Flundra

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 27. 8. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1823×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž bylo to s ňou krasne. Sluničko, to je skryta sexbomba, taka blonďata bura, co s vami zatoči, rozumite, ale Ilča? Ta je taka smyslna, na povrchu chladna, ale když ju rozpalite..jak kaminka..tuž zrobila by ťa aj malikem. 

Jak tak v nedělu dopoledne kuřila tu postkoitalku, pravila:
"Mala bych, jednu prosbu, mam jet dnes za mamu do Olmiku. Una pořad, že žadneho nemam, že su taka flundra a tak, tuž sa chci pochlubit, že mam fajneho synka, ať je spokojena."

Na hodinkach 11, rozumiš, ja ešče bojoval s kocovinu. Proběhla rychla uprava, ale noha pořad bolela, tuž v tem harampadi Ilča pohledala a našla hulku. 

Nasedli jsme do Nisanka, ja s hulkou jak doktor Haus, rozumiš a už jsme fičeli. Kupili jsme aj puget a portugálka a po poludni jsme tam byli. 
Taky fajny menši baraček, přivital nas jakysi stryc. Aha, maminky manžel, ale ni otec od Ilči, bo ji uvital a lisknul ju přes zadek. Kupil roztomilu facku od pani domu a už nastalo představovani, vitani, darovani a tak. Na verandu vyšla taka fešna postarši dama.

"Děvucha, kde se tu bereš" tuž ty babičky byvaju někdy roztomile. 
Na obid byla vynikajici huš a pak jsme klabosili. 
To noho mosiš, rozchodiť, synku!
To nam přišlo vhod a šli jsme se projit podel řičky. Fajna romantika.
Když jsme sa vratili, strec cosi kutil a ostatni si šli zdřimnut. Ilča mě zatahla na pudu a že mi ukaže par věci, tuž vzpomiky. Una byla taka..sama nostalgia a tak. 
Na te pudě to bylo take fajne. Zase jsme po sobě zatužili, nu dva milenci, co čakat vic. Una povida: "tu jsem bydlila od patnacti, ale nikdy..však viš"
Ta myšlenka ju tak fajně probrala, že sa otočila, vyhrnula šaty a řekla: "vezmi si mě, použij ma včil a tu"
Však to znate, bylo mi to kurde blbe, ale nevyhovět je větši hřich, tuž jsme sa tam začali mit naramně.

Dupali jsme tam dluho a už po nas začala shaňka. Ta babička samozrejmě vylezla na pudu. Otevřela viko a z profilu hezky viděla, jak se Ilča o mě ukaji, cela rozpalena.

Lekla se, prohodila jen pardon a že sa podava kava. Naštěsti to neřešila. Tež toho musela zažit, bo jinak by ju snad kleplo.
Pak si mě vzala na stranu: "poslyšte mladiku, my to taky robili a kaj, to ani vy jste ešče nevyzkušali, ale davejte si přiště pozor, aspoň raminko na kliku, stare znameni, no ni?"

Odpoledne jsme sa hezky bavili, obzvlašť babička tak rypala a dobirala si nas, až ostatni nechapali o čem je řeč. Tuž došlo aj na vinko a vypadalo to, že sa libim, aj na Ilče byla vidět spokojenost, aj ked byla pořad ruda z teho překvapeni na pudě.
Cestu zpatky mi řekla, že to byl jeji davny sen, bez te babičky teda. 

"Tuž večer ti splnim sen tvoj, ty moj byku."
A ja začal v hlavě přebirat tu hromadu snu a vybirať ten pravy.

Díl předešlý 

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA/Dupacka-po-ranu

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a třináct