Mě sa nezbaviš, ty stara kurvo

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 14. 8. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1886×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

 Tuž jsme jeli dat si do kupy těla. Počasi děsne, tuž pravy čas. Ty dvě sa sice bavily s Kaťou, ale take trochu neduvěřive pohledy. Kaťa si jen trochu rypla, že najit dvě segry se stejnymi zajmy da pracu a jeli jsme dal. Dorazili jsme tam skoro v poledne, obid bude později, dali jsme nějake ty procedury, ja fajnu masaž a tež trochu bahna. Jaj, to mi vyhnalo demony z těla kurde. Pak jsme sa sešli, holky měly cosi společně, cosi zvlašť. Take spokojene, jen ty prciny by neměly trpět na zahalku.


 Potem jsme šli ečše trochu vyplavať a do viřivky. Ta tepla voda mi ho podebirala jak bagr kurde. Asi to věděly, bo ešče začaly vykladat cosi lechttiveho a jak by to chcely robiť.

Take krasky v plavkach rozumiš, ja jak vyměněny. K temu docela chutny obid, tuž olivoveho oleja co hrdlo rači a neptejte sa, co bylo hlavni chod..
 Měl jsem silu a dufal, že ju využiju. Kupodivu sa holky těšily dom a ja zustal s Ilčou sam, odpoledne volne. Posledni dny volna, bo pak Sluničko aj Ilča začinaju zase tvrdě rubat. Ja tež, ale praca včil byla jen tak na pul uvazku, tuž jsem chcel něco noveho.
 Ilča sa těšila na fajny společny čas, v jejim stylu bych čekal taku romantiku s fajnou dupačkou. 
 Jenže ja měl v sobě cosi, co ma nutilo byt drsny.

Pořad jsem cosi naznačoval a asi pochopila.
 Zabuchla dveře a k memu potěšeni to začlo. Kliče letěly proti mě a ja jen uhnul. Stala tam v šatech a takych vzorovanych punčochach jak by mala byt dajna všem.
 Ja:"Dneska ti vyšukam mozek z hlavy, děvucha."
 Una:"Ty si chceš se mnou zahravat? Maš to mit, ty radoby drsňak"
 čapl jsem ju, ale una sa mi vysmekla a skončili jsme na zemi. Chytl jsem ju za kotnik, přitahl až ruply šaty a vyškrabal sa na ňu.

"Mě sa nezbaviš, ty stara kurvo!"
 roztrhla mu nejlepšu košilu se slovy: "To doufam. Ty, taky kanec mě teď ušoustaš k smrti, no ni?" a kusla mě do rtu, chňapla za poklopec a nevynechala meho ptaka.

"A myslim to važně, buď ja, nebo ine"
 Načež jsem ji chytl tu ruku za zapěsti, una roztrhla knofliky, až ju pozdravil ten moj. Kurde a silou jsem ji obě ruce natlačil za zada. Zakusla sa mi do krku, až jsem ji ešče vic stiskl ruce.
 "Copak, boli to borečka?"
 Ja vytahl z gati pasek a zavazal ji ruce. "To mě potřebuješ vazat, aby sis cosi dokazal?"
 tym mě trochu srazila, ale ja ji aspoň mohl potrhat zbytek šatu. "teho čuraka ešče budeš potřebovat, couro!"
 "Dik za upravu oblečeni, zitra se budu hodit v tem horku"
 Načež mi podpatky zaryla přimo do boku. Jaj, to bylo jak ostruhy od kovboja. 
 Bez okolku jsem ji ho tam chcel natlačit, ale byla tak rozpalena, že nebylo třeba. 
 "madam, nam se to nějak zalibilo, mate to asi rada" A una mi zahakla nohy za moju prdel až na mě skoro visela. Začal jsem ju dupat a osrymi pohyby kurde přiražet, až to placalo jak o hovězi.

Una mi flakla facku, načež jsem ju placl přes zadek, až zakřičela. Položil jsem ju a držel jsem jeji hlavu v dlanich a una mi zatahala za vlasy.

A pak? Taky buřlivy vystup jsem dluho nezažil, načež mi zatahala za pačesy znovu a vrazila hlavu do rozkroku. "Teď si ju tebou vytřu."
 "Tuž to ni, dnes žadna ližba." vstal jsem a ju čapl jako nic. Postavil a una mi hodila tu dluhu nohu na rameno. Ja ju trochu narazil na zeď, až sa otřaslo.

Ja sa do ni trochu zakusl a vkluzl do ni. Chvilu jsme tak vydrželi, když jsem se bližil aj ja k vrcholu. Rovnou dovnitř, chvilu projižděl, načež jsem vyjel a chytil ju jak děcko a hodil na postel. Muj druhy dech je dluhy jak pondělni rano, tuž jsme dupali až hanba.

Pořad sprosta slova a sila neustavala. Dupali jsme fest a vystřidali snad všechno co šlo. Taky neunavny jsem v životě nebyl. Za chvilu už sa jen držela a cela vlačna sa nechala šukat jak děvka.
 Tuž nastavila aj zadeček a ten byl po čase tež obstarany podle představ. Zmitala sa a křičela, že ju chcu zabit. Jebal jsem jak by to mělo byt naposled.

"Ja už jsem uplně použita"
 Děcka, nekecam, byla už tma a s menšimi přestavkami jsme dupali několik hodin. Ja už ho skoro necitil, možna tim vždycky vydržim dupat tak dluho. Hybat sa tak dluho, tuž to by ani Federer nedal. Už jsme jen tak leželi, ja v ni pomalymi pohyby a Ilča jen koukala mi do oči. 
 "Ešče nemaš dost?"
 "Teba nikdy, ale dnes už prosim stači"
 Vytahl jsem ho a taku ďuru jsem na živo neviděl. 
 "Ta je co? Jak tunel Blanka"
 "tuž, tež taka pobořena"
 "ten tvoj je tež dojebany"
 "doslova"
 Přitahla mě a taky polibek jsem nečekal. Pak mě kusla do krku, až sa objevila krev. 
 "Teď jsi moj!" a pohladila meho ešče polotuheho klacka.
 A z take bury bylo milenecke objimani.

Kurde, nekecam, až mi z teho začal zas tuhnut..
 Jen zakružila očima a dodala "moj ty bože, kdo si?!"
 "Fajny synek.."

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a deset