Ukážu vám jí ( Kandaulismus )

Napsal Sexy.Lucca-blog (») 29. 11. 2012 v kategorii Sexuální úchylky, přečteno: 5137×

"...A to byla naše nádherná kundička, miss Alexa a její nádherná show...zatleskejme ji, byla nádherá..."

Další vystoupení za mnou a já s vydělanou desítkou mizela autem domů.

"Jak jsem se ti líbila?"

"Hmm, dobrý..spíš nic moc"

"Co zas máš?"

"Ále, moc ses kroutila"

"Cože? Přeci je to show o svlíkání, ale spojená s tancem"

"Tak se příště nekruť a taky něco ukazuj"

"To si děláš prdel?"

"Ani omylem"

"Tak si to zkus sám, když jsi tak chytrej, vydělala jsem ti málo?"

"Pche"

"To tvoje pérko by stejně nikdo neobdivoval"

"Ty tvoje kůzlata snad jo?"

A já mu dupla na brzdu přímo uprostřed Prahy na nějakém náměstí.

"Co děláš? Zalez do auta!"

"Jdu ti něco ukázat!"

A já si vlezla na naše auto před zraky několika desítek lidí, včetně pár turistů. Ti jen cvakali foťáky, zatímco já jsem se tam kroutila na hudbu z auta. Pomalinku jsem ze sebe sundavala těch pár kousků oblečení, co jsem měla na sobě a na toho mého hajzla provokativně špulila prdelku.

Za velikého aplausu publika, které se pořád rozšiřovalo, jsem ze sebe postupně strhala vše. Věci skončily jako suvenýry a já si pomalinku sjížděla přes moje tělo a začínala hrát s mojí pičkou, na což Vít reagoval netečnými gesty a komentoval diváky, jak jsou uchylní.

"Takhle, jsi to přeci chtěl, ne? Ukázat mě všem a mít z toho slávu!"

A já si užívala mé vrcholné číslo, snažila se zaujmout, jak nikdy a s mojí kundičkou si dala obzvlášť záležet. Jen v botách jsem valchovala střechu jeho káry a pička mi tekla jako nikdy. Ohnula jsem se pro jednoho nadějného týpka a vytáhla si ho na kapotu.

Předváděla jsem na něm show, zatímco on si užíval slávy před svými rovněž nedospělými kamarády. Viděla jsem, jak se mu boulí kalhoty a tak mě nenapadlo nic jiného, než zkusit live show.

Sice se nejdřív bránil, ale jak jsem mu nasadila oláčku, hned povolil a užíval si noc svého života. Měl nadějného klacka, ale jak byl nadržený po tom, co jsem ho vydráždila, trvalo jen chvilku, než kondom naplnil. Zcvakla jsem nohy a dodělala se rukou.

Zakřičela jsem i tam. I když jsem zvyklá na mnohem víc, i tak jsem si s ním náramně užila. Lidé nevěřili a většina sbírala bradu kdesi na chodníku. I ten můj vůl, byl už jen zalezlý v autě.

Beztak v šoku. Jen co jsem propustila mládence do houfu, ještě s kondomem na péru, uklonila jsem se, posbírala prachy od nadšených mládenců a bleskem zalezla do auta.

Myslela jsem, že ten můj muž a manažer v jednom vzteky zbělá a pojede rychle pryč, jenže Vít seděl uvnitř, přes černá skla nebylo nic vidět a on si tam honil toho svého ptáka.

"Ale, ale...prý nic moc"

"Takhle to bylo nejlepší"

"Co to tu máme? Něco tu vyrostlo"

a pohonila jsem mu ho, načež jemně olízla. Dala jsem se do jemného kouření..

"Do toho zlato!"

Najednou jsme zahlédli majáčky. Vít okamžitě dupl na plyn a zmizel tak rychle, že policie nestačili zaznamenat, kdo tam stál.. další smůla.. příště mu to snad vyjde..

Toto je můj vedlejšák. Zjistila jsem, že přítele to vzrušuje. Víc než peníze ho zajímá to, abych byla nejlepší. Pro něj nejlepší. Můžete mě vidět na vlastní oči. Možná taky přímo u Vás. Třeba se brzy setkáme..

Kandaulismus – jedince sexuálně vzrušuje, když svého partnera/partnerku ukazují nahého/nahou. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a nula