Panic je na nic

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 13. 2. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1330×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž děcka, tabor proběhl fajně, když to šlo, pokušal jsem sa o techtle s Jitku, ale byla taka vlažna. Konal sa taborak na rozlučenu a pak disco, rano balime dom. Všichni byli u ohňa a Jitka jakoby pookřala. Taku pozornost kurde..a ešče sama pusinka a tak, tuž holky si museli všimnut, rozumiš. Odložila sportovni oblečeni a řeknu vam, že v sexy kraťaskach a topiku zvyrazňujucim prsa byla ešče mnohem krasnějši.


Šli jsme sa projit a brzy zmizeli z dohledu. Na jedne mytince ma zastavila a bez vystrahy mi vyznala lasku. Prava love story, rozumiš.

Ja oči jak hlemyžď rozumiš, nejdřiv jsem nevěřil, ale pud mi přisal rty na jeji. Odzatkovali jsme taku vašeň, že ma v tu ranu dupala přimo tam.

Šukala ma jak smyslu zbavena a s takym zapalom, že jsem si ani neuvědomil, že je to poprve. Malem by ma ušoustala. Una, zkušena pichna rozumiš si tam se mnu robila co potřebovala.

Ja lital jak hadr na podlahu a prcal takymi zpusoby, že dodnes na nětere z nich snad nepřišlo. Šlo to ze mě na dvakrat a una všecko spolykala. Na konci jsem ju dupal na klasiku ja.

Tež sa fajně zrobila a take divadlo, že ani v pornu toto neuvidite. Ja sa svalil a una ma objimala, načež sa spustil potlesk. "KURRRVAAA" vykřikli jsme oba.
Z lesiku vyšla většina děvuch z našho oddilu a aj par synku. Děvuchy hotove z teho, jaky film to pravě viděly sa na nas vrhly a oslavovaly a že věděly, že k temu dojde.

Chalani kraťasy vybulane, beztak tam tež byly snahy o mrouskani. A že Michala sa jim přiznala a že včil maju skoro cely bank, tuž ho davaju Jitce, bo je pro ně kralovna tabora. 
A najednu nas začali ty děcka hecovat, ať jim ešče něco ukažem. Ja vyhecovany jak Šebrle rozumiš, sice mi srdce bušilo jak cip, ale nechcel jsem byť zahanben. 
Objimali jsme se Jiťou a libali, načež mi ho opět vytahla z trencli a znova si zarajtovala. Ja ju pak opřel o strom a šukal, zatimco si děcka posedaly pod nas, občas nas pohladili, někteři se oddali poznavani vlastnich těliček, někteři jen sledovali, ako sa to robi. Jitka jim znovu zakřičela, včil bylo znat, že přihrava, ale děckam sa to libilo.

Pak si klekla pode mě a hlavně děvuchy sledovaly, jak to ze mě střika do Jitinych ust. Brzy byla schaňka a pak začinala tancovačka, tuž sa o mě mezi babama z oddilu v jedem kuse losovalo a Jiťu zas chcel provest každy synek, co věděl o te dupačce.
Po taboře jsme za ty love co se sebraly zorganizovali fajnu grilovačku, na ktere jsme byli s Jiťou jako pareček. Una však v zaři odjela na školu a ja šel do druhaku na středni, odkud jsem brzy sledoval v nižšich ročnikach Michalu a par dalšich koček. 
To sa ešče na konec tabora davaly dary. Ja rozstřihal me oblibene triko a každe sa podepsal s věnovanim. Děvuchy mi každa daly sve vlastni kalhotky, ktere mam dodnes všechny schovane na tajnem mistě. V každych je fotka tehdy a dnes.

Chodil jsem pak dluho s Mišou a s ňou teprv poznal, jak to chodiva. Byl jsem jeji prvni a včil to teprv bylo jako sex amateru, rozumite. Jako bych v ten okamžik zapomněl vše, co bylo na tem taboře. Ja nevěděl ktera bije. Pokušali jsme sa snad tydeň, než to byla dupačka, co by za to stala.

Da sa řict, že jsem byl panic nadvakrat. Uplně poprve jsemho cpal do te štěrbinky a una, ač sa dřive tvařila jako mistryně byla včil skoro jak jeptiška, rozumite.

Časom nam to však přišlo fajne a neni čeho litovať..však panic je na nic, no ni?

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a dvě