Zlatá tretra

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 23. 8. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1596×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Tuž si vezu duležite věci, oplika predavam v Praze přes znameho, bo je třeba mit vice prakticky vuz a love se budu hodit. Fajně si to svištim v mem druhem, včil už jedinem vozitku po tem tankodromu de jedničce, v mem Touaregu, rozumite.

Ilča byla v rachotě, tuž jeden kamoš mi volal, že ma čeka a že pujdem na tu atletiku.Tuž Zlata tretra fajna, Špotakova slušne, jen zas ta Ruska, rozumiš.

Usain to tam prosvištěl, no super. Aj některe atletky vypadaly fajně. Některe, řikam.
Pak jsem sa konečně dostal k Ilonce, tuž padla mi kolem krku, byla taka upracovana z tych dvou dnu, robota je těžka jak sviňa.

Vyrazili jsme ešče aspoň na drink, rozumiš, dorazil i ten kamoš a s nim taka fešna děvucha, taka ebenova kraska, hubeňounka, ale fajne kozičky.

Tuž ale ty snad nejsu prave, bo se skoro nehnuly. Visely tam jak hrušky na stromku rozumiš.
Tuž popili jsme, Věrka byla aj zabavna, par vtipu, nějake hlašky pustila, načež oni že nestihaju jet dom a Ilča řekla, že smi zustat u ni, my že mame jeden pokoj volny.

Kurde, byl jsem už jak jeji chalan, no ni?
Ilča po mě po tych dnech zas moc tužila. Hezky jsme si užili, no fajne jako vždy. Len mi neřekla, že sa dostavily určite dny, tuž nemile, krev na povlečeni, pořešili jsme to, dali sprchu a že zalehnem, bylo už vic po pulnoci. Slyšeli jsme trochu, jak i ti dva si dupli.
Spim jak dudek a cvakla klika do ložnice, otevřu oko a tam temny obrys jak jde ta Věrka a cosi špičateho drži v ruce. Tlesknu, aby se rozsvitilo a una fakt držela v ruce nuž kurde.

Taky by vas kuchnul jak nic. Zakřičel jsem na ňu, co to robi a už jsem držel deku na obranu. Ilča se lekla, až to snad slyšeli v celem domě. Přiběhl aj Tomas a tež vyplašeny.

Uplně zblbly, jak z jakehosi fetu rozumiš, na zadech krvave cary kurde jak od Markyza de Sade. Na rukach pouta a pincka uplně fialoveho. Trochu silne kafe. Oba jsme se na tu Věrku vrhli, una byla jak v tranzu nebo jak naměsična, rozumite.

"kurde, jaku drogu jste meli?"
Do toho Ilča, že u ni se fetovat nebude a ať tahnou pryč.
A un, že nic, jen že jakysi preparat na lepši sex. Kouknu na to a tam že užit 1ml a zředit do sklenice vody. Lahvička ale prazdna. Tuž dva zfetli rozumiš.

Ta pipka začala nadavat, že jsme kurvy a že nič ineho nezaslužime. Že potebuje peňaze a kuchla by nas kdy chce. A že si nas najde, bo vi kde bydlime a gadžum sa neda věřit a tak..
Zavolali jsme lekaře a včil už aj poliše, bo lekaři su od lečeni a ne od řešeni pořezanych zad a tak.

Naštěsti rychle sepsali, pak podali rodičovske kazani o tem, jak si nebrat do bytu cizich ludi a tež mizeli. Jen dodali, že je to znama firma, co oblbuje chalany a pak je okrade, jen nema moc rozumu a občas si aj řizne a to že je jeji konec, až ju dostanu.
Dali jsme do pucu pokoj, kde tež bylo plno krvavych fleku. Jaj, taka jatka se nevidi každy deň.
Dnes rano to musela Ilča hned volat sluničku, bo ešče rano trochu šok, rozumite.

Navic jdu s odpadem a v něm? 
Pytlik plny šperku kurde, peněženka od Tomasa, prostě zas jedou klikaři..zřejmě to ve spěchu vyhodila, když věděla, že jde do tuheho..
K tomu mě napada jedna stara pisnička ..

 http://www.youtube.com/watch?v=vYz-i7re2Zo

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a jedna