Alibaba

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 3. 12. 2011 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 992×

Alibaba a jeho čtyřicet kumpánů (mezi námi mrdánů) vždy budili respekt. Kdykoliv někam dorazili, vyplundrovali všechno co mohli, vymrdali každou dírku a táhli pryč. V Sodomě je dokonce vítali, ale tam to i těmto chlípníkům připadalo moc tvrdé. Než většinou tlupa dotáhla od vesnice k vesnici, často to trvalo i několik dnů. Proto měli meče zahnuté, aby si nestrkali do prdelí je, ale cokoliv jiného. Zvlášť od Alibaby měli jezdci prdele rudé jako paviáni. Na druhou stranu špička meče sloužila k vyndavání uvízlých předmětů.

Jednou se však potázali se zlou. A to když narazili na klášter katolických sester, které místo aby se klidily z cesty, vítaly loupežníky s otevřenou náručí a když se abatyše nedívala, tak i klínem.

Ve skutečnosti byla abatyše mrdna největší a v okamžiku kdy mohla, vzala Alibabu a jeho tři nejvěrnější do své komůrky, kde před nimi odhalila klín. Pouštní jezdci nikdy předtím džungli neviděli, ani o ní neslyšeli.

Byli tak překvapení, ale Alibaba byl muž činu a prosekal si mečem cestičku a vrazil svou kládu do abatyše. Ta se jen modlila a tak Alibaba rozkázal, aby ji jeden z loupežníků zacpal pusu svým pérem.. Ostatní přihlíželi a mnuli si své ptáky, aby nevystydli.

Vystřídali se všichni dvakrát a protože to byli nadrženci nadržení, netrvalo jim to dlouho. I Alibaba, jako starý mazák měl kulky brzy tak maličké, že mu nezbylo, než mlátit abatyši alespoň zvadlým ptákem po zádech se slovy, to je bič boží. Když skončil, uvázal ho zpět kolem pasu.

Ostatní sestry byly podobně nadržené, většina z nich zvládla tři chlapy. Většinou dvakrát, některé i víckrát. Sestry pak chodily a sbíraly semeno do džbánků. Chlapci si po takovém záhulu museli pár hodin dáchnout a sestry měly alespoň čas, aby se dodělaly rukama a šidítky..

Mimochodem, víte, proč je v klášterech tolik modlení a zpěvu? Aby se zamaskoval ten zvuk tření. Chlapi se probrali, pojedli střídmou stravu, protože jim nebylo nejlépe, zvlášť starší ročníky měli bolení v podbřišku.. inu prostata v poušti zlobí dvojnásob.

Loupežníci neochotně posedali na koně a sestry je vyprovázely až k bráně. Tak pohodlně se jim snad nikdy nesedělo.
Děkujeme vám mládenci, konečně budeme moct vybílit kolem oken..
..a na zimu bude třeba kadidlo.

http://lucie.quicksnake.cz/VANOCNI-SIESTA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a šest