Výlet do divočiny

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 1. 3. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1470×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž ma prvni letošni jizda na motorce neskončila nejlip. Vyjel jsem si do zapomenutych končin, kaj nikdo nejezdi, abych si užil prazdnych silnic a rozjezdil sa. Na mem veteranu si to šinu směrem do neznama pustym krajem rozumiš a v jakemsi Prcemyšli ide přes cestu kupa děcek. Vyhybam sa jim, ale z druhe strany vyběhne dalši a jedine, co mi zbylo, bylo uhnut ze silnice abych neměl na svědomi par ubožačku.

Probořil jsem dřevěny plot a skončil v jakemsi kurniku. Rozbity jsem nebyl, bo nosim kvalitni věci, enem par modraku a naraženu prdku o bidlo, jak jsem hodil salto přes řiditka, ale to sa spravi.

A kupa třisek v rukach.
Přišel mňa sbirat jakysi stryc, co už dopoledne měl dvě promile, křikl ať vyndaju lavor, bo se budu muset umyt od tych slipek. Jak jsem sa tam dobelhal, pomahali mi z věci, davali je na stranu a mama je umyvala.

Ja byl taky poněkud meně pohyblivy, tuž nakonec vytahli staru vanu, nalili do ni vodu, co mali asi na tyden, ja samozřejmě, že jim necham poslat cisternu za tu peči.. tuž ten ocko s děvuchou, taka přirodni dcerka, nadějna, no..mňa svlekli, viděli moje tetovani, tak sa smali, že mi to za pytel zrni zrobi ze žhavych uhliku tež..chlamali sa jak opice.

No ale když stary zavelel, ať jdu do naha..ja sa zarazil. "Nestyď sa!"

"Prosimtě, je z města, no, tam sa stydi všici"

No nic, tu ma nikdo nezna, stahl jsem gatě. "Kanec, tož, mamo pojď sa podivat a ty kozo sa jdi tež umyt"

Dcerka se šla asi zkulturnit, pomalu jsem se zbavil zapachu od slipek, posadili mňa do křesla potaženeho kožou a odešli.

Přišla ta mlada, oblečena kurde jak Marlene Dietrichova, zřejmě posledni modni vystřel tu. No ale romantika ve stylu středověku tež neuškodi. Posadila sa na mňa, citil jsem vuni bylinek..tuž babka kořenařka mi to ešče nerobila..včil žertuji, bo voněla fajně

"Viš, tu nejsu pořadni chalani a do města je to daleko, tuž tu su všici degenerovani"

A předklonila sa přede mňa, ja uviděl kurde bobra jak veverči ocas. No ale prsa měla fajna, dcerka krev a mliko, ale ni vypasena, bo ju asi zapřahavali.

Řekl jsem si, že tehda to tež zvladali a začal jsem sa činit. Una, že tak ni, že chlop ji na prsa ani tam dole sahať nebude..

"Ale ja jo!" a pokračoval jsem. To sa ji zalibilo, beztak si to robila jen sama. Kupodivu nebyla panna. To už asi kdosi zařidil..

Než jsme se do teho pustili, vyndala jakousi tubičku. Ja ziral, že lubrikace dorazila už aj sem. Mrskla mi na něho take množstvi, že to čvachtlo jak na mňa sedla.

No užili jsme si fajně. Musela mňa dupat spiš una. Ale byla vzdělana. Pozorovani zviřat bylo beztak na dennim pořadku. No a pak jsem ji aspoň navrhnul, aby si ostřihla aspoň ty chloupky delši dvou cenťaku, což nechapala, ale že zrobi..

Cela rodinka mi poděkovala, motorku naložili na povoz a odvezli mňa do vsi. Otec rodu mi poděkoval a že jestli to vyjde, nebudu po mně nic chcet. Enem pry že když budu chcet ja, možu sa jezdit navštěvovat a podporovat...

A ja si uvědomil, že mňa vic využili, než že by mi kdovijak pomahali..

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a jedenáct