FC BANÍK

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 11. 6. 2014 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 2295×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž je to vztah, laska na prvni pohled. Za Banik jsem aj stahl gatě a dupal jednu fanynku z Brna, bo řvala, že jsme impotenti.Nebylo ničeho vic krasneho, než dupec po vitěznem zapase. Spolehat sa dnes enem na ty naše pagřivce, nezadupčil bych si kurva tak pul roku.
 

Tuž a kaj jsem poprve viděl kozenky, poznal prvni huban od děvuchy aj borca? Kaj jsem dupčil děvuchu za nepřizniveho stavu a una mi při tem vyrazila zub podpatkem?

Zde včil chodi jak dojebani uplně všeci. Ti borci bojuji, ale je vidět, jak su nevydupani.
Jeden dotyk a leži. Jedno slovo a buchaji jim saze. Tuž co včil?
Baniček a Ostrava,to je kurde vztah. Jeden bez druheho jak by nebyli. Kdyz Banik zaskoruje, je v rauši cela Ostrava. Tak ju cele roky těšil.

Baničku, ty naš cipe, pamatuju se každe tve zasunuti. Ukaž, že maš gule a přiště, na Bazalech. Dokud nebudu body, nedupčim.
A tuž vzkaz pro všechny..však ti borci hraju, ale nimaju malo teho sexu? Aha?
 
Jak byl titul, poznal jsem aj tu moju Mařenu. Hlava jak rugbyova meruna, ale fajne balony a klin kurde jak penaltovy puntik. Oděna enem do bile sitě mňa vita doma, ja z roboty, rozumiš, nesu ji kvitka, tuž a hned si mi seda na klin a chce to na hornika.

Ni, děvucha, počkaj, nejdřiv trochu teho mazleni, však nejsu stroj. Je třeba trochu te lasky a radosti, když nam ju neda Baniček.

A ty fajne nožky sa mi otevřu kurde jak brany před mačem se Spartu. Vjede do mňa cela jedenactka a tuž měli byste vidět ten tah na branku. V tu ranu přichazi zakazane uvolněni a utočnik miři do protivnikova pole. Řada nahravek, kliček, rozumiš, sem tam drobny faulik, ale už sa vrha do koncovky a miři k brance. Dře jak kuň, aby se vysmekl noham supeře a už už, střili a je tu góóól.
Tuž to ale neni konec.

Supeř chysta protiutok. Odstavil našho utočnika a dostava našu sestavu na zada. Utoči, vrha sa na naši polovinu, pohrava si s našou obranou a už ji dava co proto. Kurde, taký protiutok. Najednu zajasa a stav je srovnan. Ešče se chvilu oba tymy snaži, ale už je tu pauza. Druhy poločas se vyměni strany a naš tym hraje nahoru. Snaha je převelika, ale supeř ma sve kvality.

Použiva rafinovane taktiky a svazuje nam ruce.
My se zmitame, co to jde, ale jsme bezmocni. Au! To byl faul. Inu, je třeba zranění promazat a jede sa dal. Včil znovu tlak na našu branu a zničeho nic dalši gol. Toto ne, střidani, zautočime na branku supeře z druhe strany. Zadni lajna je meně prostupna, ale nezkušena.

Stači spravny tlak a pronikame jako po masle.
Do brany je to kusek a stači několik malo přesnych pohybu a skorujeme tež. Oba tymy vypadaji unaveně a tak pro dnešek zustava spravedliva remizka. Přinde mama a odpiska konec.

Po zapase si obě strany poděkuji za vynikajici sportovni zažitek. Sportu zdar a te dnešni dupane zvlaště.

http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOT/Na-Bazalech-uz-si-nezamrdam

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a nula