Jak ženska s řevem znasilni chlopa

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 18. 8. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1976×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž jsme vyšli z teho Brodwaya. Ja, taky Lary Flint, rozumiš, mezi dvěma nadhernyma babama. Tež jsem byl k světu, no ni? Ludi kukali, očiska div nepadaly z dulku na chodnik, kurde všici nachcani, že ty oči jak skleněnky, rozumiš. Jak tam kračime, na rohu u takeho pajzlu sa někdo povaloval. Robka, navata tež jak cip tam cosi hledala, nejspiš kontaktni čočky.

Ja, stary gentleman jsem sa sklonil, že ji pomužu a kurde, una nesbirala čočky, ale kusky brčka, rozumite. Byla tak navata, že ani nebyla schopna si to vyrobit.  Zvedl jsem sa a una, že su hajzl a metla kabelku. Jenže tim podmetla kusek od nas stojici Ilču. Ta sa posadila, šaty sa ji vyhrnuly nahoru a bylo vidět přes prusvitne kalhotky..tuž uplně všecko děcka, ta jak byla tež pod vlivem, že se chvilku matořila, až ludi vytahovali mobily na foceni, naštěsti složila ty dluhe nohy pod sebe a nebylo nic vidět.

Pomohli jsme ji na nohy, tuž cela sedřena jak po zapase, rozumiš. 
Jakasi menši robka od rany začala te druhe pipce nadavat a nekecam, začaly se tam bušit. Tuž když sa dve děvuchy servu, nema cenu do teho strkat nos.

Tahani za vlasy, pištěni, robkam rostě bitky nejdu. Jak byly opile, znovu žuchly na chodnik. Kurde ta menši si dala hlavu o chodnik a už jsme je od sebe radši odtrhli. Ošetřili jsme Ilonce ty odřeniny, sice jsem viděl nejmiň čtyry ty nohy, ale povedlo sa. Podivala sa mi do oči a že se dneska na jakesi hratky neciti. Navic sa ji dělalo šoufl. 
MHD ve stavce rozumiš, ale holky řikaly, že by tu zaplivanu rykšu stejně nepoužili. V taxiku jsem měl kurde strach, aby se Ilonce neudělalo ešče huř. Sluničko zavelelo, že nas nenecha a že pojede s nama. Zastavili jsme před domem, Ilonka otevřela dveře taxiku a rovnou z něho..tuž chapete.

Sluničko ju pacifikovala a ja zatim vyplatil takeho strycaco nas vezl. Byl jsem rad, bo vidět Ilču zvracet, jakkoliv to občas zrobi každy, jsem netužil. Ešče že byla ostřihana kurde.

Nejhorši u bab je, když su vlasky dluhe.. kurde ale pryč od teho. Donesl jsem Ilču v naruči dom, kurde jak nevěstu, i když včil byla spiš vlačna, že by to zavaňalo jakusi uchylkou.
Cosi mumlala o tem, jak raz sjela v tom domě zabradli, tuž dufal jsem, že se nebude chcet pokušat dnes.Děcka, byly tři rano. Uložili jsme ju a spala v tu ranu.

Ja aj sluničko jsme tež měli notně pod parou, ale asi teho snesem vic. Sedla si v kuchyni proti mě, pořad nadherna, ta kočka kurde nikdy neztracela glanc. Ja to chtěl ustat, pokecat a jit hlidat Ilonku. Una ale byla rychlejši a pravila: "Docela se te me po tem tvem styska"
Ja na to jen, že domluvim, aby aspoň napsal, previt, ale una už byla u mě a tahala mi ho z gati. 
Posadila se na kuchyňsku linku a jen vybidla, že inač uvidim, jak ženska s řevem znasilni chlopa.
Tuž docela vzrušo kurde, zkontroloval jsem te krasavici krk, držel ju pevně, ať tedy citi chlopa.

Una sa mi poddala a za chvilu už si ten moj liboval na navštěvě u te jeji. Naskočila na mě a ja s ňu chodil po te kuchyni.

Z legrace jsem vykřikl, že nabizim teleci na dochovani a dostal jsem taku přes zadek, až to plesklo. Ilonka sa vedle jen přetočila na bok a prohodila, ať nezapomeneme zhasnut.
Hezky jsme si užili, načež mě sluničko chytla za napleho ptaka a odtahla do postele vedle Ilonky. 
Tam kurde mě povalila a vlezla na mě.

Tak potichu jsem ešče vživotě nešukal. Děcka, tuž to bylo jak kajsi za valky. Snaha nevzbudit Ilonku a při tom zadržet taku vašeň, co sa v nas nakupila.

Když to na sluničko přišlo a na mě skoro vzapěti tež, museli jsme se dusit polštařema.

Docela dluho jsme tam tak pomahinku šukali.
Jak jsme přestali, tuž už svitalo, brzy jsme usnuli a probudilo nas až ostre dopoledni světlo.

Prvni se probrala Ilča, pronesla jak sa krasně vyspala a co že jsme to v noci robili.

Že jsem je asi moc nedupal, když ju vubec neciti.

Tuž taka silna slova a skutek zas utek, no ni?
Ja jen otevřel oko a viděl vedle seba dalšu mrtvolu..
Povidam, že dnes jedem na relax, detox a dalši kury..

ale to až přiště.

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a jedenáct