Broadway

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 5. 4. 2014 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 2197×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž jsme se sešli. Přimo v jamě lvove. Stodolni fahči aj v tydnu, rozumite.Jakysi fajny klub, jmeno jak ta slavna ulica v NY, Broadway, rozumiš.

Trochu mi to připomnělu tu Sexak dvojku, tuž to mi pořad pušťala Ilonka.
Ja, fajny synek, kunďak rozumiš, svaly tak akorat, klaďas, no stres. Ilonka, ta naša blond sexbomba, pak ešcě tři holky a dva dalši borci, tuž skore 5:3, navic karta dobra, v mariašu bych dal flek zfleku.

Popili jsme, docela nam to stuplo do hlavy, dostal jsem aj par darku, mimo jine karty a na oplatku dal něco v plac, ať je zabava lepši. bavili jsme sa a děvuchy začaly byt povolne, že šlo zobrat si aku synek chcel.

Co si budem nalhavat, chlopi su nadrženi cely život, rozumite a jak citi šancu, zdravy synek nevaha.
Ale chcelo to nějaku legracu, rozumite, tuž uni tam zaplatili aj dvě děvuchy, aby sa předvedly, rozumite.

A jeden z typku, od dalši skupinky ludi co tam tež popili, byl tak ožraty, že vylezl na bar za tymi děvuchami. Ale un nechcel obtěžovať, chcel sa tež ukazať.

Tuž gaťe šly dolu, rozumiš, nakrucal sa tam, děvuchy v šoku, že nejsu středem pozornosti, rozumite. Kurde a otočil sa, bile spoďary, div že ne s hnědym pruhem, vypadl taky pupek, že by aj v sumu mohl zapasiť. Taka kulturni vložka byla neobvykla.
To už ale vyběhla ochranka, bo nahy typek by jim zakazniky nepřilakal. 
Tuž došla pulnoc, baby vymyslely jakysi poker o to, kdo s kym bude, rozumiš. Kdo bude mit nejvyššu kartu, jde z kola ven, vyhrava.

Taka hra sa mi libila. Ostravo vitaj a ja hraju vysoku kartu. Prvni hra, ja jen dvojicu a Peťa s Ondru to vzali sportovně. Janča taka ostra děvucha sa tam před nama roztahla a provokovala.

"Tuž šukat bys chtěla?" odpověděl Ondra, jeden z borcu. A za chvilu už si ju odnašel pryč. Tuž dva z ludi ubyli. Zbyli jsme dva chalani a čtyři děvuchy.

Ilča na mě mrkla a ja věděl, že je to na mě.
Rozdaly se karty. Kurde, ja v ruce full house. Normalně bych to tam valil a pral se o každu kačku. Sluničko zahledlo, co mam. Ja normalně poprve v životě take karty pustil z ruky a řikam, že končim. Zkuška na to, že nic nemam? Uvidime. Tuž ten borec byl na řadě. A un nevěděl.

Tož jak do teho jit. Jedna z holek vykřikla, že kdo ma vyšši kartu, vybira si. Jenže ja už měl pustino na stul. Vypadalo to špatně. Tuž to sa neděla, vykřiklo Sluničko.

Bylo vidět, že mě chce. Tuž k čemu tu hrajeme kurde poker, když je to jasne, kdo keho chce, řikal som si. Ilča zakřičela, že v tem připadě karty zpět do ruky a hrajem jakoby se nic nestalo.

V tom připadě jsem měl velku šancu. Un mal asi tež dobru kartu, bo jak jsme to po jedne davali na stul, vypadalo to dluho stejně, ale měl jen trojicu.
Sluničku se rozzařily očička, padla mi kolem krku a Ilča jen konstatovala, že mi zas budu pichat, bo je dvě spolu nedam.
Ešče jsme popili, než nas z baru poslali pryč.

Historie se opakuje, vykřikla Ilča, když jsme vyšli na ulicu. "ale tentokrat mam taktovku ja" povidam a těšil jsem se se svym trumfem dom...

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a osm