Červená Karkulka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 13. 12. 2013 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 1849×

Červená Karkulka projížděla lesem na harley. Zvolila tento prostředek, aby zjistila co nejdřív, jestli už její babka skapala a zdědí po ní barák. Léta byla u ní napsaná a jako malá se dost našlapala, aby babici přinesla něco k žrádlu a ta stará lemra jí ani korunu nedala od cesty, bědovala mnohokrát Karkulka a těšila se na den, kdy jí kytičku ponese naposled, nejlépe na hrob.

Když dorazila k domku, oči se jí rozzářily, když uviděla pavučinu na dveřích.

"Že by už pošla?" pomyslela si a zvědavě nakoukla dovnitř, dveře zamčené nebyly a bába ležela u stolu s hlavou v talíři "Joooo!!!" zajásala Karkulka, když jí uviděla v domnění, že už je po ní a sotva se doradovala, bába se zvedla a přívětivým hláskem na Karkulku promluvila:

"Holčičko moje, ty jsi přišla?" Karkulka nasraná jak čert, nohou kopla do stolu a drze pověděla.

"Přišla, babí... jen se stále divím, že žiješ" Babička se rozesmála a povídá Karkulce

"Ty lumpice, ty bys mě už nejraději viděla v hrobě, že?" Ani zapírat nemusela, jen hlavičkou kývla, bába zrobila čaj a vytáhla prošlou plesnivou buchtu z pece a chtěla děvče potěšit. Jenže Karkulce se zvedla žluč a šla se vyblít před dům, když tak blije všimne si v dálce hajného a říká si:

"Co to s bábou udělá, když mě uvidí s nohama dokořán se starým dědkem?" jen co setřela zvratky z úst, šlapala si to k hajnému.

"Zdravíčko, ať slouží" povídá mu, když si kýchl. Starý hajný jen olízl pysk a šibalsky se na Karkulku podívá  a ona si sedne na trávu k němu a začne se pomalu svlékat. Dědkovi se zvedl z holky v tu ránu a když mu rukou sjela do klína, mohl se udělat na místě.

"Která ty jsi děvečko?" optal se, když mu kouřila špičku a Karkulka povídá:

"Já jsem ta s červenou čepičkou, vzpomínáte?" Hajný se chytl za srdíčko a oddechoval z hluboka.

"Karkulka" opakoval, když mu holka kouřila ptáka celého. Najednou babka stojí ve dveřích a s dalekohledem šmíruje, co dělá její vnučka. Karkulka jí zbystřila a jen ručkou zamávala a babice na ní volala "Domů!!!"

Karkulka na ní vztyčila prostředníček a sála ptáka dál, bába jak to viděla se chytla za srdce a na místě klekla, jen co jí hajný zkropil pusinku,  olízla rty a šla zkontrolovat babku jestli dýchá. Jaké milé překvapení jí čekalo, když nemohla babičce nahmatat tep.

"Je po ní!" zahulákala na hajného a ten běžel babičce pomoci ale marně. Karkulka sedla na harley a radostnou novinu jela oznámit domů, kde to všichni zapili a Karkulka se mohla druhý den stěhovat do prázdného baráku po babičce, přece jen ta cesta nebyla marná.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a jedna