Stará kurva

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 24. 2. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1766×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Zdravím všechny, jmenuji se Ilona. Takové jméno mi dali. Ano, jsem ta dlouhonohá tmavovláska, jak si mě tu ten váš synek z Ostravy propírá a hlavně šoustá ze všech stran.
 

Tak já Vám na oplátku vyzradím něco o něm. Abych ho hned nedrbala, je fajny synek, to je pravda a dopředu řikám, že ho nikomu nedám, pokud nebudu chtít.

On by s váma asi moc nevydržel. Při prvním úletu a to on umí, bo je prase jak všichni chlapi, by vám zlomil srdce. Vyjímku ma ségra. Však mi ho také skvěle otestovala. O té blonďaté prsaté šukně zas vím, že nikoho na pořád nepotřebuje a nechce.

Jinak hlavně já vím jak na něj a on jak na mě, což je základ. Hlavně mi to umí udělat, umí mě bavit a hlavně zvládá určité role, díky kterým nemám potřebu toužit po jiných chlapech. A nemyslí jen na sebe jak většina chlapů. A on se díky mě tež krotí.
 Aby bylo jasno, v kalhotách rozhodně nemá koňský péro. I tak mi a to jsem hodně náročná, stačí úplně akorát, prostě pasuje jak to jen jde. A vážené dámy, to, co s ním umí jsem od žádného borce nezažila a to jich bylo, že byste mě označily za starou kurvu. Pročítala jsem si příběhy a jedné noci mě opravdu málem ušoustal. A umí to od něžného kocura až po neuvěřitelnou mlátičku.

A mezi tim toho je, že to budu poznávat ještě hodně dlouho. Ale abych tu jen nemlátila prázdnou slámu, též vám něco povyprávim.
 Přijela jsem brzy ráno ze služební cesty a ten boreček si spinká v mojí posteli. Bylo tak sedm a já si všimla, jak mu péro stojí. Za chvíli se beztak tou erekcí probudí.

Jake krásné probuzení, když mu ho vezmu do ruky, nebo ještě líp do pusy a přitom na sobě budu mít něco, co on moc rád...
 Pomalu jsem ho odkryla, ten chlípník ležel nahy. Jeho uchvatný kolík jsem opatrně vzala do ruky, aby se neprobral. Pomalinku jsem si hrála, tuž to my ženske nemame, tak proč si nepohrat. Ten chlipnik se začal ve spanku usmivat a asi se mu něco zdalo.

Začal mumlat ze spani: "Tuž to ni, pani učitelko, před třidu ni"
 O čem se mu to zdalo..ale ja pokračovala a on pořad ešče ešče a včil Elišku a ať hlavně Miša vidi a tak. Sem tam jsem ho olízla, em tam jemné rty a tak. Probral se a já mu ho už honila líp jak on sám, přišlo to na něj a naccákala jsem mu to na břicho, ať si to užije. Utřel se a já řikám, tak teď mi povyprávěj, co se ti zdalo!"
 "Tuž byl jsem ve třidě plne spolužaček a uny si mě dobiraly, sice žadny vztah, ale dupat se mnu, to ano..a ja si z nudy pod lavicou prohližel v mobilu porno.

Zrovna si tam jakesi baby oděne v pradelku podavaly synka"..noo, to zní hezky, pokračuj ty dobytku..
 Najednu tam byly všechny v tych uniformach a uča v kostymku. vytahla mě z lavice se stojicim klackem a posadila na lavicu. Nejdřiv hubovala, pleskla mi aj přes něho, ale potem vzala děvuchy bliž a začalo točo. Nejdřiv mi ho začala honit una, taka nenasytna nymfomanka, načež vytahla jednu z holek, tuž ta sa teho ujala, najednu sa přihlasila ta Eliška a začala mna rajtovat.

Miša byla jako ma bejvalka, tak jsem chcel at čuči, ostatni děvuchy si tam projižděly prciny no a pak jsem sa probral a ty nade mnu.."
 Z toho vyprávění jsme si znovu dupli, tentokrát jsem byla trochu jak nymfomanka ja, protože den bez sexu je pro mě jako rok bez vody. Dupli jsme si a zase jsme museli jit rubat...od nevidim do nevidim.
Naštěstí jen do pátku a pak? Prodloužený víkend v Itálii..

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a šest