Sex s indiánkou

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 22. 7. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 2308×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pařiž je město kosmopolitni rozumite. Tuž jsem po tych nakupech zašel za zabavu. Neni problem narazit na zajimave lidi. Mam v Pařiži kamoša, vyrazili jsme na Le rock, jakesi polopunkove křepčeni. Hlavni bylo, že sa tam zdržovala aj početna skupinka volnych děvuch.

Sedli jsme si, ja zašel pro pastis. Narazil jsem na dvě děvuchy, takeho indianskeho vzhledu.Tuž tych mame doma v Ostravě tež dost, ale tyto byly original.

Jednu jsem si překřtil na Pocahontas a druha byla taka menši s většima kuzlatkama, taka zrzoňka, ale prosvitaly tmave praminky. Připominalo mi to jakesi plaminky. A ta jiskra v oku..
Popili jsme, kamoš, un je taky Kožak rozumiš, brzy zkoumal te "Pochontas" či ma všechny zoubky.

Ja vytahl tu moju ven, jmenovala sa Elisabet, tuž žadna sedici bizonka, prostě Liz.

Take fajne jmeno, tuž hned bych si dal řict. Chodili jsme po městě a ja začal litovat, že tu nemože byt Ilča. My ale včil měli take blbe obdobi..začali jsme sa odbyvat.
Začalo luchat jak cip. Liz ma zatahla pod jeden most, kaj bylo dobre. Celi mokři jsme sa k sobě přitiskli..ja čekal romantiku rozumiš a una jestli nedame dymku miru.

Ja že nerad kuřim..
Ale una mi ho vytahla na vzduch a takym zpusobem jsem to ešče nezažil. Pak vytahla jakousi lahvičku, ja co to je a una že meskalin a už jsme to měli v sobě.

Ani jsem sa nestačil branit. Najednu jsem měl ptaka velkeho jak stehno, una oči jak jakasi mucha a nasavala mi ho jak brčko. Ja ji to oplacel alespoň rukou u ni v rozkroku, kam se mi razem vcucly tři prsty.

Dostal jsem do ruky taky minivibratorek a pry ať to mam v těch třech prstech v ni..Ja si zatim užival tu nejzvlaštnějšu kuřbu, jaka ma kdy potkala.

Pak jsme sa posadili na břeh řeky a una na mňa nasedla. Take mirne hupani a začala pět jakesi indianske choraly.

Tak sjety jsem ešče nedupal. Nekecam, ja na vlastni oči viděl, jak jde kolem Manitu. Vrtěla sa na mě fajně a chytla mi kulky a mnula. Prsty mi na ně bubnovala, jak na jakusi tamburinu rozumiš a pak masirovala jak kdyby budila ty spermie tam.

Asi to uměla probudit, bo to ze mňa vylitlo jak v sedme třidě. Una si zalibovala, al
 e pořad nic..tak jsem si řekl, že to bude po mem.

Předvedu ji pořadnu ostravsku dupačku. Položil jsem ju, chytl nohy a roztahl, načež jsem ju začal brusit jak pneumaticka zbiječka, rozumiš. Každy zasun až po gule a skoro ni ven, prostě bum bum.

No a co myslite, una tam začala pištět, prostě všechny děvuchy su stejne. Na ňu to přišlo takym zpusobem, že mi vytrhla chomač vlasu. Ja hrome zařval a to ju ještě povzbudilo.

Stravili jsme spolu aj diky temu meskalinu celu noc. Ja byl rano jak zbity kurde. A to mi to mělo za čtyři hoďky letět..doma sa budu vykrucat, že to nakupovani pro chlopy neni..

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a jedna