Jak na Nový rok tak po celý rok

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 30. 12. 2014 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 2595×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jako tradičně, konec roku, velkolepe oslavy, také to grand plie no ni? Každy sa kurde těši, po tych fajnych svatkach. Ja, než jsem na jaře poznal Lucinku, tuž co ja poznal bab.. tuž ani ten Radovan co to tu ma a rube s tyma blogama nemože toto řict. Ja nejsu zly. Tuž ale taký donchuán z Ostravy.

Ale posledni Silvestr sa mi vymstil, tuž čitajte. Ešče že už jsu celkem obstojně zkroceny. Tuž ja loni touto dobu randil s Leničku. Drobna děvuška od Opavy, křičela mi orgasmiky z plna hrdla hned třeti schuzku, nutno podotknut že k memu potěšeni.

Bo jsme na teho Silvestra byli pozvani na vice mist, tuž jsme to tak objeli po vice štacich. Chvilu kajsi u kamoša, chvilu v knajpě. Takych pět mist jsme navštivili. Na každem jsme potkali některu z tych děvuch, co si během teho roku 2010 dali řict se synkem. Uny su pořad fajne, ale je nam s každu lip tak než spolu, rozumite. Ale fajne vztahy a ja su tuze rad. Silvestr byl fajny a pak Lenička zrobila oči a šli jsme dupat do domaciho prostředi.

Jak jsme dorazili dom, byla tam tma jak na hlubině a světlo kurde nefahčilo.Popošel jsem a hledam baterku a najednu kdosi rozsviti.. Doma tam sedělo pět z tych děvuch, co jsem s nima během teho roku byl. Některe patři mezi me dobre zname už leta.Ja tušil, že nebeje všecko tak uplně fajne, ale pro ten posledni den v roce,tedy spiš už prvni deň, byl jsem s to, aby mi zrobili co libo. Už pět byvalych koťat a jedno současne mit v jednu chvilu doma je docela fajne, no ni?

Seděla tam Hanička,fajna blondynka,dal Nikča, tez fajna a hlavně neskutečně živa děvucha. Pak Peťa,malinko prdelatějši, leč moc fajna děvucha,pak ešče Lindička a Janča.Děvuchy mňa přivitaly, ja dufal, že chcou zavzpominat na fajne chvilky. Zvedly sa a zavazaly mi oči. Seděl jsem na gauču a uny sa o mňa začaly jedna po druhe třit. Těličkama, kozičkama aj prdelku. Ja měl za ukol hadat, ktera to zrovna je.
Když jsem nevěděl, buchla mi Leňa rakosku, když ano, bylo cosi fajneho.

Puska, liznuti ptaka a podobně.. Když jsem nevěděl, tež mi vzaly kusek oblečeni a když věděl ja, svlekly cosi uny. Jenže ja byl brzy nahy a uny maximalně v tričkach. Bavily sa, ba že. Ja byl ochotny nechat je. Byl jsem svlečeny a bavily sa tak, že mňa draždily. To vite, v pozoru jsem byl hned. chichotaly sa, ale dobře věděly, co krasneho by jim ten kolik mohl zrobit. Tuž to braly postupně važněji a važněji, až jedna po druhe chvilu co chvilu předvaděly luxusni a stale vice vzrušujici kuřbu, chvilu zas ručni pracu a tak dokola. Zarazila to Leňa, ktera zvolala. "Holky, na tohle máme celou noc, co mu dopřat kupel?"

Ja kurde myslel, že mě odtahnou do kupelky, ale natočily kbelik vody a přišly s nim. Najednu jsem na hlavě ucitil proud teple vody. A brzy dalši a další. "Holky, to je fajne, a každa si vzala trošku vody.."
Jenže brzy ta "voda" začala lehce čpit.

Ano, kurde. Byl jsem kolem čtvrte hodiny 1.1.2011 počuran pěti byvalymi a jednou současnou děvuchou.
Bavilo je to, ale když jsem suše pronesl, že jsem si o to koledoval, trochu se jim mě zželelo. I přes spory mňa dodnes žadna nenechala ve štychu ani ja je a mame sa celkem radi. Tuž mňa pak opravdu odtahly do kupelky a pečlivě vykupaly. Tam mi sundaly šatek z oči. Taky krasny pohled.

Šest bab v me kupelně zabalene poruznu do ručniku a županku, jedna po druhe se na mě culily a mi zas šel nahoru. Těžko bych je mohl všechny do syta uspokojit, to jasne. Ale nemuže žadna řict, že si te noci neužila dosyta silvestrovskych sexualnych radovanek. Všech šest sa na mě vicemeně nepřetržitě střidaly a ve volnych chvilich si vyhovovaly samy. Neni nic krasnějšiho, než vidět dvě z vašich byvalych jak si snaži vzajemně na sobě dokazat, ktera je lepši milenka..

Jak na novy rok? Tuž probděli jsme sa radovankami až do desiti hodin. Kratky spanek byl sladky a probuzeni pod šesti děvuchami ešče sladši. A to sa řika, že jak na cely rok, tak po cely rok. Od te doby jsem nikdy neměl vic než jednu děvuchu... myslim najednou. A jak su včil s Lucinkou mou milovanou, připadam si jako bych byl s tisici krasnymi děvuchami. protože Lucca je jedinečna a přeci v ni uvidite tisice těch nejkrasnějších a nejsmyslnějších děvuch. Letos by to s tym jak na novy rok už vyjit mohlo..

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
patrik z IP 37.48.42.*** | 25.3.2016 15:16
známé to pořekadlo smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 25.3.2016 22:37
známé a také má něco do sebe, jo, tradice by se měly dodržovat..smile
patrik z IP 37.48.41.*** | 26.3.2016 13:43
a předávat z generace na generaci smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 27.3.2016 11:36
To se myslím děje a stále dít bude... Naši předkové věděli, o čem mluví..


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a devět