Pohřeb po Ostravsku

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 19. 1. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1415×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Filip rubal v jedne restauraci, která dostala za ukol zorganizovat pohřebni hostinu. Jednalo se o starou babču, které se len zkratilo utrpeni. Také pohřby naštěstí nejsu, jako po nehodě nebo nějakém neštěstí.
Sešlo sa přes padesát lidí, na obid naštěstí jen asi kolem třiceti. Vše organizovala vnučka Anna, taká pětadvacetilet, celkem fajny děvucha. Babča ešče stihla jako posledne přani přikazat všem babam, aby na jeji pohřeb přišly v tem nejlepším, co měly, rozumite. Něco ve stylu: Žadne pohřebni mury, jasne? Kdo toto přaní neznal, musel si připadat jak kajsi na oskarach, nebo v divadle. Když se dostavila Anina nejlepší kamarádka Karin, všem chlopum se v gatich jen zavrtělo.

Buty nad kolena, jen kraťounke gatě a vzorovane silonky doplňoval krátky elegantni kabatek.Pamatujete na Pretty Woman?

Tuž tato by tu Juliu vyšoupla raz dva.Nicmeně proběhl pohřeb, smutek byl velky, jaj ukaplo nemalo slz. 
Pan, co měl pronest smutečnu řeč sa dvakrat uřekl, jak pořad civěl na dekolt od Karin.

Tuž sa všici sešli v restauraci na obid a po něm sa začala roznašat kořala. Filip, dvacetileta pingl nemohl spustit oči z té kočky. Nebylo divu. Nebyl sam. Co víc, ta kunda na něho dělala oči.
Vymyslel plan, když všici stali a připijali na uctěni, potem Filipovi opadla největší práce, zalezl pod stul. Ubrusy sahaly až na zem. Jak všici zasedli, už byl u mista, kde seděla. Dala si nohu přes nohu, takže zanořil ruku mezi ty nadherne nohy.

Ta stara šukna pochopila a pustila ho do klina. Užívala si, až jeji ešče smyslnější pohledy rozpalily dalšich několik nadržencu. Někteři už měli ruku pod stolem. Jak na ni přišel orgasmus, úplně nadskočila, až drkla do stolu.

To už byla středem pozornosti všech přítomnych, kteří byli notně pod vlivem. Vytahla za vlasy Filipa a zařvala na celý sal. "Seru na to, tohle by se babi líbilo tež"
Gatě letěly dolu a napnutého ptaka si vrazila do sebe. Hlava Filipa sa dusila v Karinině dekoltu.
Jen sa rozhledla a viděla dobre čtyři pary, jak se sobě tež věnuju. Jako správna šefka si vlezla na stul a Filip poslušně vylizoval jeju mušlu.
Provokativně hodila jednu nohu kolem jeho hlavy. Pár ludi to samozřejmě nedalo a už dávno se kajsi modlili.
Pár lidí jen očumovalo, jak tam tych osm lidí dupe, stary stryc vyndal svoji obrovskou kládu, musel ju nahonit, to vite, měl sva leta, ale nadrženost promluvila aj do něho a doslova ukradl Karin Filipovi.

Položil ju na stul a narval jí ho do zadku, až zařvala. Přitahla Filipa a za jeho pracu ho odměnila nadhernou
kuřbou. Klečel na stole a žasnul. Anča už tež dupala se svým namelírovanym krasavcem, ktery ale také chtěl dupnout aj s Karin. Zvedl sa a odstrčil stryca.
 "ty ji už prznit nebudeš" a vrazil ptáka do Karin, která už měla pusu plnou Filipova spermatu.
 

Anča to nedala, ale protože nechcela ztratiť teho, to jen mezi nami, hrozneho čuračka, chytla si Filipa a začala na něm rajtovat rovnou na stole. Karin se ten typek co ju včil dupal vůbec nezamluval.

Odkopla ho svym podpatkem, načež se na ňu vrhli dva typci, dvojčata tak kolem sedmnacti. Čapli ju a odnesli do vedlejšiho salonku. Všichni se odešli dívat na tu šukačku ve třech.

Docela si ju podali. Za chvílu ale přiběhl majitel se dvěma příslušníky a celu tu párty začali rozhaňat.

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a devět