Fajne prazdniny

Napsal (») 27. 7. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 2393×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Čauté, jak sa dupe o prazdninach? Su zpět, ja si zajel do Itošky, jezdim tam často rozumite, tam kurde nejdřiv tyden chcalo, že jsem to chcel zabalit, bo tyden chlastat v dešťu vinko možem aj u nas, Italove si utahovali, čemu si sebu vozime tu vodu, však je ji u nich dost. Pak zas hyc jak u pece, rozumiš, že ani ten dupec už nevoněl. Tuž co robit.

Dal jsem sa v tem Toskansku do pacu s plavčiky. No a jeden večer jsme sa zliskali slivkou a ja jim slibil, že jeden den za jedneho borca vezmu hlidku. Nebylo sa čeho bat, robil jsem to u nas kdysi na přehradě. Navic sa rube ve dvojicach. A umim par řeči, tuž pro turisty to nejlepši. Maria byla kurde buchta. Pořad sa usmivala. No ale ve službě to nejde...že.

Hlidkovali jsme, občas vynadali komusi, bo robil cipoviny, naštěsti sa nikdo netopil. Ale co jsem neodhad, byl jsem středem pozornosti. Plavčik musi byt zvykly, že je středem sexualne touhy pulky plaže. Tuž ale dal bych si řict, poklabosil jsem aj s jednou děvuchou od nas.

Krasna robka, hned bych ju vzal k nam do Ostravy. Byl to enem jeden den, rano zas pohoda, tuž večer jsem mohl na party. Tolik ludi mě poznavalo, bo jsem byl cely den na očich. Co huř, libil jsem sa aj mnoha borcum. Došlo to až k temu, že mňa drtili o bar a chceli si užit s plavčikem.

Najednu sa objevila spasa.Maria mňa zatahala za ruku a odtahla kajsi dozadu, kaj ti kluci nemohli.

Kurde, Marii to slušelo. Taku krasnu šukni, dluhe štihle nohy..enem za ně vzit a pichat ju jak o život.

Museli jsme něco vymyslet. Našli jsme jakesi kostymy. Kurde, zrobila ze mňa taku znamu zpěvačku. Vymyslela, že vezmu roha a tahla mě po kraji baru ven. Paolo, jeden z plavčiku to viděl, tuž zažarlil, bo na Mariu mali zalusk všici tam. Vyhlasil specialni čislo, jakusi travesti show a začali hrat tu pisničku Simply the best. Do ruky jsem dostal mikrofon, tuž co zbyvalo, než začit sa nakrucat a dělat, že zpivam, všici řvali nadšenim, ja kurde srdce až kajsi v krku.

Zahledl jsem aj tu češku, jmenovala sa Magda. Magdička,fajne jmeno. Zamavala mi, bo byla asi jedina, kdo mě poznal. Však mě cely den okukovala. Načež sa jakysi krajan, zrubany vinem zvedl a dělal, že se mnu tanči. Ja ho jakože odstrčila a un mi vzal za vlasy, až strhl tu paruku.

"Ty sprosťaku" zaječela jsem česky a už jsem zdrhal.

Všici včil uviděli, že su to ja. Kurde, ten dnešni plavčik. Začali jsme s Marií zdrhat a takych patnact ludi včele s tymi typky za nami.

Naštěsti jsme jim zdatně utikali, až jsme skončili v jakesi kulně, kaj plavčici zamykuju vybaveni. Zamkli jsme za sebu a museli počkat, až sa ten dav unavi a odejde. Zjistil jsem, že jsme v chajdě tři. Stali jsme s Marii a Magdou proti sobě a sotva popadali dech. Přišli jsme k sobě a jak tři ženske vyhrnuly šukně, tuž ja tu jeji. Z topu mi vypadly dvě vycpavky. "koukni, nam nic nevypadne" a Maria odhalila nadherne dvoječky, o kterych jsem snil od začatku pobytu.

Chytli jsme sa a robili jsme si fajně. Magda k plavčici přistupila zezadu a přitiskla na ňu hlavu. Italka sa otočila, až mi mrskla vlasy po obličeji. Po te chvilce pekla jsem byl najednu v roli hrdiny a to je vzrušovalo ešče vic. Stahly mi posledi kus oblečeni a vykluzla na ňe moja rura, za mlada kurde kuta ve Vitkovicach, krvi aj železem. "Ja to věděla..že je to macek"

"Siii"

A fajně ho tam vzaly do ručky. Bylo to užasne. Italky to umi a vi, co sa sluši...a ta naša princezna tež nezustavala pozadu kurde, ta noblesa jim šla..

Ja je vzal a posadil na jakysi člun, zabořil hlavu do rozkroku a uny si uživaly meho ptaka, zatimco ja sa střidavě věnoval jedne a druhe. Když jsem byl u jedne, ta zas uspokojovala tu druhu, tuž spravedlive.. Nohama mi jezdily po zadech. Najednu kdosi zabuchal na dveře, ale my sa nedali rušit.B

ylo fajne posluchal to věčne italske "siiii" a jakesi "uooo" a "ano" a "nandej to té italské čubičce a pak zas Italka hnětla moje kulky, až z nich vyrazil proud. V tem přitmi ani nebylo vidět kaj, ale asi jsem trefil jednu z nich, bo pak přišly ke mně, ohnuly mě a vzaly za lehce ztuhleho ptaka. Ten pod jejich peči hned zas ztuhnul a přišel čas vynahradit damam jejich peči.

Jestli někdo chodil kolem boudy, musel si vyslechnut hodně. Zrobili jsme si fajně, za vic než hodinku jsme si trochu oddechli. To byl už klid, načež jsem chcel otevřit, ale nešlo to. Ani vyrazit. Nezbyvalo, než počkat do rana. Přitulili jsme sa k sobě ve člunu a kolem seba vyskladali deky a nafukovaci vesty. Bylo nam docela fajně. Ja jak kral mezi dvěma kraskama, rozumiš.

Ještě jsme si co chvilu znova vrzli, až s prvnimi prosvítajícími paprsky slunce otevřel kdosi dveře a uviděl nas, jak spime sobě v naruči. Byl to Paolo. Začal cosi italsky, Maria mňa branila a křičela na něho, že je stary cornuto a un že tam nemame co robit a ať tahnu. Rozesmali jsme sa a vyšli hrdě ven...

Dovolena je fajna

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a dvě