Pokaženy grupač

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 13. 9. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 2079×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Patek dopoledne Ilonka musela jit něco zařidit a ja že ať si robim, co se mi zlíbí. Tuž mi by ses libila ty tu..
"Ni, ty šukno, přes den se rube, ty tež něco malo zrob" 
Take strachy, ja sa postaram. Chvilu jsem psal članek a pak zavolalo sluničko. Co pry robim a že ma volno, tož jestli si neudělame vylet."Kam?" 
"Tož je hyc, pojeďme k vodě!"
Oplika jsem nechal spočnut a k jedenacte mě vyzvedla v jejim krasnem sporťačku. No, myslim, že by si tym mym moc nepolepšila. Řekla, že su Kunďak a jeli jsme, však ona byla zas jak ten prvni den.
Po cestě jsme si pověděli, co je noveho a pry už takych přepadeni bylo vic.

Obzvlašť Ilonka ma na toto štěsti. Řikam kurde, tu je občas život těžky jak sviňa.

Tuž ale že si to ti hajzli lajznu. Děvucha už nevi, ma absťak a tak, rozumiš. Ale chuj s tym.K memu překvapeni jsme nezajeli na kupak nebo kajsi k vodě pobliž, ale k jednemu vyššimu domu v Ostravě.
Na střeše teho domu byla teraska se zahradkou a pětadvaca plna vody.

Nikde nikdo, ale mista tak pro dvacet lidi, možna aji vic. Kočka ze sebe k memu milemu překvapeni zhodila všecko, tož ja tež. Lehli jsme si hlavama k sobě a kecali.

Musim řict, že jsem se musel dost držet. Zavolala Ilonka, že ma nahle pracovni vikend a jede pryč, ale že v bytě mužu byvat, jen ať sa o něho staram a nepořadam tam orgie.

A ať su hodny. Dorazili čtyři dalši, dva borci a dvě fajně vypadajici holčiny. Poskladali se kolem bazenku a kdyby řekl, že se tu bude točit film, věřil bych.

A hlavnu roli ma hadejte kdo..ta samica vedle mě. Tuž jsme kecali o všem, došlo aji na sexualne zažitky, když dva z tych tygru se dali do jedne z holek.

Druha to sledovala a kontrolovala sebe samu. Ja ležel čelem k nim, ale bloncka ni.

Leccos ale viděla v mych brylich a asi se ji to zlibilo, bo byla taka neposedna. Zajela si ručkou pod sebe. To mi moc nepomohlo a ležet na břuch
 u mi už nebylo vubec pohodlne. Typci už dřeli jednu z holčin a druha sledovala, co budem robit my.
"Kašlu na to, pocem!"
A sundala mi bryle. Sedla si proti mě na me lehatko a jak kdybych to robil poprve vzala moju ruku k sobě do klina.

Tuž ja urobil to same s jeji ručkou. Najednou jsme si dělali vzajemně fajně. Libilo se ji to, lehla si na zada a mě si potahla, až jsem měl šulina mezi jejimi prsy, přitom si pořad hrala se svou. Koukl jsem jak se vede vedle a zrovna v pravy okamžik.

Ta jedna holčina se tak rozdělala, že to z ni kurde vystřiklo. Normalně to hvizdla až na teho borca. Zajasali všichni společně, jak když Banik zaskoruje. 
Tuž přiletla mi jedna facka a muj klacek se octl v pekelnem presu pěti prstu. Věděla naštěsti jak zmačknut. A rovnou si mě vsunula tam.

"Teď mi to udělaš, jak tamti dva dohromady a na Ilonu včil zapomeň!"
Tuž jsem zařadil vyšši rychlost a schvalně ju začal dupat, až mi gule pleskaly o ňu. A abych ešče vic vyrušil susedy, cukal sm s tym lehatkem, až to hrkalo, že to beztak slyšeli až na ulici.

Ti čtyři z teho byli uplně mimo. Tož tež přidali, ale pokud pamatujete na noc u slunička, vite, že ja mam trumf. Kotě si zahrablo aj vite kam, tuž se spustil ryk jak te noci. To už ti susedi nedali.

Chvilu civěli, jak sa to robi u nas, až se to obecenstvo te moji zalibilo. Udělala se z teho jak ani tu prvni noc ne. "Vyndej ho ze mě"
A jak jsem ho vyndal, tež z ni cosi vyšlo. Taka bělounka. Slizl som ju a lizal dal. Když v tom mě jeden z tych typku chytil a odnesli mě do bazenu. Me kočce se to nelibilo a zanadala jim do kokotu a ja nevim čemu všemu, přitom mohlo dojit aj na ně.

A to se na ňu zezačatku sapali. Ty dvě baby je ale trochu zpacifikovaly. Sbalili se a šli pryč. Holky se omluvily, že jsou ti dva někdy trochu paka a hlavně mača jak cip.
Nu vypadli a ja se sbiram z bazenku. Studena voda mi na jednu stranu pomohla a za chvilku už skakala šipku za mnu.
Jenže, co jsem zjistil, mě jaksi neposluchala noha. Bolelo to a vybulal se mi kotnik. Vyškrabal sem se z vody a dostal prvni pomoc od ni z lekarničky vytahla obvazek a už mi kotnik stahovala. No peče prvni třidy, rozumite. Pohadil jsem ju, na mě, ale řekla:

"Ni, ty pako, jedem na rentgen" 
Tak nadherny den se pěkně pokazil, naštěsti peče prvotřidni, jen vyron, led rozumiš tyden klid a dostal jsem hulky na delši štreky. Vratili jsme se po obidě ještě zpět k bazenku. Byli tam jini lide, ale oblečeni, tuž jsme odpočali, chladil jsem nohu v bazenu, pobavili jsme se s par lidmi, prostě pohoda.

Jen večerni akce tim padla. Sluničko jen, že ju to toči, bo se o mě musi postarat, jinak by ji Ilona dala co proto.

Díl předešlý

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA/Dupacka-v-centru-Ostravy

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a čtyři