Milovnik ze sadu ( Dendrofilie )

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 27. 4. 2014 v kategorii Sexuální úchylky, přečteno: 2600×


Pry su hlupy a tuž od patnacti robim v sadě u dědečka. Děvuchy sa mi libily od malinka, ale ja jim ni. Tuž jedine, co mam su ty jabluňky, par tych slivek a tak. Par jich je mohutnych. Na take si rad při poludni vylezu a odpočivam tam. Ale ni dluho, bo dědeček pak hubuje.Jednu kolem jela děvucha na kole a u plotu si opřela to kolo, sedla na mytinku u cesty a začala si cosi robit mezi nohama.

Ja byl zvědavy, ale nechcel jsem, aby mě viděla. Pomalu jsem přelezl na krajnu jabloň a ziral na tu děvuchu.

Opřeny o kminek jsem ju šmiroval, jak si stale cosi robi a aj usměv sa ji objevil na tvařičkach. Vzdychala a odhalila si skorocele tělo. Frantik mi vyrostl.

Tuž to sa mi stavalo aj po ranu, nebo když jsem si na něho položil cosi a tak. Bylo mi fajne třit sa o kminek te jabluňky. Objevil jsem včil cosi noveho.

Děvucha si nevšimla, jak sa jabluňka cela kyva. Ja třel, až jsem si stahl gatě a třel na holo. Tuž potem to šlo aj rukou, najednu taky fajny pocit a mi z něho začalo střikat cosi bileho. Střikalo to až na děvuchu. Ta sa lekla, zakřičela, že su nechutny bravek a utekla.

Ja to nechapal.
Asi třeti deň sa ale vratila, ja zas na jabluňce, una sa posadila naproti mě a zas si to robila. Mě to bavilo aj bez děvuchy, ale ve dvoch to išlo lip.
Od te doby to robim každy deň. Někdy aj vezmu listi do rukou a třu si frantika enem listim v rukach.
Jednu jsem objevil vypadly suk po větvičce a zkusil tam dat frantika.

Sice mi ho poprve pokusali mravenci, ale když jsem to vymetl a nasukal tam trochu listi, šlo to dobře. Vždy se tam do teho stromu vyliju z teho bileho a je mi fajně.

Vyndam listi a je to připravene na dalši deň. Libi sa mi to a ani jak jini nepotřebuju děvuchu.

Co z tych děvuch maji? Enem tlachaji a hubuji ty synky.a mam me děvuchy..rostu stale jako z vody, nenadaji mi, davaji mi jablička a mužu si s nima robit fajně.

A mužu miť kteru chcu.
Těšim sa na podzim, až budu jablička, to by mohlo jit i s takym měkčim.

Ale nesmi v nich byt vosy. To by asi bolelo.

http://lucie.quicksnake.cz/Sexualni-uchylky

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a tři