Sex, drogy a rock & roll

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 12. 2. 2013 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1380×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž po dluhe době konečně zas kava se sluničkem. Neni nahoda, že zas na Rudne v jakemsi podniku u cesty. To je ta krasna blondynečka, co ma na tajňačku miluje, ale zatim ma spiš občas krade sve sestře, rozumiš. Včil to sice mame zakazane pod trestem prdelnim, ale kdo nas uhlida.. Řekla mi, že nimala par dnu sex a to u ni byl taky absťak, že byla schopna znasilnit aj kapra.

A hlavně, že nechce vstupit do stejne řeky jak předvčirem. To je riziko života bez chlopa, s nim si jak znamo dupnete aj když sa vam nechce. A preto je včil se mnu, ja su otestovany.
 "Chystala jsem sa na rande s jednim sporťakem rozumiš.

Un kurde na fotkach aj na ledě vypadal fajně. Dala jsem kupel, vyvoněna, kundu hlaďounkou rozumiš, no však ty znaš, klasika. Take nove šatečky, že pulka řiťky venku...no pani božska prostě, rozumiš." 
 Sešli jsme sa na zahradce, un oblečeni luxusni, vypadalo to nadějně. 
 Když poprve popotahnul nosem, řekla jsem si dobre, stane se. Ale už jsem byla v pozoru. Byl celkem přijemny, i když take nemehlo. No un pořad nevěděl. Ja naznačovala, že kurva středem pozornosti je moje pička, už jsem ji na něho vystrkovala jak na gyndě rozumiš a un pořad nic."
 "Ani nevim, jakym zazrakem jsme sa dostali až k němu dom."
 "Kurde, všude bordel rozumiš, smrad z treninkovych věci, jak ve chlevě, sedli jsme si naštěsti na balkon, tam zas prudila jakasi macecha, co vypadala jak druha mama Jagr.

Ta naštěsti v osm zaplula dom a zapnula si ordinacu."
 "Sedam mu na klin a un že prosi na druhu nohu, že tam ma ten sval po plastice"

Ty vole, do něj to běžně našije stokilovy hromotluk rozumiš a včil mu vadilo mych... no sotva polovina.
 Tak jsem mu ho vyndavala, no docela ušel. Nejdřiv taka polotuha hadica, ale lehka masaž a za chvilu jsem ho fajně rajtovala a un sa zdal dobry.

Taky nepohyblivy, ale to mi nevadi, však viš. Pobidla jsem ho, že ať nemam pocit jak bych dupala s mrtvym, že nekrofil rozhodně nejsu. Rozdychal sa a včil to přišlo.
 Popotahnul kurde jak by jakusi plastelinu tahal až z paty a pak taky flus jak když sa zgrcal. Ja cela v šoku sa včil nesustředila a po tych jeho břitkych upocenych stehnach sa mi to smeklo a ja skluzla jak po tem ledě.
 Tym jsem mu omylem skočila na břuch a diky temu tlaku jako finale se uprd.

A to nebyl taky roztomily prdek. Susedka z teho šla zavřit okno a kurde mi bylo zle, sebrala jsem si všechno a mizela jsem rychle jak na tych bruslich."
 "A co ty kurde? Tys beztak kajsi brusil Ilču a neřikej že ne. Už vidim ten jeji blaženy vyraz a teba jak ju vyplaciš a davaš ji co proto.

A nežul sa, bo jsi zas taky chalan, že bych tě tu položila a ojela. 
No moc nekukaj, jsi zas jak mrdaku kral."
 "Tuž jsem nadržena na pořadneho chlapa. S tebu to mam zakazane, bo Ilča by pak zas plantala, že ťa odrovnam a pak narazim na čistokrevneho bravka."
 Já sa ohradil, že to zvladnu.
 "Fajn, kašlu na tu našu princeznu. Tuž idem.

A netvař sa že ti to je proti srsti. Já vim, ty jsi jak ja, no ni? Ide sa dupat a připrav sa na peklo"
 zhasila cigaretu a tahla mě za ruku. Jako prvni den sa opřela o dřevěne zabradli na Rudne...
 "Tak sa ukaž, ty moj hřebečku"
 A ja zažil deja vu na Rudne, kaj jsem mal enem projiždět jedneho dopoledne a včil jsem tam podruhe brusil tu blondynku, nadrženu jak cip, teklo to z ni jak vodopad rozumite. Při tem mimochodem zavolala Ilonce, že si ma pujčuje a že ať si pre mňa dojede, ale že včil sa mosi ukojiť.

A že rada podstupi trest prdelni, ať Ilča vezme bejkovec. Skončili jsme u ni v domečku, ja byl jen jakysi nastroj k ukojeni několikadenni nastřadane vašně a chuti.

Zrobila to se mnu, jak sa piše v bajich. Ja poprve zažil s jednou děvuchou skoro vše, co jsem stihnul zažit za cely předešly život. Včil však bylo během jedneho večera."
Po přijezdu k ni mi jak saň rozcupovala triko a džiny letěly jak při likvidaci jakehosi second handu. Vrhla sa na mě, doslova skočila a za mnu už byla připravena jeji novinka. Vodni postel. Kurde, ocitl jsem se poprve v jakemsi novem pokoji. Všude visely rockerske propriety, rude stěny.

Najednu mi zas cosi pichla, což mě nabudilo a moj ptak mi vyrostl snad až ke stropu. Pustila muziku a otevřela mi svu třinactu komnatu. Kurde una byla uragan Poruba.

Tu sa bušilo, dupalo, nadavalo, šoustalo, ja nevim co všechno. vyslechl jsem si nadavky, co jsem ani neznal. Kdybych měl všechno popsat, tak je to na novu sekcu kurde...

ani nevim, kdy a jak jsem usnul.
Rano nas probudila Ilonka.

Ja zas jak po vyslechu od gestapa, rozumiš. Ilča v ruce držela bejkovec, take dluhe hovado, kdovi, kaj ho sehnala. "Seznamte se s mým kamarádem, děti moje..." 

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a devět