Zahřeješ mě ?

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 20. 2. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1703×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Počasi na draka nemusi byt vždy a škodu...Chcu kurde poděkovat všem tym meteorologum a jym podobnym, bo jejich předpovědi počasi vychazi tak často jak často je letos v letě hyc.

Jak kdosi předpovida teplo, už si mnu ruce, že sa zas urodi.
Když totiž svištim v mem milovanem autičku a hrnu sa kurde mraky v barvě jak to volovo, často sa mi stava, že sa moknuci božatka všeho věku aj pohlavi upinaju k silnici, aby je kdosi vyrval dešťu z pazur.
Nechcu teho využivať, ale před tydnem jsem kajsi u Frydku nabiral děvuchu zmoklu jak ta kura.

Tuž fajna děvucha, travila kajsi prazdniny. Jedna z tych chuděr, co ju jakysi cyp nechal a una sa vracela sama stopem z cest.
Tuž ho by mali nechať pobyt tak... tak tyden napospas dešťu a čicho.
Kuřatko sa bezrozpaku dalo do řeči a otevřela sa jak jakasi kniha. Dal jsem ji utěchu, že može byt rada, že taky cyp ji už nebude robit zlo. Dovolila sa, či se može svlect, bo je durch, tuž ja na to, že chce-li mit nemoc, ať si je v tem mokrem.

Nedival jsem sa, ale borka misto nabidnute deky zapla větrani a topeni na max, aby sa ohřala. Seděla mi na spolujezdci jen ve šprndě a kalhotkach.
Nejsu chlipny, rozumite, ale když vam sedi v kaře mlada krasna děvucha, jde vam kolik jak na povel. Ešče sa šplichla voňou.

Nedaval jsem to znat, ale brzy zbystřila ten stožar. Ja že sory, ale neda sa poručit větru ani dešťu. Usmala sa a chvilu seděla. Pak z ni vyletlo: "ZASTAV!"
Robkam sa nema odporovat, tuž na blizkem place jsme brzy divali jeden druhemu do oči.
"Stojime!"
"VŠIMLA JSEM SI UŽ PŘED CHVILOU"
"Tuž co včil?"
"CHCU TĚLESNE TEPLO"
..ja nechtěl využivat situace, ale však žit sa ma naplno. Vletli jsme na to jak dvě veverky. Žadne pianko, bo by mohl přijit chlad. Take rtiky, take hebke vlasky. A ty fajne dvoječky. Tuž nemohl jsem odolat. Jeji těličko na mňa tiskla jak klišťa.
Kufr me kary je prostorny a tuž jsme sa v drtivem klinču přesunuli. Autičko bylo vyhřate a Zuzka aj teho tělesneho tepla využivala na max. Tuž a třeniho bylo tež vic než dost. Za moju kladu si mňa popotahla a předvedla solo na fletnu.

Nenechala mňa však uronit ani kapičku a vzala si mňa do roztužene dirky. Nemohla byt ostuda, že jsem do ni začal posilat jednu davku za druhu.
"TAK KRASNĚ TEPLE, VČIL CHCU, AŤ MI TO ROBIŠ DOKUD NEPADNEM!"
A ja ju dupal jak na klasiku, tak aj zezadu a na psisko, což obzvlašť kvitovala. Libovala si, jak to v ni mlaska a davala to najevo krasnym hlaskem. Tuž čemu ju ten chalan nechal...
Zrobila sa dvakrat a když si napotřeti pomohla ručkou, mačkajic mi gule, vyždimala ze mňa dalši davky, po kterych mačkala nožky k sobě.

Ja sa ptam, co robiš? A una, že chce me děcko.
Snažil jsem sa pořešit to tak, aby si rozmyslela, ale nedala si řict. Ja už sa viděl jako fotřik. Včil dufam, že to nedopadne..

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA
 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a pět