Dupačka po ránu

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 5. 9. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 3292×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž sa o mě to krasne sluničko fajně starala, venku stejně lupalo, tuž jsme si sedli u ni, nasavali vlhky vzduch, ja pytlik s ledem na hnatu, rozumiš. Něco jsem psal do notesa a una tež cosi robila a už tu byl večer. Una porad, že jsem to pokazil, bo měla jit zitra večer kajsi a chcela se tam potkat s kymsi. Tuž dnes buď se mnu a zitra to zvladnu sam, no ni?


Ona sa usmala, přišla ku mě bliž a začala peči, že ma noha byla bez potiži. Taky rehabiliťak bych vam přal. Posadila sa mi kundičkou přimo na nohu a třela sa u ňu.

Tuž robila sa o mě. Nohu som měl pomazanu jak papež, rozumiš a fajně jsme si uživali.

Taka peče, tuž ten Rath by ziral, kteru pojišťovnu to mam.Dyby to viděla Ilonka, ale myslim, že si nedělala iluze, že bych seděl doma a nic nerobil, navic zdravy.

No dupli jsme si. Beztak ji rajcovalo, že si na mě muže zajezdit, když su teď malinko chromy.
Sobotu jsme stravili na zahradě, bo kdo to zna, vi jak vyron druhy den přijde k sobě a je to ešče horši, když to přečkate, je to dobre.

Už sa bližil večer. Una byla nervozni jak uvazany ovčak, rozumiš.
"Tuž, buď sa potkaš se mnu, nebo idi, ja sa postaram."
Taky rozzařeny obličej kurde, hodila mě do Ilonina bytu a už padila, pry sa u mě po pulnoci zastavi. Tuž ale kurde chcela se s kymsi potkat, no ni?

Tak jakepak po pulnoci :-)
Ja zašel do blizke hospy, že si dam par pivek a nasaju po čase mistni folklor, rozumite, tuž u fotbalku popijim, dal sem sa do řeci s jakymsi typkem, hrala heligonka, fajne.
Nu chlampali jsme a když nas vyrazili z hospody, belham sa dom o jedne berli a tam už stal sporťaček, před vchodem stala, ruce v bok rozumiš, bojovy postoj.

Tuž ja nebyl schopny inteligentniho slova. Naštvaně odjela s par nadavkami. Ja si po dluhe ledove sprše ustlal v obyvaku na zemi a bližila sa neděla.
Vzbudilo mě cvaknuti zamku, kurde, deset hodin. Ležim a par cenťaku u meho ksichtu se objevi podpatek. "co se tu dělo?" 
"Neřikala jsem ti, že tu nemaš nic pořadat? A co ta hul?"
Daval jsem se dohromady, přede mnou přistálo kafe, tuž jsem vysvětloval a pečlivě važil slova, rozumiš. Nechtěl jsem lhat, tuž nohu jsem si uhnal u vody, to pravda, že som byl pit, to tež pravda.
"Já se na tebe tak těšila, víš?" 
A zase z ni sjely šatečky, ty nadherne dluhe nohy podeberů ptaka každemu, ba že.

Sice s kocovinou jak cyp, ale kousl jsem sa a ešče po ranu, tož dupačka fajna. Na druhu stranu Ilonka, to nebyla dupačka, to bylo něco, jinšího..

Díly předešlé tu

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a šest