Fajný večírek

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 29. 8. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1847×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Děcka, ten kamoš, jak jsem vam povidal minule, tak sem se s nim sešel a co jsem znal, třeba na škole, tak jaky to byval děvkař a taky playboy, že i ja, stary ledoborec som sa divil. A teď?Měl čas sotva na jedno dvě pivka, chapete to? Tuž řekli jsme si tak akorát co přesně robime, on že rube na pul uvazku v IT firmě, ale že se stara o děcka, bo ta jeho je zaměstnana žena.A Miluška by se moc zlobila, dyby něco zrobil nekaleho. Takeho podpantoflaka z něho zrobila, až mi bylo do breku.Řekl jsem mu, že večer vymyslime nějaku fajnu akcičku.

"Viš, ony děcka su beze mě smutne."
"Ja ti řikam večer! Děcka už budu tluct špačky, kurde!"
Na obid sem zašel s moji ostravskou zachrankyňou.  A tam ji všecko vyličil. Vymysleli jsme plan, jak v Jirkovi zas probudit chlopa.

Tuš jsme uspořadali taky fajny večirek v jednem klubu. Lokal jak v El Pasu, ale bez koltu. Po osme všici dorazili. Kotě svolalo i nejake kamošky a ty zas vzaly par chalanu, rozumite. Ja se pumpnul o nejake love, tož co bych nezrobil na zachranu kamoša a už byl šampus na stole.

Zavolal jsem Jirkovi dom jako že su cajt a že jim vyrubali firmu, tož on jako jednatel ať nakluše na plac a ať ho do pulnoci nečekaj, bo to bude na dluho.

To vite, však aj u nich ve firmě se děly čachry jak kurde kajsi u te Sazky.
To i ta jeho diktatorka pustila bobky, bo neměla čiste svědomi, tak mu dokonce pujčila tu jejich rachotinu. Vzapěti mu volam na mobil, že je to jen na oko a kam ma dojet a ať brzy dojede.

A ten debilek? "že musi ještě na firmu, bo je pry vykradli" Konečně mu docvaklo a že jede.Cip.Stejně by ta jeho kopretina nepobrala, že to byl jakysi omyl, tak ať teho synek využije.Beztak už sjižděla borce na internetu, bo take vemeno mit doma, to musi byt i pro taku potvoru za trest.

Jak psisko uciti žive maso, je zle. Byl tam jak na bleskovi.

Popili jsme, Jiři začal s nechutnymi vtipky, ale fakt bravek. Brzy jsme ho uměli ignorovat a ho to přestalo bavit. Co je horši, začal tam dělat do tych slečen.Taka kuražna brunetka mu oponovala, což ho vybudilo.

Za chvilu už ji trapně valil kliny do hlavy, až měla pulka lidi malem mokro v gatich, jak se chlamali. Una ho ešče pobidla, tož vstal a sapal se na ňu.Normalně, nekecam, vytah ten jeho ocasek a zkušal se do ni dobyt.

Také šiditko nemělo šanci, tož to aspoň doprovodil panevnimi vypady.Takych 20 uderu za vteřinu nezvladaš ani když do tebe jde 220.Tož to bylo strašne, pak přišly zezadu pokusy jak jakysi kralik.Děvucha ho zkušala setřast a spustila ryk, že to už borci kolem nedali a uzemnili ho na židlu a ešče ho ta děvucha načutla přímo do guli. Tak pak už jen seděl a občas se napil.

My se ještě hezky bavili, slečny vrhaly kukuče, borci se snažili pusobit, ale celkem fajne. Kotě se bavilo s jakymsi typkem, tož proč ni, mi si vzala do parady jakasi Ilonka.Pokecali jsme, popili, pokuřili. Děcka, ale on ten blb Jirka toho moc neměl, ale jak nebyl zvykly, tak byl dojebany jak haviř po vyplatě.

Začala hrát hudba s kytarkou, znate to, často se na to svlekaj ty robky. To hovado nenapadlo nic iného, než vylezt na bar a začit se svlekat.

To už bylo i pro otrleho barmana moc a tož o pul jedne jsme ho dotahli dom. Jaj, v tych panelakach aby člověk měl buzolu. No našli sme to.Nahmatali klučky, odemkli sme, kopli ho do řiti, buchli dveřma a do zvonku vrazili zapalku, ať si s nim užije pro změnu ta jeho Ružena.

