Zlatokop Milánek

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 12. 8. 2011 v kategorii SEN OSTRAVAKA, přečteno: 1600×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Bratranec Milan šel studovat kajsi do Hradca. Spiš jen navštěvoval tu školu, bo un čistokrevny blondyn, rozumiš. Hlupy jak pucštok. Hradec je tež fajne město, ale byl hrozny problem s koleju. Bo byl synek tak mlady a už tak odvažny, bydlel kaj sa dalo. Prvni vikend v Kunčicach v hospě sa to pořešilo. "Najdi si staru hydru a u ni budeš byvat." Tych slov jsme později mnohokrat litovali.
 Par telefonu a už bydlil u jedne pravnice. Mala silně přes 30, tuž ale malo času na vztahy a tak.

Ale baba pěkna, k nakusnuti, škoda nechat zahalet take těličko.
 Tuž synek pokoj enem pro něho, Klara sa vracela pozdě večer, občas aj s nabiječom, ale pokažde s inym. Jednu přišla dřiv a načapala Milanka, jak dava při lesbi pornu za uši temu svemu klacku.

Klarka byla robka od rany. "Nepotřebuješ pomoct?"
Ba že a brzy už letaly časti kostymku na všecky strany a ta neukojena pipka si na ňom vylečila svuj sexualny mindrak, rozumiš.

Vytřela o něho svu pipku, urobila si to, jak sa ji zlibilo. Un jak byl mlady, tak byl blby a spadl do teho jak nic. Zametala s nim, jak se smetakom.
Tak to potem chodilo skoro každy večer kurde. Po čase skočila jiskra rozumiš, spiš na ňu a brzy sa tim už ani netajili. Una polevila v praci, přišly společne obidky, vyzvedala ho po škole v nablyskanem BMW, un cely pominuty, dupal ju jak poslušny pejsek, tuž nebylo divu, zachovala robka a věděla, kaj to chce, rozumiš. Prachy aby sa postarala tež měla.

Na každy tyden mal novy hadřik, svetřiky, butky v ceně tydne na horach rozumiš, vymydleny a co vic, vyšukany kurde jak Perlovka.

Tuž to však uni oba.
Byval u ni jen semestr. Pak synka vyrazili a šel na Baňu.

Sebevědomi si včil leči po svem. Od tej doby si synek hleda děvuchy podle konta.Na penězach zaleži, na ostatnim ni. Stal sa z něho zlatokop.

Taky nepovedeny dandy boy, rozumiš. Robi ostudu a ešče se žadnu nevydrži dluho. Je to cip, co sa neumi postarat o babu a jen jim blbne mozky.

Pak zmizi jak para nad hrncom. Robi to aj za prachy, ale to mu moc nejde. I tak si vyjebal na plastiku penisu a mercedes na oblbovani.

Jednu jsem ho potkal a un natržene ucho jak od Tysona, rozumiš.

Pital jsem sa, co robil a un, že to ta jeho ma včil rada SM. Radši jsem sa neptal dal. Za Milanem su tucty bab se ztracenymi iluzemi. A take fajne děvuchy.

Za každu fajnu babu by zaslužil jednu dubovym tramom. 
Inu ni cip, ale kokot na entu.

http://lucie.quicksnake.cz/SEN-OSTRAVAKA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a šest