Poprvé s profesionálkou

Napsal (») 24. 7. 2014 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 3048×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž přal bych vam vidět tu dupačku..asi jsem ditě štěstěny, bo....

U nas pod kopcem, kaj jezdim z prace nebo na kole sa přistěhovala jakasi mlada robka. Je překrasna. Dluhe havrani vlasy černe jako uhel a ty nadherne velke oči vidam skoro každe odpoledne, když kajsi odjiždi. Vžy oblečena pvotřidně a ty tvary..panove, ani nedychat. Tentokrat jsem jel na motorce, tuž krasne leto, no ni? Jedu kolem, přatelsky pozdravim a una na mňa cosi mava. Tuž jedu k ni, kavalir, no ni?

Měla problem s autem, tuž jsem enem zajel pro karu s kablema dom a vratil jsem sa opraviť, co třeba. Byla to maličkost. Poděkovala a dala mi jeji vizitku. Pry ať si někdy v podvečer udělam volno a přijdu si odpočinut.

Na vizitce stalo Salon Afrodite. Tuž čemu by chlop nemohl byť jak Afrodita.

Na třeti podvečer jsem sa dostavil na misto. Osvětleni a červene lucerničky mňa překvapily, ale řikal jsem si, když už jsem tu..

Přijemne prostředi uvnitř mňa překvapilo. Aj několik dam nadherně vonicich a přijemně vypadajicich. Řikal jsem si, že na tych už neni co zkrašlovať. Za mnu sa ozval znamy hlasek.

"Je ahoj. jsem ráda, žes přišel. Doufám, že nejsi moc překvapený"

"Ahoj, hlavou mi něco vrtalo, od začatku, co tě vidam, ale řikal jsem si, že mam bujnu fantaziu."

Posadili jsme sa a chvili povidali, načež se sešly ještě asi tři děvuchy. Všechny byly překrasne. Ellen jim vyličila, zkama jsu a jak jsem ji pomohl. Ocenily to a hned si vzaly čislo na mňa, kdyby byl jakysi problem.

""Jsem ti dlužníkem, tak si pojď vybrat dluh, kanečku.."

Trochu jsem sa zarazil, ale tuž co, všecko je jednu poprve..

Ellen a dvě z děvuchsa zvedly a šli jsme do pokoje, ta třeti šla asi hlidat, kdyby přišel kdosi nedočkavy.

Ani nevim jak jsem padl do vodni postele, chvilu jsme si ještě povidali o sexu, asi kvluli odlehčeni atmosfery a když si mňaprokleply, že su zdravy jako ryba, me gatě letěly dolu a Ellen měla v peči meho ptaka. Ty dalši dvě se neučastnily a enem sledovaly, co bude. Bylo citit, že ma cvik. Ta kdyby to odebirala na testy, asi by se dveře netrhly.

Během chvilky jsem byl jak kdyby dojila kozu. Vyletělo teho ze mňa..jak snad ešče nikdy, skoro jsem byl v rozpacich.

Ani mi nestačil povadnut a už mi nasazovala olačku. Sedla na mňa a asi čekala podobny scenař jak před chvilou, ale tuž podruhe to je na dluho. Po deseti minutkach už byla lehce překvapena a když jsem ju obratil a jal sa ju dupčit pořadně, odhodila zabrany, možna aj tym, že jsem byl trochu něco ineho než všedni zakaznik a začali jsme dupčit jak v milenecke urovni než v hampejzu. Robili jsme si fajně a aj una uznala, že take borečky by tam brali častěji. Ja si užival tu nadhernu robku. Nakonec sa zvedly aj ty zbyle dvě a i když na dupačku s nima nedošlo, přeci jen k řadě přijemnych kontaktu došlo. Užil jsem si a po dvou hodinach se s prazdnyma gulema vypotacel z pokoje. Ellen mňa doprovazela s tež fajně projetou pičkou.

"Doufám, že to nebylo naposledy. Ale neroztrubuj se o tom.."

Co jsem dlužny?

Až příště, stači když napišeš članek.

"Cožeto kurde?"

"Víme své, synku.."

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a jedna