Sex ve vlaku

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 9. 2. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 2280×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž Ilča mi vypravěla, jak jeji kamoška rada jezdila pendolinem. Milovala, jak ta cesta ubihala, tež často řada zajimavych lidi, někdy aj pokec, někdy nejen to, no ni? Nejvic ju ale lakalo, co sa robi vpředu. Chlapek, ktery to cele řidi. Jak asi vypada? Je to fotřik od rodiny nebo jakysi playboy? Celu cestu mosi davať pozor, za nim sa vezu stovky ludi, často tam aj paři a dupu a ja nevim co ešče a un to ma na starost.


Tuž zas jela do Praglu, rozumiš a v prvni třidě čekala docela brzy na odjezd. Dnes tu chcela rozseknut. Zahledla teho chlapka.

Kurde, však je to jeden typek, co sa o ňu pokušal asi před měsicom na Stodolni.

Tam však zustalo jen u pokecu a tanečku. Však si tam potem všimla fličku na kalhotach.

Áááá, synek nedočkavy, dal by sis sladku prcinku, co? Un byl taky zachovaly čtyřicatnik. V tem vlaku sa na seba usmali a una vyslovila přani podivat se při cestě dopředu.

Děvuchy byla okuzlujicí. Tuž taku spolucestujici, nejezdim už autem. Typek věděl, že riskuje pracu, ale přesto ju do te kabiny propašoval.
Úplně ji ten pohled vzal dech. Ale ešče vic ten boreček, sustředici sa na cestu, všude same gombiky a tak. Povidali si, tež o lechtivych věcech.

Una už nesnesla tu chuť na teho borca a začala kolem něho kružit. Un, cely nevrly, jak sa snažil sustředit, ale nemohl sa branit.

Za Studenkou už si klekla  pod něho a rozepla mu gatě. Un sa snažil jakože to neide. Vytahla taku roztomilu kladu a začala si s nim pohravat jak kočka s myšu. Sama si mezi nohama robila fajně a když Venca viděl tu odhalenu mušlu, vzrušil sa a během chvilky ji naplnil pusu.

Byl tež rozjety a stupl si, una sa před nim sklonila a nacpala si ho do pičky. Taky adrenalin kurde vzrušil oba tolik, že snad po minutě to do ni sypal synek znova.

"Promiň, nějak mě to bere."

"Tuž teba to často bere, no ni?"
Bylo ji to jedno a dupala, ač byl včil taky polotuhy. Musela si pomocť ruku. Brzy ešče obživl a jak sa konečně bližila k vrcholu, potřeti ji to tam nahustil.

"Tuž ty jsi rychly, jak ten vlak!"
Pa kuž jen jeli a před Olmikem ju radši poslal pryč, ať nejsu problemy. Kdovi, jak dluho potem drhnul tu zrychtovanu kabinu
Ta jeji znama sice byla uspokojena dupačku v kabině, ale ukojena ani omylem. Sděla na svem mistě a naproti ni taky mlady, tak patnact až šestnact let.

Pořad ji kukal na dluhe nohy, rozumiš a bylo vidět jak mu začina stat. Hodil si na klin mikinu, čimž na seba ešče vic upozornil.

Ta baba ho začala ešče vic provokovat, dala nohy od sebe, tuž byla vidět ta před chvilou vykropena mušlička, un přestal byt nenapadny a civěl do te ďury jak do kanalu kurde.
"Nezajdem na limču do baru?"

A už šli, ale přešli dal až na to prostorne WC určene pro invalidy. Tam ho vtahla dovnitř a gatě mu stahla rychleji než jeho mama.

Objevil se nadějny klacek, kam se hrabe ten strojvudce. Tuž stal hned a už si ho chovala v ruce, načež zamířila vite kam.

Mlady synek rozumiš, netrpělivy, tuž tež byl hotovy během minutky.

"Ten vlak pusobi snad na všechny borce.."
Ta děvucha zakrutila očima, ale už na nic nečekala a dupala dal. Mladik sice hekal, jak mu to chvilu nebylo přijemne, ale brzy to bylo dobre a napodruhe už byl mnohem lepši.

Nicmeně tam dupali tež skoro hodinu a un sa zrobil tež asi třikrat.
Naštěsti se vlak bližil ku Praze a zazněla hudba.

Rychle sa oblekli a mizeli pryč.

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a tři