Výhody sebeuspokojení...

Mnoho lidí utápí svůj žal na sociálních sítích v hledání protějšku. Jen, aby už někoho měli a nemuseli být sami. Jak muži, tak ženy, hledají, touží a prahnou po blízkosti někoho a já se nad těmi jedinci zamýšlím. Co jim jako schází? Přítomnost někoho, blízkost či sex?

Vždyť se dá žít i bez toho, aniž bychom se s někým otravovali. Výhody versus nevýhody, vše má své pro a proti, o tom žádná ale ruku na srdce, není člověku líp sobě samému, nežli být či žít s někým jiným, jen abychom byli pár? Starej se o někoho, ber ohledy a měj pochopení, to vše je součástí toho s někým býti...není člověku líp samotnému? Já za sebe, říkám, ano.

Dokážu žít i fungovat bez partnera, výhod to má nespočet. Nikomu nemusím vařit, prát ani žehlit, nedej bože uklízet po něm. Nikomu nemusím vysvětlovat, kam jdu a kdy přijdu. To vše jsou kladné body, nežijeme v éře před pětadvaceti lety, kdy ženská stála u sporáku a vyvařovala pro toho svého parchanta... Někdy si i říkám, díky bohu, že žiji v době jaká je nyní. Ano, vše má své pro a proti, to přece víme a jsme si toho vědomi, ale napříč tomu, já jsem typ člověka co nesnáší závazky a jakékoliv omezování. A když jsem si tak dneska ukájela prcku, říkala jsem si.. "Co mi schází?"

Nic, ruku na srdce, nic. Udělám si to jak nejlépe dovedu a je mi naprosto báječně. Nemusím se kvůli tomu hodinu zkrášlovat v koupelně. Nemusím řešit, co si obléknu, nemusím nikam chodit ani nikoho vyhledávat, nemusím plnit ničí představy, pouze ty své a když se to tak vezme, kolikrát i ten sex nemá šťávu, tak proč se k němu schylovat a neužít si to sami? Aby jste rozuměli, kamaráda na sex mám už léta, je to úžasný kluk. Má láska, chlap z kterého jde do kolen tisíce žen. Prostě frajer, co si toho je vědom a já se učím být proti němu imunní. Řeknu Vám, trvalo mi to...

Sex mám ráda, prostě ráda šukám a my si zašukali už nespočet krát ale teď se mi prostě nechce, ne že by nešukal dobře, šuká úžasně a sex s ním je vždy zážitkem ale vstávejte dřív, aby jste vyřešily co na sebe, vstávejte dřív, aby jste se hodinu v koupelně líčily a prostě ze sebe udělaly tu úžasnou sexy kočku... Vstávejte a obtěžujte se za ním jít, případně sejít schody, protože Vás čeká před domem, nedej bože se s ním sejít u sebe a vstávat dřív, abychom uklidily celý barák, aby si neřekl...

Prostě rezignuji, je mi dobře. Cítím se skvěle, chlapa nepotřebuji, nehledám ani nemám zájem se s žádným scházet. Naprosto mi vyhovuje má idyla, pohoda a žádné honění s koukáním na čas... Vážně má to něco do sebe a když mi pípne SMS od mé lásky, nechává mě to chladnou a na otázku, zda-li přijdu odpovídám, počkej až bude tepleji, venku je mráz a mě se nikam nechce. Naštěstí má pochopení a když už mám stavy, že chci toho čuráka do sebe, tak se jednou za čas přemůžu, už to ani tak neprožívám, protože chlapovi je jedno jestli máte na sobě tepláky anebo jste dokonale sladěná jak na večírek. Už netrávím hodinu v koupelně a cestu za ním, beru jak procházku do obchodu, ale komu se chce v té zimě?

Takže si lebedím ve své samotě, užívám si to a přítomnost něčí osoby beru jako narušení mé idyly a pohodičky. Žít se dá i bez sexu, uspokojuji se pouze sama a tímto si procvičuji i své prstíčky aby nelenily, tak nač se přemáhat více, ať si každý pomůže jak umí, mě na společný život neužije a vy si to uvědomte zavčasu, protože pak se stanete otroky svého protějšku a už nic nebude jako dřív, a to přece nechcete milé dámy, ale věřím, že ve vztahu trpí i mnozí pánové, ale co jste chtěli, to máte a komu není rady, tomu není pomoci.

Přeji Vám krásný den... 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
patrik z IP 37.48.52.*** | 18.3.2016 11:50
smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 18.3.2016 20:25
Výhody, výhody...smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a deset