Roztoužený klín

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 10. 8. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1348×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

 Děvuchy, ja vas miluju. Hlavně ty vaše nadherne kliny. Věřte nebo ni, ale je to pravda. Ta moja včil odhalila moju nevěru, když na mě ucitila vuni jine děvuchy. Tuž ale nemožu si pomoct. Vidim ten tvoj lačny pohled, letmy suhlas a zas sa těšiš na tu nadhernu hru. 
 Stahnu ti pomalinku gaťky přes ladne nohy a vidim tu nejužasnějšu věc pod sluncem. A ešče to nadělili te nejkrasnějši bytosti. Je už fajně vlhka, jak sa těšiš. Viš, že to přijde. Pohladim ti ju, pak ešče raz a prsty si zkontroluju, je-li tam vše, jak ma byt.

Tuž aby ni.. 
 Ešče jednu ti ju pohladim s lehce vytrčenym prstikem a chvilinku ji mnu. Je taka hebučka jak hedvabi. Prvni pusa, měkkym jazyčkem několikrat letmo liznu a ty zaviraš oči.

Liznu jazykem plochym a proliznu ju celu. Ešče raz a prstiky roztahuju křidelka a špička jazyka miři dovnitř. Zlato, dnes voniš po ovocnych plodech a ja sa nemožu nabažiť.

Tim spiš sa to libi aj tobě. 
 Miři dovnitř moj prstik a objiždi krajiček te nadherne jeskyňky, zatimco jazyk začal konečně opracovavat rostuci bulku.

Na ňu čekal. Tuž vim, že aj ty. Najednu začinam libat jak by to mělo mit dvoji efekt. Prstik zajiždi hluběji a hluběji, až tře o předni stranu tve mušličky.

Jazyk kruži a přejiždi přes tvoj klitoris, až oplyvaš blahem.

Zaklaniš hlavu a ruky tisknu moju tvrdu hlavu. Najednu nasaju a ty vykuliš oči, jak ťa to probralo. Zrychluji frekvenci jazyka a teba už to dostava do ineho světa.

K temu ťa hladim a škrabkam po vnitřku stehen a ty mi položiš nohu na zada a tlačiš s ňou, ať přitlačim aj ja.

Ze všech sil, co mi v rychlo kmitajicim jazyku zbyvaju ti na ňu aj trochu tlačim. Ve finale začnu kmitat hlavu zprava do leva a rty ti přejiždim přes ňu.

Dva prsty uvnitř rejdi tež na plno a brzy sa dostavi taky pocit, že sa neovladneš a drtiš ma nohama v pekelnem stisku.

Brzy však povoliš a stehna sa ti trochu klepu. Když to dozni, široce sa na mě usměješ a poškrabkaš mě pochvalně ve vlasech.

Usmivajici se oči a blaženy vyraz hovoři za vše. Jsi opita tou hrou a taka zavislost sa neda lečiť..
Ktera chcete?

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a čtyři