Výprodej v Paříži

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 4. 7. 2012 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1539×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Každy rok sa vydavam začatkem červenca do teho Pařiža. Vyprodeje tam totiž probihaju jen dvakrat ročně a jen několik tydnu. Jen v tu dobu možete sehnat věci, ktere stavaju vašu měsični mzdu za mnohem nižši peniz.

Jen v tyto časy su obchody naplněne k prasknuti. Nevěřili byste, že tolik lidi ve Francii vubec žije. Byva to ale boj, jak když sa vraci světova vojna. Je to ale pastva pro oči, bo vyraži aj mraky nadhernych bab.

Aj ja loni přiletěl. Ani jsem si věci nevybalil a už miřil do La Fayette. Mal jsem teho hodně, bo plno znamych o tom vi a tež všichni cosi chcou.

Prochazel jsem jeden obchod a zastavila mňa velice přijemna dama. Vysvětlila mi, že shani něco pro sveho muža, že je na dluho pryč a jestli by mě mohla požadat, či bychsi nevyzkušal par věci, bo mam stejnu postavu a podobny obličej jak ten jeji.

"Bien sur" odpověděl jsem a šli jsme. Kurde, una mi nosila same fajne věci, ktere bych si vybiral aj ja.Řekl jsem ji, že mame stejny vkus. Tuž pak řekla, ať teda tež něco vyberu a že sa necha inspirovat mnu. Taku krasnu košulu a fajne gaťky jsem si vzal a pod tym jsem mal sve rafinovane spodni..

co kdyby..

Odhrnula zavěs, nejdřiv se usmala, ale pak se podivala ešče jednou. Vešla a zatahla za sebu zavěs.

"Coto robiš?" "Tohle mu kupim. Sice bude protestovat, ale ja bych ho v tem sežrala. Jsi uplně jako on a ja už dlouho"... ...a polibila mě v narvanem obchodě. Ja sa nenechal pobizet a vyhrnoval jsem ji tilko a mazlil sa s roztomilyma kozičkama. Hrabla mi na něho.

"Ale tu maš cosi navic"

A ja viděl v zrcadle, jak mi ta krasna mlada Francouzska honi klacka. Mi, synkovi z Ostravy. Ja nezahalel a me rty mala na svem krčku. Držela mě za hlavu, pak sa otočila, stahla gaťky a vystrčila ju na mě.

Ja do ni zajel jak nuž maslem a ve stoje zezadu dupal tu elagantnu paničku. Najednu sa roztahl zavěs.

"O pardon", omluvil sa pan středniho věku. V teto zemi maju holt tolerancu v maliku.

Ta kraska sa tam fajně zrobila a na takem mistě to aj mi brzy cukalo. Jak to citila, nasměrovala ma bokem a všecko me skončilo v kutě šatny.

Nevadi, aj tak to bylo fajne. Upravili jsme sa, una poděkovala za vyzkušani věci, polibila mňa a pospichala pryč...

A ja sa začal rozhližet, či ešče někdo nechce něco zkušat...

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a tři