Největší kurva

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 29. 12. 2013 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1705×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Možna Vam to přijde hlupe či staromodni, ale každu zimu nahodime sačmen a valime na bal.Aj včil o vikendu. Došli jsme tam, sal fajny, dokonca aj celebrity dorazily, rozumite.A bo to s moju nedopada ta jak jsme si přali, šel jsem s kamaradku. Tuž ale enem jak garde. Una je taka fajna drobna černovlaska. Vlasy také havrani, jak uhel černe. Ohlasit ju jak italsku princeznu či popelku, žadny by nebrblal.

Nahodila fajne šatičky, ďoličky sa ji draly do tvařiček, měl jsem co robit abych sa do tych kukadel nezahleděl. Vyzvedl jsem ju takym fajnym autičkem a v osm jsme vpluli do salu jako elegantni par, ne kterem mohli lide oči nechat.Ja aj Marika jsme tančili, bavili sa, čas od času ju kdosi provedl, pak mňa zas přišla pozdravit. Ja udržoval společensku konverzacu a snažil sa uroveň nemnoha křupanu v naši partičce zvednut, to vše za sledovani řady děvuch, co by rady synka vzaly na lužko. Byť ja sa zařekl, že nebudu taký kurevnik.

Jenže Marička měla za sebu časy kdy sa uspěšně živila těličkem. Sice dost obstojně, ale všechny takove dostanu jeden hav. Aj když dnes ma počestnu živnost.Jakysi zbohatlik, co ju kdysi za těžke love dupčil dostal na nutno podotknut baječnu dcerku zalusk. Vidina dupce za prachy mu zatemnila hlavni čast mozku. Zvlašť pote co mu ho Marika po marnem utoku podrtila kolinkem. Začlo jit do tuheho, naštěsti s přispěnim několika dobrych synku vašně uhasly. Chvilu jsme tančili když na podium k nelibosti kapelnika vtrhl zas ten typek.Přerušil hudbu a začal dunivym hlasem křičet a ukazovat směrem k nam.Divejte na ni, největší kurva od nás z Petřvaldu! Ojela pulku Ostravy a teď tu dělá drahoty..

Ale to už ho zpacifikovali pořadatele.Nicmeně ples pro skončil dalšim veřejnym odsouzenim děvuchy, ktera v těžke životni situaci obětovala svou počestnost a riskovala zdravi.Nechcu ju tu obhajovat, nicmeně onen cyp,co ju znemožnil, muže byt ve sve podstatě horši charakter, rozumiš, ale un z teho muže mit dobry pocit.Marika byla cela rozklepana a musel jsem ju davat do kupy.Stěhuje sa včil z mista, kaj to ma rada a byla prospěšna, kajsik do lepšich kraju. Letenka Tenerife, nejmenovane sanatorium, pozice sestřičky hovoři za vše..

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a šest