Fajne, no ni?

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 25. 8. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1225×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž děcka, z vyletu do Ostravy sa staval delši pobyt. Do te naši krasavice, někdy aj černe, děvuchy věrne jsem dal zas moju dušu.Prvni opravdovu noc, to jak byl ten rozruch u Ostravy, tuž koho by to nerozhodilo, kdyby měl malem kudlu v břuchu. Nespalo sa mi zrovna fajně.

Ale zdal sa mi sen. Taky divny.
Vysoky, strašně nabušeny černoch kurde, takeho sem viděl hrat kajsi s Arnoldem v tem Barbar Conan. A un si v tem snu pohraval s takou nadhernou mulatkou.

Proste ju omakaval a tak a pak vytahl obrovsku kladu, takych 30 a bylo jen vidět jak ta klada pomalu mizi v tem krasnem těličku, no a v pozadi vidim, jak tam dupe řada lidi, ja na ně jen kukam, bo mam křidla a letam nad nima.

Když v tem začne ten obr řvat a cakat do te nadherne laňky obři davky, ja začinam padat do propasti, ve ktere předstihuju jednoho člověka za druhym.

Bylo tam sluničko, Ilča, aj ten bravek Laďa, pořad sa to zrychlovalo a ja padal, až jsem sa probral, nade mnu Ilča se mnu třasla, abych sa probral.
Nu bylo tu středečni rano, počasi zrovna jak na sviňu přišerne.

Zaskypovali jsme se sluničkem, ta teď tak krasny učes, tuž jsem musel pochvalit, až mi Ilča dupla na tu zotavujici se nohu. Skoro jsem na ňu zapomněl, ale včil se zas ozvala.

Holky řekly, že mi připravi uvitaci večirek. Sejdeme sa pry v salonku jedne restaurace, nebude tam pry moc ludi.
Velka kava a odpočate dopoledne přišlo vhod. Pak jsem něco zrobil pre vydavatelstvi, meho jedineho zaměstnavatela a obid jsme dali v centru se sluničkem.

Jak ta byla rada. Probirali jsme, kdo dorazi večer a co bude. Tuž slyšel jsem jmena tři borcu a asi pěti bab. Docela sa to zhodovalo s tymi, co byli aj tehdy na te radoby party pro teho kamoša.
No teho jsme potkali děcka, neuvěřite, zaklesli s tou jeho kopretinou a jak milenci rozumite, uplne mě na dalku zdravil, děcka jsou pry kajsi u babrle a uni maju druhe libanky.

Jen un na oku vstřebavajici se monokl a una tak trochu křivy nos, tuž buhvi z čeho..

Všechno zle je aj pro cosi dobre.

Party byla dohodla a zbytek dne jsme tak nějak prožili, propracovali, take lajdačeni, znate to.

A těšili jsme sa na večer, to sa děcka těšte

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a devět