Proč ženský leží v posteli jak dřeva

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 14. 6. 2013 v kategorii Rady a tipy ... Máte problémy , starosti ?, přečteno: 901×

Hodně mužů si stěžuje na svou partnerku, že leží v posteli jak dřevo a diví se, proč tomu tak je. Tak za prvé nejste sami, laxní partnerku má 50% mužů doma. Sex už není co býval a Vy pátráte po přičině? Hlavu vzhůru milí pánové, není proč zoufat, to můžete leda v případě, kdy se Vám čurák už nezvedne a teď  Vám trošku otevřu oči.

Proč si myslíte, že žena která dříve byla v posteli úžasná a skvělá, nyní leží jak pecka a nic s ní nehne, když ho do ní vrazíte ani nehekne a tváři se u toho tak  znuzeně, proč tomu tak je, čím to je ?

Zde odpověď:

- sex jí nudí, už to opravdu není co bývalo, tak proč by se měla přemáhat a ještě k tomu sténat, když k tomu není důvod.

Vy jí pracně pícháte a ona se nudí. Není vzrušená, bere to jako potřebu k tomu, aby doma zavládl klid, jenže klid sice bude, ale partner, tedy Vy s nejvyšší pravděpodobností zatoužíte po sexu s jinou, která Vám slíbí a udělá to, co ona ne a jste spokojeni. Stěžujete si na svou starou, která leží jak dřevo, chlapi v hospodě Vám dají zapravdu a rovnou si při té příležitosti postěžuji i na tu svou a dumáte, čím to je?

Je to prostě Vámi. Ta ženská se nevzruší, nemá totiž z čeho. V sexu už jí neuspokojujete jako dříve, bere to jako rutinu a je to vaše selhání, neumíte jí udělat. Sami moc dobře víte, jaké to je šukat s tou svou a jaké to je dělat s tou druhou, úplně o něčem jiném a tak samo je to i obráceně. Ona doma leží, čeká až jí ho šoupnete do prcky a sleduje u toho svůj oblíbený seriál nebo telenovelu. Stává se, že v tom nejlepším Vám řekne: "Počkej, jsem zvědavá co jí řekne."

Na chvílí přestanete mrdat a sledujete s ní telenovelu, poté jí ho vrazíte zpět do prcky a ona jen odvětí:

"Doufám, že to stihneš než reklama skončí"

Serete na vše, rychle se vystříkáte a jdete do hospody. Ona dál sleduje bednu a Vás neřeší a druhý den probírá se sousedkou, jak jste jí mrdal a ona neslyšela co Armando řekl Emanuelle... Zatímco při sexu s milencem je nadržená,  vzrušená a kouřila by mu ocas od rána do večera a splnila leckteré přání, tak proč ne Vám?

Jste hold nudní, neumíte jí nadchnout, neumíte jí vzrušit a vyprovokovat k reakci. Chce to změnu nebo si hold najít jinou, protože lepší to s ní nikdy nebude, když z vaši strany nepřijde změna. Zkuste jí při šukání vrazit vibrátor místo čuráka, sledujte porno spolu, použijte hračky a ukažte své ženě, že umíte být napáditý... Ukažte jí, že jste zde. K ničemu jí nenuťte, ona musí chtít sama a toho čuráka si zasloužit, pokud toho není schopná, nedejte jí ho zadarmo, zkuste být zlej a raznej, ukažte jí, že Vy jste pánem doma a ona vaše coura, která o mrdačku musí prosit. Hrajte si a mrdejte, dokud Vám ocas stojí, protože až stát nebude, tak Vám ani sexy kurvička nepomůže...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a pět