti mám napsat a po dlouhém přemýšlení došla k závěru, proč bych se neozvala, když ti chci něco říct. Chci aby si věděla, že se řídím tvými radami. Kouření čuráku tvou metodou mě oslovilo nejvíce. Nejsem žádná kráska a proto mě tvůj článek dostal. Zkouším mnoho věci o niž se zmiňuješ a teď ti krok za krokem popíšu, jak to bylo u mě.

"Že na průjem je nejlepší anál" ti musím oznámit, že u mě se to nezdařilo. Když jsem měla sračku, protáhla jsem si zadek mrkvičkou a moc mi to nepomohlo. Ano, čteš správně, u mě je totiž ten problém, že jsem penis v zadku měla jen jednou jedinkrát. Bojím se bolesti, přijde mi, že do takové úzké dírky, by se nemělo strkat nic.

Ale jak uvádíš, že se musí zadeček trénovat, aby to nebolelo, tak to nevzdávám a pravidelně do něj strkám prsty či jinou zeleninu penisu podobnou, aby jsi rozuměla, já jsem odjakživa stydlivější a proto nemám odvahu si jít koupit ptáka umělého.

Po několika týdnech usilovného tréningu, ti musím dát zapravdu. Když jsi dám do zadečku okurku, už to nebolí a dokonce mi to dělá  dobře. Jsem moc ráda, že na tvém blogu čtu příběhy, kde si žena dělá dobře s kusem zeleniny. Díky tomu si nepřipadám divná a své tělo začínám mít ráda a užívám si to.

Jsi mou inspirací a velkým vzorem. Chtěla bych jednou souložit jako ty, ale na nabídky, že mi s tím pomůžeš, ti musím říci jsem stydlivá a nezvládla bych to.

Problém bude v tom, že ráda sním a vzrušuji se v představách, ale v reálném světe, bych takhle otevřeně mluvit nemohla a proto bych na případné setkání nedorazila.

Nezlob se prosím.

Článkem, jak se žena ukájí hadicí od sprchy jsem byla fascinovaná a vyzkoušela taky .Lucco to bylo moc dobrý. Zkusila jsem teplou i studenou a dělalo mi to moc dobře. Odšroubovala jsem hlavici a udělala se přitom, ale jak jsem to strčila do zadku, to už tak dobré nebylo, ještě že máme toaletu s koupelnou dohromady.

Taky se mi moc líbil článek, jak se ukájíš polévkovou lžíci. Vyzkoušeno tento víkend.

Udělala jsem se a představ si, lízala jsem i tu lžičku a té polévky bylo. Nikdy bych nevěřila, že má škeblička vyprodukuje tolik šťávy. Nejdřív trošku odpor, ale když to lížou chlapi a chutná jim. Okusila jsem i tu svou a chutnalo mi.

Největší pecka byla, když jsem si do ní dala kaštany .Lucco já se tak bála, že už je nevytáhnu. Nacpala jsem si je do dírečky a jak jsem povstala ani nevypadly. Dlouho jsem je lovila než jsem je vytáhla všechny a bála se, že tak půjdu k doktorovi, protože jsem v ten den byla objednaná na preventivní prohlídku.

Příště budu zkoušet raději, když nikam nebudu muset jít. Bych se styděla.

Tímto bych ti chtěla říci, že jsi perfektní a moc si cením tvých rad a nápadu .Ráda bych zkusila víc, ale nemám k tomu partnera a proto se moc těším, až vydáš zas nějaký článek, který půjdu vyzkoušet i bez chlapa.

Děkuji za všechno a tento email můžeš klidně zveřejnit, ale nedávej tam na mě kontakt, já se ozvu když tak sama. Dík M.

 

To já děkuji tobě! Vždycky mě děkovné dopisy a emaily potěší a k tvému problému, že se stydíš, ti sděluji následující.  "Odhoď zábrany, žijeme jen jednou a když už, tak pořádně"

Užívej si života a sexuálních radovánek, co to jde. Pokusím se zase stvořit něco, při čem tě škeblička zašimrá a uděláš si to hezky doma potají a co tak zkusit na balkoně? Možná, by se pak nějaký ten chlap našel. Máme tady i seznamku, využít jí můžeš i Ty.

Děkuji za přízeň a řádky, které velmi těší.

Přeji hezký zbytek dne..

S přátelským pozdravem Sexy Lucca

http://lucie.quicksnake.cz/Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a osm