Fajna družinářka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 3. 8. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1618×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž ešče bych vam chtěl děcka řict, jak jsem v tem Praglu rubal kajsi ve vydavatelstvi. Na obid jsem chodil kolem dvanacte blizko kolem jedne školy, kaj vždycky čekaly družinařky na děcka rozumite. Tuž a vždycky tam sedavala jedna, taka mlada blondynečka, s dluhymi vlasy, uplně nevinny obličejik, taka Meg Ryan.

Tuž většinou cosi robila, než děcka skončily. Raz som ju viděl aj s děckama, oni ju uplně zbožňovaly. Obsypana, každe chcelo jit s ňou za ruku rozumite. Taky andilek, tuž vždycky mě viděla, usmala sa, občas  jsme prohodili par slov, zavtipkovali.
Jednu, kratce před mym odjezdem směr Ostrava jsem šel dřiv na obid a una seděla na zidce a cosi psala. Oslovil jsem ju, una sa lekla a blok rychle schovala.

"Tuž přede mnu sa nestyďte, však sa denně vidame, no ni?"
"Vy jste od nas? Ja su z Třinca, ale pracu jsem našla až tu, miluju děcka, ty jejich roztomile obličejiky, však vite"
"Tuž, nevim" a una nabidla, že někdy možu jit s ňou aj s děckama. Mala jich na starost tak deset.
Chvilu jsme povidali a una vytahla ten blok a tam jakasi lechtiva povidka kajsi ze školnich let.

Tuž jak jsem to čital, taka chuť na mě přišla, řekl jsem ji par namětu a už jsem viděl, jak by si tež děvucha dala řict.
"Děcka konči až za pul hodiny"
Ta slova stačila a už jsem měl ruku u ni v dekoltu rozumite. Tuž krajane z teho našeho razoviteho kraja si musi pomahať na te horke pudě. Una take roztomile dvoječky, mlaďounke, jaj to byla vzpruha. Zatahla mě kajsi do křovi, asi tu znala každu schovku, připadal jsem si jak v šestnacti.

"To viš, kolikrat šmiruju starši děcka, jak tu chodi poznavat ty jejich pubertalni tělička, kolikrat už maju pěkne klady a kozičky jak balonky tež."
Bylo krasně, tuž na mě na take male mezi vyšpulila tu jeji kundičku. Krasně upravena, ružovoučka, no bez kalhotek děvucha - taka statečna takhle na kraju Praglu.

Nad tou čičou taka roztomila kerka. Toto jsem byl připraveny si vychutnat. Nekecam, ale brzy jsem byl v ni a dupal ju, jak bychom na to měli jen pět minut. Misto teho jsme tam ale vydrželi dluho. Jak jakysi byk, no ni? Dupli jsme si, až sa ji učes rozpadl. K temu jak byla zvykla, použivala take dětske vyrazy, rozumite. Kurde potřeti mi řekla, jaky to je roztomily šikovny ptaček a ja už jel spiš na moralku.

A když jsem byl šikulka synek, tuž do pusy spiš dostala meho klacka a ja sa věnoval jejimu klinu.
Ani nebylo slyšet zvonek a my zapomněli na čas. Tuž se zjevili dva borci s jednou kočkou s cigem. Asi se už chvilu koukali, bo měli kalhoty dole a honili si ptaky o sto šest.

Ta slečna jen civěla a řekla s typickym přizvukem: "Učta sa od ňaj, pánová!"
V tem sa Kaťa lekla a uvědomila si, ktera bije.

Rychle se oblekla a běžela před vchod, kde už sa rozhližela ředitelka, taka stara hydra a když viděla Káťu, řekla, že ju to přijde draho. Během tři dnu už jsem ju už v družině neviděl, i když jsme na seba měli kontakt..

Tuž ti synci natočili naše čislo na mobil a přišlo se na to. Una měla malem na krku paragraf za ohrožovani vychovy, ale naštěsti byli ti tři za školu, takže sa to smazlo.
Nu a ve čtvrtek dopo, po te pařbě mi vola jak sa mam a co robim. že je v Třinci a nema co robit. Rychle jsem to vyřešil s těma dvěma kočkama a tuž jsem ja, hrdy synek, zahy vezl tři baby v mem Touaregu do fajneho wellness, co vybraly děvuchy.

Tuž ego až kajsi v mracich, rozumiš a těšim sa, co bude..v autě ty tři rozpoutaly taky babinec a drbaly o věcech, co chlopi nemusi.

Tuž dufam, že je to brzy přejde.
Jenže ty tři děvuchy se pak začaly bavit o mě. Ja kurde rudy až na zadku a sustřeď sa na cestu. Dověděl jsem sa mimo jine, že vlasy bych si ešče zkratit a že ho mam hezky zahleho.

Tuž v tem jsem přestal řidit, ač som řidil vždy fajně. Malem jsem sebu na kapotě vzal jedneho cipa v šusťakovce. Naštěsti ten očistec brzy skončil, když jsem zapnul jakusi fajnu hudbu a baby přešly na modu a tak podobně. Naštěsti jsme sa bližili k cili.

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a pět