Pokus o znásilnění

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 9. 1. 2012 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 2409×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž dojeli jsme dom, neděla večer, ja stale nevyslovil me přani. Abych nebyl chamtivy a tak trochu zabodoval, pravil jsem: "Jedno z mych přani už bylo splněno když jste mě maly dvě"
"Ach vy chlopi, jak jste čitelni"
a ja na to, že me přani je tve přani.
Na to se Ilča na patě otočila a odběhla do šatniku a ja ať si dam sprchu a vezmu si něco pěkneho. 
Čekal jsem potem chvilu, zapalil svicu, když v tom vešla.

Kurde!
Oblečena jak bohyňa sexu, rozumiš, krasne butky, taky byznys obleček a k temu hrala přijemna hudba. Na jednu stranu nic, co by člověk neznal, ale na druhu stranu s ňou to bylo něco extra, však už vite, jak vypada.
Ten pohled by odzbrojil každeho chlapa. Začali jsme tančit a při něm jsme sa libali a sahali si všude, kde se to zlibilo. Chcel jsem ji rozepnuť gaťky, ale zastavila mňa.

Teprv teď jsem pochopil, že ide o sex v oblečeni.

Tuž dobre, hezky oblečena robka može byť zajimavějši, než naha.
Už jsem seděl na hraně gauča, klacek venku z gati rozumiš v peči tych nejjemnějšich prstu a ja natrhl ty gatě a libal tu nadhernu mušlu jak by to byla jeji pusa.

Dělal jsem to asi fajně, bo najednou podlomila kolena a padla na mě. Vstal jsem a otočil ju, ať na mě vystrči tu prcinu a pomalinku do ni zajel, oblečeni jsme stale mali. Sice sem tam nezakryvalo to co mělo, ale kurde bylo, rozumiš.

Dupal jsem ju zezadu a ja su taky previt, že som poprve zajel aji do te jeji prdelky. Jen malučko zatlačila a už jsem byl v ni. Najednu sa mi vysmekla a povalila na zem.

Nasedla zady ke mě. Ukajela sa jak nymfa a brzy byla tak, až sa ji rozklepala stehna, tuž to mě tak rozjelo, že aj ja som to ze seba vyklopil rovnou do ni. Lehla si na mě a jen tak odpočivala. Ale ja ji to takymi kratkymi pohyby znovu zrobil. Bylo to take lehke.

Pak pronesla:
"Brouku, ja si tě hrozně chcela natočit, jsi jeden z nejlepšich"
Trochu v šoku, ale spokojeny z fajne dupačky, tuž ať ma děvucha radost, no ni?
Zazvonil zvonek a my se rychle sebrali, načež šla Ilča otevřit.

Za dveřma stal kdo? 
Laďa. Ano, ten bravek. Kupodivu umyty a uhlazeny. Jaj, taky ulisny jak uhoř. Tuž a omluval sa Ilče, ale una na něho, že mu nema co řict a že ať tahne.

Asi netušil, že tam jsem, tuž sa na ňu vrhl a una jak tam byla jen v županku, rajcovala ho asi, o tom žadna, mě tež.

Nu ale bylo to kurde jak pokus o znasilněni, una sa branila, ryčela. Tuž mi buchly saze, rozumiš. Popadl jsemho za fligr, že jsem byl enem v trenclich nezajem.

Buchnul jsem mu cipovi jednu na oboči a vynesl ho ven.

Měl štěsti, že nevolame policiu. Dufam, že sa už nevrati.
V ponděli jsem vyrazil oplikem do Praglu sbalit nějake věci a v utery jsem byl zpět v Ostravě, tuž těšil jsem sa na Zlatu tretru, kaj ksem byl pozvany, ale o tem až přiště.

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a devět