Kurde, jak sa dupačka može vymstit..

Napsal (») 21. 10. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1718×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž ešče než nam ty gule začnu cynkat mrazom, aj ja si chcel užit děvuch v městě, rozumite. Dupačka fajně venku..neni nic lepšiho. Aj ty vydrž je jak kajsik na maraton. A hlavně, přes zakaz od te me robky, bo zitra ma pry ovulacu, tuž chce plodiť, jsem vyrazil na Stodolni.

Tuž po vyplatě, ludi fajně dost, aj krasych děvuch, ja jak borec, nebylo většiho, rozumite, takych lačnych pohledu, no jedna baseň. Plisňaky čerstvě vymydlene, aj vlasy naleštěne, butky fajne, vyvoněny. Žadna neodola.
Na baru jsem do sebe obratil pivsona a jak sa rozhližim, dvě take překrasne dluhonohe se bližily k baru. ˇČaute, děvuchy, sednite se ku mně"
"Ahoj, co že tak sám?"
"Však jsem zrovna dorazil, no ni?"
No fajny pokec, sem tam pulečka, tuž jsem mosel byť zeleny jak travnik, bo nic jineho jsem nepil, rozumiš. Brzy bylo ličko na ličku, kozenky čim dal bliž pod bradu.
Bodoval jsem na cele čaře a do hodinky jsem po každem boku držel jednu prdelku a těšil se, co nas ešče čaka.
Take robky, jedna sukynku a butky ke kolenum, druha fajne gaťky, co řikaly "Vstaň" a elegantni střevičky. A nahoře, vše zakryte, ale vše bylo zřetelne, rozumite. A pohledy jako lapene gazely. Kurde, tomu bys neodolal synku.
Obletovaly si mňa a hyčkaly, brzy se na mě usmaly čtyři kuzlatka, načež děvuchy otevřely vratka a roztahly. Ja nevěděl, kteru dřiv, tuž ale vzal jsem to zleva. Obě sa činily a hrali jsme si, jak štěňata. Jedna hola, druha taky mlaďounky bobřik, co ešče ani neumi mluvit, fajne.

Užival jsem si přizně.
Dvě baby, tuž ja byl sebevědomy jak cela okupačni armada, rozumiš. A take fajne prdelky, nemohl jsem si neplacnut. Kukadla jym lezly z dulku, jak jsem řadil.
Chvilu jedna, pak zas druha. Libilo sa jim, ba že. Chvilu sa malem popraly, ktera bude dupčit, tuž od te chvile byl v permanenci aj muj jazyk, Jednu jsem vozil na ocasku, druha si o mňa vytirala klin.

Uny sa robily tak střidavě, no jak dvoutaktny motor. Naštěsti zasob jsem měl jak sa řika něurekom.V tu chvilu jsem si na zitřejši plozeni nevzpomněl, rozumiš.

Tuž jsme si užili fajně, až mi v poklopci bylo hodně volno, kurde, co ja zažil, jak toto vysvětlim doma.
Ani jsem sa nenadal, rozumite a pul třeti. Děvuchy už enem ležely a lině mi nastavovaly ty frndy. 
Zavolam tago a dofrčel jsem dom. Chcu strycovi platit a nic.

Ma milovana prkenica byla v řiti, rozumite.
musel jsem zaklit.."Vy kurvy, a to jsem si dal zaležet, že vas musi brnět ešče včil." Tuž jsem musel vyběhnut schody, sahnut za jeden kachlik, kaj mam železnu zasobu lovaču.Fajny večer, za doklady, par stovaku a stravenky, co tym kukačkam v te portmonce zbylo... kurde!

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a nula