Zaštěkalo psisko a my mazali ven.
Zjistil jsem, že jsme tři. Jakysi Laďa, taky menši jak ja, ale fajny synek, pak ta Ilonka, nadherna dluhonoha tmavovlaska a ja.Ostatni to pry zabalili, bo rachotu ešče nezrušili. Seděli jsme na schodech před panelakem, čučeli na okna od Jiřika, jak se tam mihaj stiny, načež mi Ilonka přatelsky roztržitě podrbala ve vlasech a ja ji vrazil pusu na tvař. To same udělal i Laďa.

Kouknem na sebe všichni tři a už se ubirame k Ilonce..

Tuž sme si to hasili Ostravou Nisánkem z Hrabuvky do Poruby k te vysoke nadherne Ilonce, rozumite. Tuž chcela nas, dva klacky, kdy jindy to može nastať..
U ni, v přijemnem bytečku sedla mezi nas a po jedne pulce sem ji začal pusinkovat na zadičkach.Ja ji robil fajně, citěl jsem, jak se ji to zlibilo. Však aj ona brzy citila na dupce, jak sa ona libi mi. Tuž jala se odhalit Laďu..
Nahle odvratila kurde hlavu, že mi malem vyrazila bradu z tlamy, tož dentista by se v noci hledal blbě.Vrhla na mě taky pohled, jak když date basetovi zelenu šunku. Ja nahledl přes jeji rameno. Musel jsem se smichy, ale co huř, puchem zakusnut do tilka, co měla ešče na sobě.

Děcka,kdo mě zna, tag vi, že sa takym věcem nesměju. Jak to naroste, tak to naroste - lidi su lidi, jasne. Ale toto? Jednak pincek tenky a dluhy jak vařečka. Tož tym sa u nas micha rano vajčinka. To by ešče šlo, ale ten puch? Navic sa zrobil ešče než došlo na věc. Děcka, no puch jak stary cap.
Ilonka ho natvrdo odkopla a šla sa trochu vyvětrat.

Ja mu řikam, tož synku, aspoň když kajsi idu, okupu se. Nekecam, Laďu to tak odzbrojilo a chudak sa šel oblect. Take ticho, že sa dalo slyšet, jak si cosi mumlá v polštině. Žadna omluva a nic podobneho to z ani jedne strany nemohla napravit a tuž vysmahl jak když haviř zfara.

Cosi polsky zaklel a buchly dveře. Ilonka sa vratila z balkonu a vyměnili jsme si pohled, načež jsme sa dali do smichu. Snažili jsme se vtipkovat. Kurde, to se jen tak nezažije jako. Poprve som poznal riziko nahodneho sexu a pro přiště si každeho proklepnu. Jaj, snad sa aj optam, jake použiva mydlo, či co.
Nicmeně bylo po vašni. Nalili jsme si trochu jakesi kořalky misto desinfekce, nebo spiš deladizace a sedli jsme si fajně do pruvanu z vlahe noci.

Tuž seděli jsme zada na zada a povidali. Pak, že sa de okupat. Lehl jsem si a přemital. Najednou zavolala, ať ji jdu umyt na zadičkach. Vjela do mě sila jak do byka. To nadherne těličko, co jsem měl k dispozici jsem umyl a tuž jsem synek šikovny, tak ji to i pusnkama a se všim fajně zrobil.

Ta holka si mě pak vtahla do vany a pustila na mě zvlaštni proud vody. To se ti bude libit, pravila. A ba že. Tuž to ani kamasutra nezna. Klacek byl v tu ránu v pozoru a ona mi ho do toho začala nadherně honit. Posadila se na mě a pomalinku jsme v te vaně šounili.

Takovy nočni sexik ve vaně uklidni a krasně unavi.
Trvalo to snad hodinku a pak jsme si s tym nadhernym zviřatkem lehli u ni do postylky tvařema k sobě. Divali jsme sa na seba a pořad a občas něco prohodili, dokud nas spanek nepřemohl. Děcka, usnuli jsme jak mimina a rano nas vzbudil Ilončin mobil. Volalo ji Sluničko, jak jsem si překřtil moju ostravsku zachrankyňu.

Vyličila ji, co sa stalo, bo bez rozpaku telefonovala a držela se mi kolem pasu a pak sem zaslechl, jak zřejmě o mě řika, že tu su s ňou a že su hodny jak kocourek. Zkulturnil jsem sa, rozloučil a poděkoval za přijemnu noc a že sa snad brzy uvidime. Tuž padil som pro oplika...

ale o tom až přiště..

Díly předešlé naleznete tady 

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a dvě