Anděl s ďáblem v těle

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 1. 9. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1160×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Čau Luci, jak se maš? Ja docela fajně. Musim ti cosi napsat, bracha si včera normalně přived děvuchu rozumiš. Rok a kus nic a najednu to tam je...jemu je tych dvacet a ji asi sednact. Docela hezke koťatko, blondynka. No ale překřtili jsme ju asi po pěti minutach. Vypada mladě a ma pěkna kuzlatka. Velka kurde jak balony. Tuž odvčera je to mimimo s kozama. Bracha nas malem zabil, no ale pak si uvědomil, že je to vlastně fajne. Cely večer jsme proseděli u našich. A jak on si ju hledi a uplně su zalaskovani. Fajne, no ní?

Nakonec jsem nejel dom, ale zustal u našich se segru a do prace jel až rano od našich, bylo zvlaštni, zas všechny děcka v baraku, no fajne, i když jsme sa malem vyštěkali s mamu. Ale tuž pak jsme sa zasmali. Spal jsem u segry, ona ma teď muj byvaly pokoj. Sice cosi mektala, ale nakonec to bylo fajne. Ji je šestnact, tuž rodinny benjaminek, pořad vyzvidala co ja a jak dupu a koho, no dalo zabrat abych řekl enem co se patři, pak překvapila una, že kolik jich měl a tak.

No neni divu, fajna je, to sa mosi nechat. A pak mi ukazala dirku ve zdi, skrz kteru sleduje Ondřeje co robi. Je to kurde mala šponka. Vi co kdo kdy kde a ešče dupe jak ve třiceti, segra je maly ďabel.

No ale prostrčila šikovnu webku na dluhem kabilku a zirali jsme z pod škřině jak sa snaži o tu Mišu. Bylo to docela vtipne, fandili jsme jim ale ať si užiji. Pořad jsem si řikal, jake je brat nemehlo, ale docela to na ňu zabiralo. Akorat ji přiliš přenechaval iniciativu a tak brzy ležel jak ta panna a una si ho zpracovavala. Asi poprve jsem viděl tak mladu děvuchu na všech čtyřech aby sa ty kuzlatka opiraly o něho. Mezi ně sa vejde nejen ptak, ale aj jedna brachova noha. A přitom je celkem děvucha hubena. Docela chudak děvucha...ale s tutim sa v životě neztrati, rozumiš.

Nu a pak si fajně dupli, až sa mi z teho stavěl. Nu ale všimla si teho sestřička a flagla mi ju, až to plesklo. Mezitim si braška užival. Vydupčili sa, samozřejmě dokončila ho mezi kuzlatka. Jináč to snad ani nešlo.
Rano mňa ale překvapilo. Ma roztomila sestřička nevydržela a ať koukam jak koukam, prvni ranni pohled je zespodu na segřinu prcku. Jake štěsti, že je nevlastni. I když jsme sa k sobě odjjakživa chovali fajně.

"Víš, já tě viděla, jak ti stojí a nedalo mi to, tak jsem hmátla pod deku"
"A co , jsi ségra!"
"Ale nevlastní, bráško"
A co?
"Takovýho ádnej neměl...velkýho a tzak krásnýho....takový růžový lízátko..."
"Nu nezbylo než sestřičce ukazat chlopa...."

Ale o tem až někdy jindy...
http://www.pornuj.cz/video/chlapek-se-probudi-s-vlhkou-kundickou-na-obliceji/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a třináct