Mikuláš s anděly

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 3. 12. 2014 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 2236×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Čauté, tuž s kamošem jsme ešče na tem gymplu na Mikulaša šli po Ostravě. Vzali jsme to přes Sykorak a měli kusek za nim sraz s dalšima děckama.Taký poslední dětský Mikulaš rozumiš. Třeťak, matura daleko, vychazejici hvězdy cele školy, tací borci v řiji..Nu a na tem mostě nas zastavily tři. Mikulaš a dva čerti. Nejdřiv taký ten humbuk, blll a tak podobně.A ja poznal, že to su dvě děvuchy od nas ze školy. 

"Tak co, byli jste celý rok hodní?"
"Tuž jak sa to vezme..hodni,až na tu blondynku z tanečnich ja."
"Ták, človíčkové, z toho se nevylížete! A já cítil čertovské vidle pod žebrama."
'a co se vykoupit písničkou'
'jinak?'
'jinak si vás vemem'
'ale musite zpivat fajně' dodala ta druha čertica
'tak co Michale, zpíváme,nebo se necháme?'
'to je situace,no ni?'
"A když se z toho zkusíme vylízat?'
'Tak popřemýšlíme'

Ja kurde věděl, že pod Mikulášem sa skryva ta blondynka z tanečnich. Taká vyspěla, vyšši děvucha z druhaku. "Je, Mikulašu, leze ti něco po lytku!"

A una zvedla tu bilu dluhu sukeň a ja využil situace, vkluzl jsem pod tu sukni a zakryl sa tak, že mě krom te velke bule pod jeji sukni nebylo vidět.. "Hej, Michale, ty stará kurvo, nechám tě zbičovat čertama, na ně...ale ja zpival pisničku a u teho ji rychle stahl majtky a lizal..."

"Nech ji!" Čertice mě chtěly nejdřív bít tyma řetězama, ale když viděly,jak sa to te buchtě libi, vzaly si do parady kamoša. "Tak jednoho ma pod sukni ty, tak si vezmem aspoň toho druheho." A odvlekly Tomáše neznámo kam. Určitě se nenudil, bídák jeden.

Byl to pro Mikulášku rajc, takhle stáhlé majtky přimo na slavnem mostě. Držel jsem ju, lizal jak divy tu slaďounkou prcinu rozumite. Tlačila mi hlavu abych lizal vic, ja věděl, že je na tom tak jak ja, že to ma tuze rada, tuž sa po chvilce zrobila že malem neustala. Držel jsem ju fest.
Vynořil jsem se zpod ni,chvilu na ňu provinile civim, ale muj šibalsky usměv hned vyludil aj ten jeji. Poškrabala mě ve vlasech a dala pusu až to mlasklo.

"No jo, ale já teď jsem bez mých čertic. Odvedly toho blázna někam pryč a kdo mě ochrání?"
"Kdo, zavolame je, ni?"
"Ne, ty!"
"Způsobils to,tak budeš čert. "
"To jsem dopad."
"Když to svedeš, nechám tě pak vystrčit růžek."
"Pojď, v autě ještě něco máme."

Dobru hodinu jsem tam pak mosel lítat kolem ni. Pak jsme naštěsti potkali ty naše čertice aj s jednim čertem navic. Nakonec jsem směl večer Kaťu odstrojit a mikulašská nadilka byla opravdu štědra.

http://lucie.quicksnake.cz/

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.12.*** | 2.5.2016 11:20
Bezva čtení smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a jedenáct