Alenka v říši divů

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 17. 12. 2013 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 2342×

Byla to vždycky sexy kočička, kterou lákalo otvírat cizí vrátka. V dětství jí to nestačilo a když vyrostla, ráda koukala, kde nemá. Byla velmi hezká a stejně jako Adam s Evou porušili slib  a okusili zakázané ovoce. Alenka udělala to samé, slíbila, že přijde, vypere a vyžehlí jednomu chromému starci, ale svůj slib nedodržela a vyrazila do města. Zrovna byl výprodej spodního prádla a tak Alenka neváhala, natáhla na sebe sexy šatičky a už si to klusala k cestě. Autobusem nejezdila, měla ráda to vzrušení a adrenalin, proto vždy stopovala a v hloubi duše si přála, aby jí řidič tvrdě v autě ojel. Jenže tenkrát nebyl svět zvrhlej jak dnes a Alenka měla v tomto smůlu. Chudák holka, bralo jí to,  sex milovala, ale pro pořádnou píchačku musela vždy do sousední vesnice. Jenže komu se chce šlapat ty km? Když v noci auto projelo, kolem jejího domku, sotva jedno za noc. Byl zrovna pátek. Celá natěšená nastoupila k jednomu frajerovi do auta, kterého stopla hned na poprvé.

"Kam to bude číčo?"

Optal se nesmělý klučík a Alenka s mírným povzdechem řekla.

"Do Mrdanic." 

Bylo to město, kde to krapec stálo za hřích  a Alenka čas od času toto místo velice ráda navštěvovala. Jenže klučík nebyl zdejší a mrdanice neznal, tak  si  to vyložil jinak a stočil volantem kousek za les, zastavil auto a vytáhl Alenku ven z auta a řekl jí.

"Tak a teď si dáme tu mrdanici číčo."

Alenka se mrdu nebránila, klučík jí byl sympatický a už od rána měla dírku pořádně mokrou.

Proč mu nedat, že? " 

Pěkně si vylezla na kapotu a roztáhla nohy do široka a řekla mu.

"Začni." Jak to ten kluk viděl, hned se mu postavil a vrazil ho Alence do díry až zapištěla. Moc se mu to líbilo a tak jí dobrou půl hodinku na autě klátil ze všech stran, když spokojeně spolkla všechno semeno, které jí do pusiny hodil, řekla mu.

"A do těch Mrdanic mě hodíš?"

Kluk nechápal a pomyslel si, asi holka nemá dost, vemu jí ke strýčkovi, vede léta luxusní bordel. Tam si užije! Oba nastoupili do auta, kde si ručkou dírku Alenka mnula a kluka to přivádělo úplně do varu. Chytil jí za hlavu a srazil jí k sobě do klína, kde mu nádherně vykouřila, div se nenaboural. Když dorazili na místo, měla Alenka celou tvář od semene.

"Koho to sem vedeš synku?"

Optal se strýček, který je sledoval z okna a v gatích mu pořádně hučelo.

"To je moje nová kamarádka strejdo."

...řekl klučík a nešlo si nevšimnout, že má zrovna po výstřiku. Strýček seběhl schody a Alenku uvítal a pozval dál. Hned co se za nimi zavřeli vrátka, vrhl se strýček na Alenku a zezadu jí zadeček opíchal. Holka to byla nadržená a nebránila se. Příjemně sténala na celý dům, jenže to nevěděla, že v tom domě nejsou sami a z povzdálí je sledovaly čubky, které dávaly za peníze. Záviděly a chtěly to taky a když byla Alenka celá vzrušená a vřískala, připojily se k nim. Jedna začala Alence lízat bradavky a druhá se sklonila k její díře a šimrala jí kundičku, zatímco jí strýček drtil zadeček. Toto Alenka neznala, měla vždy jen muže a líbilo se jí to, když jí to holky dělaly. Strýk se neudržel a celou prdelu jí scákal a to už přiběhly další dvě a sály z její prdelky semeno. Pak jí svalily na zem a všechny jí chtěly dírku trošku vyprstovat. Jedna střídala druhou a Alenka prožívala jeden orgasmus za druhým. Celá mokrá a udýchaná, chtěla ještě a holky za to hezky polaskala. Byla učenlivá  a kundičky se jí v tu ránu zalíbily. Když si to holky udělaly, strýček dostal chuť znova. Zavedl jí do sklepa a tam ruce svázal lanem a ona se tam houpala celá nahá a on jí přitom dělal vibrátorem. Byl celý v údivu, takovou mrdnu tu dlouho neměl, pořád neměla dost. Vrazil jí péro do pusiny a dělal jí to tak dlouho, dokud neměla jeho výstřik v ústech, ale ani poté nebyla ukojená, vystavil cedulku před bordel s nadpisem: Dnes zadarmo!

Chtěl jí vidět vyřízenou a chlapi jak viděli zadarmo, tak museli čekat v řadě. Byla jich hromada a všichni chtěli a všem Alenka dala. Ve vesnici nebyl už žadnej chlap, kterého by  neměla a strýček hleděl na ní jak na vyvalené vrata a nabídl jí práci za peníze. Prašule měla Alenka taky ráda a spojit příjemné s užitečným, no neber to! Hnedka na nabídku kývla a domů se už nedostala, zůstala navždy tam.

http://lucie.quicksnake.cz/VANOCNI-SIESTA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a dvě