Ostravooo....

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 22. 3. 2014 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1607×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

 Vyražim zas po čase sam na ulicu, do viru teho našho fajneho města, no ni? Je krasny večer, lehce sprchlo rozumiš, děvuchy mi daly volno, jaka to parada, projdu sa, zajdu na pivko.. Enem pry ať nezlobim. Tuž kračim si do centra a před radnicou jakysi synek, nachcany jak cip zpiva německu hymnu. Nic proti Němcum, ale kurde mam si jit ja stupnut do Berlina a zazpivat tam tu Rudovu Ostravu?Asi ni. 

 Ten pošuk však vytahl sveho ptaka a začal tam ochcavat placek, ohaňal sa s nim jak s brokovnicou, naštěsti už bola taka vystřilana.

Doběhla k němu jakasi jeho brumhylda a že kome fike rozumiš.

Tuž si to začali rozdavat před radnicou, což sa evidentně nelibilo polišum, bo to krasně viděli na kamerce. Upřimě ani mňa to nedlubalo pod žebrama.

Přijeli akorat když ju měl opřenu o zeď a s povely noch noch bite ji drtil to hroši tělo. Spiš sa ji do něho bořil.
 Tuž jsem zašel na pivko. Pořešily sa věci, chlopi pili a kdosi vytahl porno časak, rozumite. Ja protočil oči, bo sa včil chovali jak sedmaci.

Venca, ztepily třicatnik si ho pročital obzvlašť pečlivě. "no my jsme s Ružou už dluho nedupali, choď se mnu, ja ti ju ukažu" nedal jinak a šli jsme spolu, bydlel zatraceně daleko v jednom domku za panelaky.
 Jak un šel z te knajpy, kupodivu po měsicich roztuženy, vylemtal jen šest kusku.

Zazvonil na zvonek rozumiš a ozvalo se "co je, ty nemaš kluč?"
 "Pojď ven, mam tu kamarada"
 Vyšla taka upracovana děvucha, zbytky mladi schovane za vrasky, ale ešče by sa to dalo lehce zachraniť. Pozdravili jsme sa a ja že idu. Pomalinku jsem kračel kolem plotu, ale křik ma zastavil. 
 Un se na ňu bez rozpaku vrhl jak středoškolak rozumiš, una nejdřiv v šoku z teho utoku, načež pochopila a tež sa v ni probral spici drak.

Vašiku, jako v letě u teho mořa, znič ma. No co myslite, to nacamrane tele s ňou praštilo rovnou do piskovišťa. "Pozor na babovičky"
 A už ji hrnul zastěru a dupal ju tam na klasiku, bo jinač to asi nikdy nerobili. Roztrhl zastěru a vyvalily sa take meluny, že už jen kvuli temu jsem zustal šmirovať.

Ta děvucha mala talent. Ale tan sa nemohl projevit v takych telecich kopytach.
 Ilča a par holek si davaly damsku jizdu. Tuž asi sa jim styskalo, bo mi mezitim posilaly MMS jak si vzajemně kontroluji rtiky. Když začne chybat ptaček, děvuchy si vzpomenu na ten nejfajnějši, no ni?
 Kračim na vlak bo mi to z tych končin přijde nejschudnějši.

Koho nepotkam, Kaťu. To je byvala družinařka, co sa odstěhovala zpět na sever. Dupal jsem ju ešče v Praze.
 Jak jsme sa viděli, ja stary kurevnik v tu ranu zapomněl na vše okolo. Na uvitanou jsme si padli kolem krku a jelikož naša znamost nezrezivěla...pořad jsme sa objimali a tak, došli jsme na nadraži.

Ve vlaku bylo nejlepši, bo začalo fest luchat.
 Vlak to s nami objel až do Těšina a zpatky. Tuž to byl za prvnu třidu ranec. A ešče dyžko štiplitkovi. Ten pruvodči sa divil, ale nam to za ty prachy za listky stalo a jemu tež.  Sedli jsme na nejzazši konec prvni třidy a tam sa sobě oddali.

Un byl celkem chapavy, enem sa občas zastavil, co zrovna robime. No fajně jsme si dupli. Ludi moc nejelo. Nejlepši bylo, když sa přitiskla na sklo, ja ju brusil zazadu. Lidi, co sledovali vlak asi do noci přemyšlali, co to bylo. Užili jsme si fajně, skoro lip jak tehdy u školy.
 Una pak vystupila v Kunčicach, kaj včil bydlela a ja hned pak jak stary cip usnul. 
 Tuž najednu sa probudim, přišti stanica Opava vychod.

Pul jedne rozumiš, pruvodči sa na mňa už pak vybod, asi sa uspokojil tym dyžkem.

A vypravči že prvni vlak zpět jede až nad ranem. Pul jedne, sam v Opavě kaj jsem byl enem parkrat za mlada na vyletě a asi tři hodiny času. Kurva!

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a třináct