Panic ?

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 11. 9. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1664×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž děcka, su tu žadosti, abych povypravěl o me prvni zkušenosti s tym sexem. Cosi o panicu a tak. Dobre, ale nebudete sa kurde smat.
 V šestnacti jsem byl instruktorem na jednem letnim stanovem taboře. Bylo tam vic oddilu a ja měl jak na sviňu oddil čislo 11: nejstarši děvuchy, tuž tahlo jim většinu na patnact. Tuž skoro dospěle a hlavně už baby jak sa patři, rozumite.

Veduci robila jedna kočka, co studovala vyšku, jmenovala sa Jitka. Taka sportovni bloncka. Tež by za to stala. Tuž docela jsme sa skamaradili a s děvuchama byla hlina jak cip, naštěsti už jaksi věděly co a jak a krom chlipnych myšlenek a sem tam telecich vylomenin byly dobre.

Ja sa už tenkrat o seba docela staral, pohledy jak si ma měři jsem ani nepočital, tuž to ani jini veduci ani starši hoši. Kolikrat sa stalo, že jsem nemal kam sa jit vymočit, bo byly schvalně tak rozmistěne, aby některa odchytila pohled na moju kladu.

Tež si mě pořad dobiraly, ktera z nich sa mi libi a kolik bab jsem ojel, nebylo to lehke. Jednu jsem nahodou ty vynalezave děvuchy zaslechl, jak zvyšuji sazky, jestli Jitku přefiknu, nebo ni a že jestli sa to povede některe z nich, automaticky vyhrava bank.

Tuž uny byly už v tem věku docela kurvy. Potem jsme měli asi na tři dny opustit tabor a jit pochod se všim, co k temu patři. Klasicky vandr, no. Prvni nocleh byl naplanovan u jedneho rybnika, tuž jsme sa modlili, aby nelupalo, rozumite. Šel s nami oddil nejstaršich synku, kde to vedla tež děvucha, instruktory robil jeji brat a jeden muj kamoš, taky punker a rocker, sama Nirvana a tak, to mě v tem věku tež chytalo.

No byla docela fuška ten dorost uhlidat, ale snad jsme to zvladli. Žadna gynda sa nekonala, ani pozdni žaloby za zprzněnu dceru.

I když, co my vime..

Čte-li to někdo, kdo nas oklamal, jistě sa včil červena! Byly aj jakesi hry, třeba synek a děvucha spolu a ktera dvojica sa dostane dřiv společně do spacaku a tak. Tuž to děcka bavilo, no ni?
 Potem sa děcka poskladaly, sice plne huby erotickych kecu, ale bali sa. Leželi jsme kolem ohňa a ja šel s tym Kubou trochu dal od vody za kůř, bo komaři nam davali co proto a tam to bylo fajne. Brzy sa tam přestěhovala aj Michala, asi největši frajerka oddilu, rozumiš.

Nejdřiv hazela machry, jak by ma chcela a tak, v tu ranu sa vtirala a rty na mych, ja už nevěděl, jak sa branit a povidam: "kolik je v banku?"
 Ona úplně ztuhla, zrudla, došla ji řeč..vykoktala ze seba len: "J...jak to viš?"
 "Vim, tuž kolik?" "Asi 1700."
 "Tuž až to vystupa na dvojku, řekneš babam, že jsi se mnu dupala a podělime sa"
 "A daš mi tve trencle jako trofej?" ja zakrutil očima, Kuba naproti mi sa dusil smichy a povidam: "Jasne" a una to asi prubla a zvyšila během hodiny. Ja věnoval trencle, una na ňu kapla trochu krve z prstu.

Ja znovu krutil očima. To už si Kuba radši pobrukaval pisničku Something in the way
 Michala byla slavna a ešče to opepřila, že jsem ju dupal před Kubikem. Jak jsem ju doslova ošoustal a vystřikal sa do jeji pusy a una že sa včil citi jako žena.
 Po navratu do tabora však Paja, taka puťka oznamila veducimu tabora, co jsem zrobil. Beztak v zavisti. Ten sa rozhodl ututlat to, ale že ja musim pryč.
 "Ty blbče, víš že jsem taky věděla o sázce? Jak jsi to mohl připustit, vždyť tě zavřou, jestli se to dozvědí? A to jsem myslela, že si taky dupnem, ať maj holky radost." vyčitala mi Jitka.
 Ja kapnul božsku, rozumite a una zašla pro Paju aj Michalu, ty přišly a Paja dostala ode mě 400, od Jitky 100 a od Miši tež 100. 
 Tuž ja přišel o me prachy, chystal sa rano dom k nelibosti všech, co věděli něco o tem, jak dupu kralici, zvlašť našich slečen. Ani Kuba jako svědek jim nestačil.

Tuž ale co sa nestalo, Kuba zařidiil, že uny sa postavily za mě a pohrozily vedeni, že sa podpoři v tem, že oznami jak byly sexualně obtěžovane. Dokonca aj Paja, kteru hřalo 600 v kapse.
 Tuž na taboře jsem zustal do konca. Hlidali nas, ale my si s ladies, jak si včil řikaly, stoprocentně věřili a byli spiš jak kamaradi.

Dodnes a už je to přes deset roku sa z většinu z nich stykam a s některymi stykal i bliž.
 Dokonca sa mi na tem taboře podařilo sbalit Jitku, se kteru jsem poprve doopravdy dupal, ale o tem až jindy..

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a devět