Dnes vaříme kundí guláš

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 10. 11. 2014 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 2293×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Važeni divaci, tuž dnes si zrobime kytu se smetanovym sosem. Mame tu pěkne masičko, aj fajnu kost, co ho včil drži, rozumite. Hezka zastěrka, no ni?

Však ty dvoječky pod ňou ešče krajši.Platky musime pořadně naklepat, asi tak. Jak to bylo před chvilou fajne, že děvucha. Zas bych si dal řict. Pokračujeme v připravě, rozpalime panev do běla, na ňu panensky olej, ten ja tuze rad, z každe strany rychle osmahneme, přidame kořeni dle chuti.

Stači tři minutky a hotove. Nechceme to mit přeci na sucho. Cha, cha.Potem přidame susek jak od tatinka... A jak skonči natačeni, přichazi moja chvila.Mam tři děvuchy a střidaju sa. Jak skonči natačeni, hned to na ňu začnu valit.Však mam kurde sto litru za dil. Z teho každa slipka roztaje jak snih. Taka mlada robka, tuž vezmu ju za ty jeji minibučky a posadim na ten největši kastrol. Pojď, děvucha, včil vařime po našimu. Fajně si uživame. Mlade telatko je to nejlepši masičko.

Ja su stary bravek, ale žlazky mi služi jak za mlada. Una je cela chtiva. Tuž lupnu ji tam tu moju vařečku a micham. Kuzlatka hnětu rukma jak když zadělava na knedle.Spravně rozdělana děvucha potem roni šťavu. Děcka, kam sa hrabe ten extra virgin. To co kapne z děvuchy ze žadne olivy nevylisuješ, rozumite.

V tem horku ju pak dupu jak sa da, až sa rozpali a naš pot tež zkapava do hrnca. Je to praca pro chlopy, to si piš. A dřina, robota jak na hlubině.Jak sa šileně zrobi, střikne do hrnca ten nejfajnějši susek. Pak přijdu na řadu ja, v kladě mi huči co hodinku a tuž z meho vytřiku by jedna měla aj vyražene zuby. Fajne zahuštěni.Pak jdu pokrajat cibulu, masičko, vše tak jak ma byt. Mame zadělano na vytečny kundi gulašek.
 
Ano, to mohu dosvědčit, jsem jedna z jeho kolegyň. Bez okolků mě hodí na ten kastrol, ještěže nemá ostré hrany...i když trošku krve by taky neuškodilo.Ale je to takový ten príma chlípník, že mu na ten hrnec ráda sedne každá.A to ještě dostanu příplatek za díl a kdyby byl nějaký zádrhel, vždycky se dá něco vysoudit. Ale k tomu nedojde. A proč bych to dělala, vydělám si, zašoustám si, najím se, co víc chtít.

Akorát poslední dobou nějak přibírám, asi bych si měla dát dietku. No spíš náš kuchař. Jak do sebe valí ty tuky, je to pak znát i na mě.Já bych vám řekla rychlý recept na salát, ale po tom steaku a guláši by vám bylo těžko. Tak mu jen olížu masové kuličky a jak je vystříkaný, trocha řidkeho z jeho ptáčka neuškodí žádné že ?

Tož vařit se má s chutí máte tip na dobrý recept ? Napiště nám rádi se inspirujeme pro další díl 

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.42.*** | 25.3.2016 15:04
dobrý gulášeksmile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 25.3.2016 22:38
Přímo výborný...smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a tři