Swingers párty

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 9. 7. 2014 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 2997×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž děcka neuvěřite, na patečni odpoledne mi Ilča přichystala překvapeni. Dojeli jsme do jedneho hotylku, kaj už sedělo takych patnact lidi, řada zajimavych robek, několik borečku, ale aj jeden taky vusaty chlupaty opičak a par dalšich zvlaštnich postaviček. Měla to byt jakasi přednaška či seance, tuž jsem si řikal, že toho maju asi vic v hlavě, no proč ni. Usedli jsme ke stolkum kolem bazenu, hezka zahradka, takeho francuzskeho vzhledu. Seděli jsme chvilu, zahledl jsem tam aj sluničko a par ludi, co jsme s nimi pařili, ale převladali cuzi, rozumite.
 Objevil sa chlapek v županu s takou robkou, ale přiliš umělou.

Přivital nas, řekl že stale dufa v duvěru tohoto kruhu a že aj nove tvaře si musi byt vědomy rizik a připadneho stihani za vznikle problemy.
 Pustil přijemnu hudbu a vytahl si jednu z holek, tuž hadejte koho, našu staru znamu. Strhnul z ni šaty a posadil sa s ni na křesilko.

Narval do ni taku kladu, že sa to tam malem nevešlo.
 Kurde, ja vrhl překvapeny pohled na Ilču a una, že chcela viděť jak sa tam budu citiť.
 Včil už ale všech tych asi sedmnact lidi zaujalo všelijake polohy. Ilča sa dostala do peče jedne děvuchy, take fajne blondynky s docela velkyma kuzlatkama.
 Za mnu hlasek take přijemne slovenske děvuchy: "Na co čakáš, chalan?"
 Otočil jsem sa a uviděl take štihlounke koťatko v plavečkach. Olizl jsem si rty a už ji cucal bradavku, na což mi una chňapla ptaka a honila jak když ma chcela podojiť.

Tuž asi děvucha z kravina.
 Sluničko dupalo se šefem a do zadečku ji to cpal ten zarostly chuligan.
 Ja si docela užival, ale to už mě chňapla za vlasy Ilča, představila mi tu bloncku jako Helen a Slovenka sa odebrala za tym šefom. Poděkovala mi a že sa brzy ešče zastavi.
 Helen mi sedla na obličej a chcela si užit meho jazyčku, načež sa Ilča konečně dočkala meho klacka, jak kdyby ho nikdy neměla na mě začala rajtovat.

Všichni tak fajně dupali, ale všechno to přerušil huronsky řev jakehosi typka, tuž teho chuligana co dupal sluničko.

Tuž to vite, una je fakt klasa, tuž mu davala co proto a un ešče přidaval. Kdo zna, tak vi, že to je hra s ohňom. Un řval jak tur a sluničko sa usmivala od ucha k uchu bo zas byla středem pozornosti. Většinu lidi to tak trochu rozhodilo. Zvlašť když vrcholil s poslednimi vykřiky, tuž jak pavian. Sluničko ho nechcelu uvnitř, tuž un tam nekočicimi vystřiky zkropil celu lavičku aj několik dalšich ludi.
 Najednu mi na zadku přistaly dvě velke ruce a tahaly mi za něho. Ohlednu se a tam roztuženy chlap s takym fakt škaredym čuračkem.

"Zapomeň!"
 A un, že tu sa neodmita. A ja, že chlopi ma neberu. Vysvobodila mě ta Slovenka a odtahla si ho stranu. Un jen vykřikoval: "Ale ja chcel jeho!" Včil sa ale zvedl šef, ešče s naběhlym ptakem ho vyvedl pryč, že tu to je na dobrovolnosti. Dobře mu tak, stejně ho žadna nechcela, tuž tam jen chodil, nahaňal si ptaka a přemyšlel, kam ho strčiť. Však taky břidak, co s nim.
Šef, tuž asi jakysi bracha od teho Sifredi, přišel k nam a vzal si do parady Helenku a ja ať pomožu. Lehl si, posadil ju na seba a ja ať ho vrazim do jeji kundičky.

Jeli jsme v ni jak dva pisty a una začala křičet vic jak ten chlop. Ilča mi zezadu fajně hladila kulky.

A ji to zezadu bušil dalši typek. Šef zavelel a že holky postřikame.

Uny sedly a Ilča, uprostřed Helen a vpravo sa přifařila ta Slovenka a my tři, ja tedy musel fest nahoniť a jsme jim postřikali ta jejich kuzlatka.
 Tuž pak jsme teho ešče projebali..ale bylo to přijemne, většina spravnych lidi, co si to chtěla užit.
Nakonec jsme ešče popili a pokecali a došlo na tance a tak, pilo se v bazenku a šampus tekl prudem.

Ten šef mi nabidl, že bych pro něho mohl občas robit. Fajné.

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a sedm